Tabletky na dlhodobé zlepšenie libida, potencie a erekcie

Keď už tabletky na erekciu s okamžitým účinkom nezaberajú, je potrebné pristúpiť ku dlhodobým systematickým riešeniam. Pravidelný stres, ale aj vplyv veku, zanecháva na nás mužoch následky v podobe slabnúceho libida, nižšej potencie a menej spoľahlivej erekcie. Objem semena je nižší, potešenie z milovania klesá a tým pádom  sa pomaly vytráca aj chuť na sex. Vyriešte to s tabletkami na libido, potenciu a Erekciu s dlhodobo priaznivými účinkami. 

Tento typ tabletiek na erekciu sa výrazne odlišuje od štandardných liekov, ktoré sa užívajú jednorazovo a prinášajú aj jednorazovú a dočasnú úľavu. Tabletky na dlhodobú podporu plodnosti účinkujú presne naopak, teda je ich potrebné užívať dlhodobo, ale aj dosiahnuté zlepšenie zdravia má dlhodobý charakter.

Existuje veľké množstvo produktov zameraných na podporu sexuálneho zdravia. Nie je  jednoduché vyznať sa v nich a vybrať si ten najlepší. Z toho dôvodu prinášame tieto rýchle recenzie tabletiek na dlhodobú podporu libida a potencie, ktoré vám pomôžu vybrať si najvhodnejší produkt práve pre vás. 

Naše hodnotenie:
5/5
Zlepšenie libida 100%
Zlepšenie plodnosti 95%
Zlepšenie erekcie: 95%

EREXAN Stabil – jeden z najblahodárnejších príipravkov na celkové dlhodobé zlepšenie potencie

Musíme priznať, že EREXAN Stabil vnímame ako produkt s najodpudivejším vzhľadom vôbec. Všade samá zelená… Samozrejme že vnímanie dizajnu je veľmi subjektívna záležitosť avšak túto poznámku sme si nemohli odpustiť. Celkom inak je to ale s tou vecou, na ktorej skutočne záleží. Tou vecou je kvalita. EREXAN Stabil celkom určite patrí k tým najšpičkovejším produktom na zlepšenie celkovej potencie a zvýšenie hladiny testosterónu s dlhodobým účinkom. Tomu samozrejme zodpovedá aj cena, ktorá nie je nízka, ale ani nepatrí k najvyšším v kategórii.

EREXAN Stabil sa dávkuje dva krát denne a prvé výsledky pocítite už po jednom týždni užívania. Účinky následne rastú ďalších niekoľko týždňov a svoj vrchol dosahujú približne v druhom mesiaci užívania. A čo môžete očakávať? Erekcia bude oveľa silnejšia ako pred tým, nebudete už musieť užívať žiadne ďalšie lieky. Rozkoš z milovania bude niekoľko krát intenzívnejšia. Objem ejakulátu sa výrazne zvýši a aj vaša mužnosť a vitalita bude na oveľa vyššej úrovni. EREXAN Stabil totiž masívne podporuje tvorbu mužského hormónu – testosterónu. Verte, že so Stabilom vás myšlienka na najbližší sex neopustí počas celého dňa.  

Tabletky na podporu libida EREXAN Stabil sa užívajú dva krát denne po jednej želatínovej kapsule. Denná dávka obsahuje 839,6 mg koncentrovaných účinných látok. Tie patria do kategórie rastlinných výťažkov, aminokyselín, vitamínov a minerálov s vysokou koncentráciou a dobrou bio dostupnosťou. EREXAN Stabil sa rozhodne oplatí vyskúšať.

Naše hodnotenie:
4.5/5
Zlepšenie libida 100%
Zlepšenie plodnosti 95%
Zlepšenie erekcie: 90%

ZEREX Ultragold – dlhodobý bojovník za potenciu každého muža

O ZEREXe Ultragold rozhodne nemôžme tvrdiť to, čo sme sa opovážili poznamenať v prípade EREXANu Stabil. Jeho vzhľad je naozaj vkusný. Biela so zlatými doplnkami pôsobí honosne. Ale čo tam po dizajne, poďme prebrať dôležitejšie aspekty tohto krásavca… Ultragold je naozaj obľúbený produkt. Vyhľadávajú ho nielen starší muži ale aj mladíci, hlavne kvôli jeho afrodiziakálnym vlastnostiam. Mladí aj starší radi experimentujú. Preto sa dá povedať, že ZEREX Ultragold je produkt pre muža v každom veku. 

