Recenzie tabletiek na erekciu

Recenzie tabletiek na erekciu

Mnoho chlapov trpí príznakmi erektilnej disfunkcie a keďže my muži, máme hrôzu z urológov, sexuológov a podobných pánov v bielych plášťoch, často krát hľadáme na internete e-shop alebo predajcu, ktorý by nám predal Viagru bez receptu alebo iné podobné liek na erekciu. Je jasné že pravú Viagru bez receptu zoženieme na internete len ťažko, prípadne vôbec a lieky ktoré nám rôzne zväčša zahraničné e-shopy podsúvajú ako zaručene pravé, sú zvyčajne len obyčajné fejky (napodobeniny Viagri či iných). Z vlastnej skúsenosti viem, že sa nakupovať Viagru cez internet naozaj neoplatí.

Ak sa vám naozaj nechce chodiť k doktorovi a drankať od neho recept na Viagru, siahnite radšej po tabletkách na erekciu ktoré sú bez predpisu a môžte si ich jednoducho zakúpiť aj z pohodlia domova. Tieto produkty sú prísne sledované a kontrolované úradom pre verejné zdravotníctvo a nehrozí vám riziko že po užití falšovanej Viagri skončíte namiesto v posteli so ženou, niekde na toalete objímajúc mysu (prípadne aj horšie).

Keďže je na našom trhu obrovský pretlak rôznych prípravkov a je ťažké sa v nich vyznať, využili sme naše kontakty na urológov a sexuológov a požiadali sme ich, aby nechali svojich pacientov vyplniť krátky dotazník. Zároveň aktívne zbierame informácie aj od používateľov internetu prostredníctvom online dotazníka, aby sme zaručili pokiaľ možno čo najobjektívnejšie výsledky. Výsledky priebežne spracúvame a pripravujeme pre vás recenzie niekoľkých najpredávanejších tabletiek na erekciu na Slovenskom trhu. Informácie o tom, kto vlastne sme a prečo sme sa rozhodli urobiť poriadok s tabletkami na erekciu, nájdete tu. Poďme sa ale teraz už pozrieť na recenzie najlepších tabletiek na erekciu predávaných v SR.

Rýchle recenzie tabletiek na erekciu

Po kliknutí na odkaz sa stránka zroluje na rýchlu recenziu vybraných tabletiek na erekciu. tieto rýchle recenzie vám pomôžu rozhodnúť sa správne bez zdĺhavého hľadania.

Naše hodnotenie:
5/5
Tvrdosť erekcie 100%
Rozkoš 100%
Čistota zloženia: 95%

EREXAN – top produkt na erekciu na okamžité použitie

Erexan Standard Je obľúbený produkt na podporu erekcie, ktorý mužom slúži už radu rokov. Erexan Standard podporuje tvrdosť a výdrž erekcie, predlžuje sex a zlepšuje libido. Na zmiernenie predčasnej ejakulácie má len mierny vplyv, na tento problém je primárne určený príbuzný produkt – Erexan Kontrol

V čase tvorby tejto recenzie je základná cena Erexanu Standard necelých dvadsaťpäť eur. Produkt je zabalený v plastovej dóze so vzduchotesným uzáverom. Lekárenská verzia má ešte pekný kartónový prebal.  

Produkt obsahuje 15 tvrdých želatínových kapsúl, ktoré sú naplnené vysokým podielom účinných látok. Najvýznamnejšími účinnými látkami sú Arginin, Tribulus a Maca a mnoho ďalších. Celková hmotnosť účinných látok v dennej dávke je 1370 mg, čo je vysoký nadštandard. 

Erexan Standard účinkuje do šesťdesiatich minút od užitia. Dávkuje sa jedna, až dve kapsule, niekoľko minút pred pohlavným stykom. Produkt je možné zakúpiť v ktorejkoľvek lekárni, ale môžete si ho zakúpiť diskrétne aj cez internet za dobrých cenových podmienok. Podľa nášho názoru je Erexan Standard vynikajúci produkt s vysokou koncentráciou účinných látok. I keď nie je pre všetkých, odporúčame ho tým ktorí hľadajú skutočnú kvalitu a chcú si vylepšiť svoj milostný život. Ak si chcete vyhodiť z kopýtka vyskúšajte Erexan Standard.

>> Čítajte celú recenziu EREXANU >>

Naše hodnotenie:
4.5/5
Tvrdosť erekcie 100%
Rozkoš 95%
Čistota zloženia: 95%

Zerex – populárne a úspešné tabletky na erekciu

Zerex predstavuje v našom top rebríčku ďalší z výborných prípravkov. Svojim zložením kombinujúcim aminokyseliny s výťažkami z rastlín na prvý pohľad evokuje kvalitné tabletky na erekciu. Dá sa povedať že ide o dobrí produkt, nástup účinkov Zerexu je pomerne rýchli čo určite pomôže na príklad v situáciách kedy je potrebné získať maximálnu tvrdosť erekcie čo najrýchlejšie – na príklad v momente neočakávanej príležitosti k milovaniu.

