Pripravili sme pre vás zľavové kupóny na produkty súvisiace s intímnym zdravím mužov, aby sme vám umožnili ich zaobstaranie za najlepšie možné ceny. Vyberte si váš obľúbený produkt a využite zľavový kupón. Nefungoval kupón? Dajte nám vedieť v komentároch dole

Erexan

Zľavový kód -3 € na EREXAN

Kupón zadajte do príslušnej kolonky počas objednávkového procesu na stránke erexan.sk. Kód kupónu sa zobrazí po kliknutí na zelené tlačidlo dole. 

prejsť na web predajcu

Zerex

Zľavový kupón -5 € na ZEREX

Kupón zadajte do príslušnej kolonky počas objednávkového procesu na stránke zerex.sk. Kód kupónu sa zobrazí po kliknutí na zelené tlačidlo dole. 

prejsť na web predajcu

Zľavový kód -11 % na PROERECTA

Kód zadajte do príslušnej kolonky počas objednávkového procesu na stránke proerecta.com. Kód kupónu sa zobrazí po kliknutí na zelené tlačidlo dole. 

prejsť na web predajcu

Vimax

Zľavový kód -11 % na VIMAX

Kód zadajte do príslušnej kolonky počas objednávkového procesu na stránke vimax.sk. Kód kupónu sa zobrazí po kliknutí na zelené tlačidlo dole. Viac o tom ako využiť túto žľavu na Vimax TU.

prejsť na web predajcu

Zľavový kupón -5 % na E-REX 24

Kupón zadajte do príslušnej kolonky počas objednávkového procesu na stránke erex24.sk. Kód kupónu sa zobrazí po kliknutí na zelené tlačidlo dole. 

prejsť na web predajcu

Zľavový kupón -5 % na EJOY

Kupón zadajte do príslušnej kolonky počas objednávkového procesu na stránke ejoy.sk. Kód kupónu sa zobrazí po kliknutí na zelené tlačidlo dole. 

prejsť na web predajcu

Zľavový kupón -5 % na APHRODISIA "V"

Kupón zadajte do príslušnej kolonky počas objednávkového procesu na stránke aphrodisia.sk. Kód kupónu sa zobrazí po kliknutí na zelené tlačidlo dole. 

prejsť na web predajcu

Zľava -25 % na PROSTADYNE

Zľava je automaticky uplatnená pri nákupe viac ako jedného balenia produktu Prostadyne v e-shope prstadyne.sk. Nie je potrebné zadávať kód kupónu.

prejsť na web predajcu

XTRASIZE -34 € zľava pri nákupe 3 balení

Zľava je automaticky uplatnená pri nákupe troch balení produktov Xtrasize v e-shope xtrasize.sk. Nie je potrebné zadávať kód kupónu.

prejsť na web predajcu

MAXATIN -40 € zľava pri nákupe 3 balení

Zľava je automaticky uplatnená pri nákupe troch balení produktov Maxatin v e-shope maxatin.sk. Nie je potrebné zadávať kód kupónu.

prejsť na web predajcu

Vigrax

VIGRAX 1 + 1 balenie ZDARMA

Zľava sa uplatní pri nákupe produktov Vigrax, ak kúpite jedno balenie, dostanete jedno zdarma. Pred uplatnením zľavy na buyvigrax.com je potrebné najprv vyplniť formulár. Nie je potrebné zadávať kód kupónu.

prejsť na web predajcu