ZEREX Ultragold sa dávkuje veľmi jednoducho. Stačí užiť jednu bielu želatínovú kapsulu, dva krát denne, ráno a večer. Prvé účinky začnete pociťovať do sedem dní. Najprv si všimnete, že vaša erekcia je omnoho tvrdšia ako obvykle, po ďalších niekoľkých dňoch bude vaša chuť na sex silnejšia a pri milovaní budete prežívať intenzívnu rozkoš. Napriek tom budete mať dokonalú kontrolu nad vyvrcholením. Keď si nakoniec vyvrcholenie doprajete, bude to niečo pompézny zážitok, pripomínajúci výbuch sopky Etny.

Jedno balenie ZEREXu Gold obsahuje 120 bielych žaltínových kapsúl naplnených 733,3mg účinnej zmesi. Je v porovnaní s EREXANOM Stabil je to o čosi menej, ale aj táto nižšia nálož zabezpečí veľmi dobrú účinnosť. Cena je vysoká, ak ale chcete ZEREX Ultragold vyskúšať, určite by ste sa ňou nemali nechať odradiť.

Naše hodnotenie:
4.3/5
Zlepšenie libida 95%
Zlepšenie plodnosti 95%
Zlepšenie erekcie: 92%

PROERECTA Long – dobré tabletky na potenciu za ľudovú cenu

Prvé čo si každý všimne na produkte PROERECTA Long je nízka cena. Myšlienky sa následne utiekajú k domnienke, že PROERECTA Long nemôže byť za tie peniaze príliš kvalitná. Našťastie, opak je pravdou. Tieto tabletky na dlhoobú podporupotencie sa právom zaraďujú medzi tie najlepšie na našom trhu. V prípade že trváte na tomm, že nízka cena sazákonite musela niekde prejaviť, vôbec sa nemýlite. V jednom balení týchto tabletiek na potenciu nájdete len 60 kapsúl, čo vystačí na jeden mesiac pravidelného užívania. 

PROERECTA skrýva v jednej dennej dávke bezmála deväťstodvadsať miligramov zmesi účinných látok. Tie sú tvorené, ako to už býva zvykom, prírodnými rastlinnými výťažkami, aminokyselinami, minerálmi a vitamínmi. PROERECTA Long je špeciálne vyvinutá pre mužov vo veku nad 50 rokov. Prvé účinky sa začínajú prejavovať po tridsiatich dňoch užívania.  Účinky prichádzajú postupne, najprv v podobe zvýšenej vitality, neskôr sa normalizuje hladina testosterónu. Nakoniec sa do normálu dostanú aj plodnosť a mužská reprodukčná funkcia. 

PROERECTA Loong je super prípravok na potenciu, s dobrými účinkami, kvalitným zložením a ľudovou cenou. Ak vás oslovila, nie je dôvod ju neskúsiť. 

Naše hodnotenie:
4/5
Zlepšenie libida 90%
Zlepšenie plodnosti 80%
Zlepšenie erekcie: 100%

VIMAX plls – od zväčšenia penisu až po plodnosť

VIMAX je ohromujúci výživový doplnok. Nezmenil sa azda už od deväťdesiatych rokov, kedy bol po prvý krát uvedený na trh. Napriek tomu, jeho popularita neutícha ani po dvadsiatich rokoch. Nečudo, má to svoje pádne dôvody. VIMAX bol pôvodne vyvinutý pre mužov s nelichotivou veľkosťou penisu. Jeho úlohou je penis predĺžiť a zväčšiť jeho hrúbku. Postupom času sa však na základe empirických skúseností zistilo, že účinky VIMAXu sú omnoho rozmanitejšie, ako sa pôvodne predpokladalo. 