Muži ktorí tento prípravok vyskúšali uvádzajú že účinky Zerexu pretrvávajú dostatočne dlho. Distribútor Zerexu tvrdí, že pomáha aj pri boji proti predčasnej ejakulácii. Nepreukázalo sa však že by mal tento prípravok výraznejší účinok na predĺženie pohlavného styku. Výsledky by sa možno zlepšili ak by pacienti užívali v súbehu so Zerexom Klasik aj iné doplnkové prípravky (na príklad Zerex- Extralong). Zerex Klasik je výborný produkt s ktorým budete určite spokojní. Prečítajte si podrobnú recenziu a diskusiu na Zerex.

Naše hodnotenie:
4.3/5
Tvrdosť erekcie 98%
Rozkoš 95%
Čistota zloženia: 95%

Proerecta – pomerne nové ale výborné tabletky na erekciu

Proerecta patrí k novším produktom na našom trhu. Napriek tomu ide o výborný prípravok za ešte lepšiu cenu. Tabletky na erekciu Proerecta účinkujú rýchlo a poskytujú dobrú tvrdosť erekcie. Aj vytrvalosť účinkov je na dobrej úrovni. Proerecta zvyšuje pôžitok zo sexu ale v oblasti zväčšenia penisu nie je až taká presvedčivá. V tejto oblasti by sme odporúčali skôr produkt Vimax. 

Najvyššou devízou Proerecty je pomer ceny a kvality. Za bezkonkurenčnú cenu dostanete naozaj slušné tabletky na erekciu. Zaujímajú vás podrobnosti o tabletkách Prerecta? Prečítajte si dlhú recenziu a diskutujte v komentároch. 

Naše hodnotenie:
4.3/5
Tvrdosť erekcie 95%
Rozkoš 90%
Čistota zloženia: 90%

Vimax- na zväčšenie penisu a erekciu

V prípade Vimaxu, ide podobne ako u Erexanu o veľmi kvalitné tabletky na erekciu a na zväčšenie penisu uznávané na celom svete. Nevýhoda Vimaxu však spočíva v tom, že sa musí užívať pravidelne a trvá dlhšie kým sa dostavia prvé výsledky. Vimax je určený najmä na zväčšenie penisu ale používa sa aj na podporu erekcie. 

Vimax čiastočne zabraňuje aj nepríjemnostiam ako je na príklad predčasná ejakulácia či strata tuhosti penisu počas pohlavného stiku. Za kvalitu si však v tomto prípade priplatíte, cena Vimaxu je totiž 40,- € za jedno balenie. Vďaka vyššej cene a faktu, že je primárne určený na zväčšenie penisu si Vimax vyslúžil druhé miesto v našej recenzii. Viac o vimaxe nájdete tu

Naše hodnotenie:
4.3/5
Tvrdosť erekcie 98%
Rozkoš 85%
Čistota zloženia: 90%

Clavin Platinum – Zastaralý bojovník

Tieto tabletky od Swiss Pharmaceuticals boli na trh Slovenskej republiky uvedené pred viac ako desiatimi rokmi. Odvtedy sa v segmente tabliet na erekciu veľa zmenilo. Účinnosť Clavinu sa samozrejme poprieť nedá, ale dnes už sú na trhu hráči ktorí hrajú tvrdšie.

Clavin obsahuje kombináciu niektorých aminokyselín a výťažkov ktoré však navzájom nepôsobia sinergicky- znamená to že sa väčšina týchto zložiek nepodporuje v spoločnom cieli navodiť erekciu, ale každá zložka pôsobí “na vlastnú päsť”. Trvácnosť dosiahnutej erekcie je oproti iným prípravkom veľmi slabá, tvrdosť penisu tak isto zaostáva. Nedá sa povedať že by Clavin bol vyslovene zlý produkt, na dnešnom trhu však už nemá miesto. Domnievame sa, že aj napriek enormnému marketingovému úsiliu distribútora, Clavin čoskoro zapadne prachom. Prečítajte si ako dopadla celá recenzia na Clavin.

Naše hodnotenie:
4/5
Tvrdosť erekcie 85%
Rozkoš 85%
Čistota zloženia: 65%

Erex 24 – vyrobený z chemikálií

E-rex24 pochádza pôvodne z USA. Princíp jeho fungovania je založený na podpore udržania normálnej hladiny mužských hormónov v krvi. Je pravda že hladina hormónov a najmä testotsterónu v krvi je pre dokonalú erekciu veľmi dôležitá. Ide však len o jednu stránku celej problematiky. Možno aj pre to recenzia na Erex24 nedopadla príliš priaznivo. Ak sa bližšie pozrieme na zloženie Erexu24, odhalí sa nám pred očami priam až škandalózne zistenie. Erex24 totiž obsahuje štrnásť rôznych látok.

Na tom by nebolo nič zvláštne, avšak zo spomínaných štrnástich látok sú iba tri účinné látky ktoré by mali reálne zaberať na erekciu (zinok, Cesmína a Muira Puma) zvyšných 11 látok predstavujú pomocné chemikálie ako na príklad farbivá, protihrudkujúce látky, leštidlá a podobne. To už je poriadna nádielka chémie z ktorej sa aj nám trošku zatočila hlava. Možno ten Erex24 nebude až tak prínosný, ako sme si pôvodne mysleli. Na tomto mieste zvykneme porovnávať výhody prípravku o ktorom píšeme recenziu. V prípade E-rex24 nás však bohužiľ žiadne výhody nepozorujeme. Len 3 účinné látky ešte nikoho z problémov s Erekciou nevytrhli a množstvo prídavných chemikálií je závratné. Cena tiež nie je najnižšia. Za najmenšie balenie zaplatíte takmer 30€. Celá veľká recenzia na Erex24 po kliknutí na odkaz.

Naše hodnotenie:
4/5
Tvrdosť erekcie 85%
Rozkoš 80%
Čistota zloženia: 70%

Ejoy – je naozaj taký dobrý?

eJoy je výživový doplnok prírodného zloženia určený na podporu a zlepšenie erekcie. Výrobca garantuje okrem kvalitnejšej erekcie aj zvýšenie libida, priaznivý vplyv na zdravie prostaty a predĺženie pohlavného styku. V prípade problémov s predčasnou ejakuláciou má produkt len mierne účinky, vhodnejšie je vyskúšať eJoy LONG.

eJoy sa v porovnaní s konkurenčnými prípravkami môže pochváliť veľmi priaznivou cenou. Za balenie obsahujúce 24 kapsúl zaplatíte necelých 26€. Prípravok je balený v praktickej plastovej liekovke modro-bielej farby. Účinnosť produktu eJoy je založená na zmesi bylinných extraktov, aminokyselín a vitamínov s najvyšším podielom kotvičníka zemného, serenoy plazivej, L-arginínu a L-citrulínu. Denná dávka predstavuje 525mg účinných látok s prídavkom vitamínu D.

Výrobca odporúča užívať dve kapsuly približne tridsať minút pred pohlavným stykom. Pre dosiahnutie maximálnej účinnosti je vhodné užívať eJoy dlhodobo niekoľko týždňov až mesiacov. Prípravok nie je dostupný v kamenných lekárňach. Môžete si ho objednať online na stránkach distribútora s garanciou diskrétneho doručenia. Podľa nášho názoru je produkt eJoy dobrou voľbou pre mužov, ktorí chcú zlepšiť svoje sexuálne zdravie a potenciu. Pri dlhodobom užívaní má potenciál priaznivého vplyvu na erekciu a sexuálnu výkonnosť. Ak vás tento produkt zaujal, neváhajte ho vyskúšať s garanciou vrátenia peňazí. Celú recenziu na Ejoy nájdete tu.

Naše hodnotenie:
3/5
Tvrdosť erekcie 80%
Rozkoš 85%
Čistota zloženia: 65%

Vigrax – jeden z lepších

Vigrax je takisto medzinárodne úspešný prípravok bez nepríjemných vedľajších účinkov. Tak ako v prípade tabletiek Vimax, aj tento prípravok na erekciu potrebuje čas na to, aby začal účinkovať. Užíva sa pravidelne, jedna tableta denne. Pre niektorých pacientov je výhoda, že nie je potrebné vziať si tabletku pred predpokladanou dobou pohlavného styku, väčšina pacientov však udáva, že frekvencia ich pohlavného styku je zhruba na úrovni 1-2 krát do týždňa a tým pádom sa im neoplatí každodenné užívanie tabliet.

Čo sa týka tvrdosti a trvácnosti dosiahnutej erekcie, je Vigrax na vynikajúcej úrovni, takisto pozitívne pôsobí na chuť do sexu a celkové zvýraznenie prežívania orgazmu u mužov. Vigraxu by sme možno mohli vytknúť, že je farbený a obsahuje prídavné látky potrebné ako plnivo pri výrobe tvrdých tabliet. Pacienti ho napriek všetkému hodnotia pozitívne. Kompletná recenzia na Vigrax tu.

Naše hodnotenie:
2.7/5
Tvrdosť erekcie 75%
Rozkoš 70%
Čistota zloženia: 60%

Yellow Vital – hračka z Číny

Yellow Vital patrí ku klasickým voľnopredajným tabletkám na erekciu. Je založený na extraktoch z niektorých bylín a obsahuje aj určitú dávku aminokyselín. Musíme však podotknúť že v tabletke sa nachádza príliš malé množstvo účinných látok na to, aby Yellow Vital svojimfyziologickým pôsobením prekonal niektoré už skôr zavedené prípravky. Ďalej musíme konštatovať, že sa Yellow Vital vyrába v Číne a túto skutočnosť sa slovenský predajca snaží všemožne zamaskovať (na príklad na obale namiesto uvedenia krajiny pôvodu uvádza úsmevnú formulku “vyrobené mimo EU”).

Vieme že v Číne sa už dnes vyrába čokoľvek. Môžme však dôverovať tabletkám na erekciu z tejto krajiny? Prečítajte si celú recentziu na Yellow Vital.

10# Liderin​ - rýchla recenzia

Liderin
Naše hodnotenie:
2.7/5
Tvrdosť erekcie 70%
Rozkoš 70%
Čistota zloženia: 60%

Sivý piremer- Liderin

Tieto tabletky na erekciu sa predávajú najmä v lekárňach. Ide o tradičný ťahák od Walmarku. Liderin je možné zohnať aj v rôznych internetových obchodoch. Keďže obsahuje iba niekoľko miligramov Arginínu a veľké množstvo Pycnogenolu- výťažok z borovice, jeho účinnosť je pomerne obmedzená. Účinky síce prichádzajú už po šesťdesiatich minútach, ich sila však už nie je špičková. Erekcia nie je najhoršia a stačí na preniknutie.

Trvácnosť dosiahnutej erekcie sa dá hodnotiť celkom dobre, aj keď má penis tendenciu po niekoľkých minútach mierne upadať. Liderin má liekovú formu tvrdých tabliet a preto musí obsahovať prídavné látky ktoré držia tieto tablety pohromade, začo dávame za čo dostáva čierny bod. Ak vám nie je trápne skočiť si po tento prípravok do lekárne, zbehnite si poň. Prečítajte si článok: Veľká recenzia na Liderin

Ako pomáhajú voľnopredajné tabletky na erekciu?

Doplnky výživy a najmä tie, na podporu erekcie majú mnohokrát veľmi podobné mechanizmy účinku ako niektoré lieky na erekciu, ktoré vám môže predpísať váš lekár. Keďže ale ide o doplnky výživy, nepotrebujete na ich zakúpenie lekársky predpis. Okrem toho tieto výrobky obsahujú aj zvýšený podiel rastlinných extraktov čo samozrejme vplýva blahodárne na celkový stav organizmu. Doplnky výživy – ak sú zodpovedne navrhnuté a vyrobené, nemajú na rozdiel od liekov na erekciu žiadne negatívne vedľajšie účinky. Nemusíte sa pre to obávať príznakov ako bolesť hlavy, rozostrené videnie, závrate, zvracanie a podobne. Tieto vedľajšie účinky môžu sprevádzať užívanie Viagri či Cialisu. Lekári preto často svojim pacientom odporúčajú radšej tabletky na erekciu bez vedľajších účinkov. Ak trpíte erektilnou disfunkciou a k lekárovi vás to naozaj veľmi neláka, vyskúšajte niektorý zo špičkových prípravkov na erekciu z tejto recenzie. Vrele odporúčame Erexan ktorý sa v teste ukázal ako najlepší pomocník pre posilnenie potencie. Na zahodenie však nie je ani Vimax a Vigrax, tieto prípravky sa ale musia užívať každý deň. Ak vám to vyhovuje, choďte do toho. Pri vašom výbere si dajte pozor na prípravky ktoré veľa sľubujú ale dodržať vedia len málo. Do tejto skupiny patrí Zerex a Clavin… Prajeme vám šťastnú ruku pri výbere a skalopevnú erekciu.

Ďalšie dôležité recenzie

EREXAN Kontrol - Recenzia

Veľká recenzia EREXAN Kontrol

Recenzia Erexanu Kontrol Neprichádza to vyvrcholenie príliš skoro? Ak si túto otázku kladiete pri svojich intímnych zážitkoch, možno trpíte problémom nazývaným predčasná ejakulácia. Jednoducho sa...

Čítať ďalej
EREXAN Standard - recenzia

Erexan – veľká recenzia

EREXAN recenzia Možno to poznáte. Práve v tej najnevhodnejšej chvíli, keď potrebujete dokonale tvrdú erekciu vás vaše telo zradí a erekcia sa nedostaví. Ak vyskúšate...

Čítať ďalej
Naše čitateľské skóre
[Celkom: 0 Priemer: 0]

Jeden komentár

  1. Martin 27. 8. 2022

Zanechajte komentár