VIMAX sa dávkuje iba jeden krát denne. Kapsula sa má užívať s jedlom. Denná dávka obsahuje takmer dvestoosemdesiat miligramov špeciálnych účinných látok. Tvoria ho rastlinné extrakty a vitamíny. Minerálne látky tu však nehľadajte. Prvé účinky VIMAXu sa dostavia po jednom mesiaci. Pociťovať budete väčšiu chuť na sex, erekcia bude oveľa tvrdšia ako za bežných okolností. Po ďalšom mesiaci by ste mali zaznamenať aj zmeny vo veľkosti penise, najmú v jeho hrúbke. Po troch mesiacoch by mali byť viditeľné aj prírastky na dĺžke penisu.

Na margo zväčšovania penisu ale treba poznamenať, že tento efekt bude výraznejší najmä u mladších ročníkov. Starší muži tento efekt zaznamenať nemusia vôbec. Na druhej strane, stále sú tu ostatné blahodárne účinky VIMAXu, pre ktoré sa ho určite oplatí vyskúšať. Kompletnú recenziu na Vimax nájdete TU.

 

Naše hodnotenie:
3.6/5
Zlepšenie libida 85%
Zlepšenie plodnosti 90%
Zlepšenie erekcie: 88%

MenActive – pre mužov, ktorí si prechádzajú andropauzou

Andropauza postihuje mužov po päťdesiatke. Spomaľuje sa produkcia mužských hormónov a ich hladina v krvi klesá. To má za následok postupné znižovanie libida, stále častejšie poruchy erekcie a celkové zníženie chuti do života. MenActive je vyvinutý práve pre tých mužov, ktorí už začali na svojich pleciach pociťovať ťarchu staroby. 

Jedno balenie MenActivu obsahuje šesťdesiat želatinových kapsúl. V jednej dennej dávke nájdete 427 miligramov účinných látok. MenActive sa odporúča užívať dva krát denne po jednej kapsule. Účinky by ste mali pocítiť po jednom mesiaci užívania. Hladina hormónov by sa mala stabilizovať, libido sa posilní a celková vitalita muža sa viditeľne zlepší.

MenActive síce obsahuje menšiu koncentráciu účinných látok, avšak jeho cena je natoľko atraktívna, že by bola škoda nevyužiť to. 

Naše hodnotenie:
3.5/5
Zlepšenie libida 80%
Zlepšenie plodnosti 85%
Zlepšenie erekcie: 78%

PRIMULUS – podporí mužnosť aktívneho človeka

PRIMULUS je produkt z trocha iného súdku. Je ho ťažké zaradiť do konkrétnej kategórie. Vo všeobecnosti je obľúbený najmä u aktívnych mužov. nie je primárne určený na riešenie akýchkoľvek ťažkostí. PRIMULUS je skôr stimulantom, ktorý dokáže dať bežnému mužovi niečo navyše. 

Jedno balenie PRIMULUSu obsahuje šesťdesiat väčších tvrdých tabletiek oválneho tvaru. v jednej dennej dávke sa nachádza takmer tisícdvadsaťpäť miligramov zmesi účinných látok. Tú tvoria prevažne minerály a vitamíny.

Treba uznať, že balenie PRIMULUSu je naozaj dizajnovo prepracované a dá sa povedať že aj praktické. V hlavnej veľkej krabičke nájdete šesť ďalších menších krabičiek, v ktorých už sú zabalené samotné blistre s prípravkom. Produkt si tak môžete pohodlne vziať všade so sebou.

Naše hodnotenie:
3.5/5
Zlepšenie libida 78%
Zlepšenie plodnosti 85%
Zlepšenie erekcie: 75%

ANDRIMAX – všestranné tabletky na potenciu

Tabletky ANDRIMAX vyrába česká firma Valavni a kúpiť sa dajú na príklad v e-shope intimnenakupy.sk. Tieto tablletky na libido sú naozaj všestranné. Produkt má mať pozitívny vplyv na celkové sexuálne zdravie mužov a dokonca aj zväčšuje penis. Opäť tu platí, že v oblasti zväčšenia penisu si na svoje prídu iba mladšie ročníky. 

V jednom balení ANDRIMAXu nájdete až stodvadsať želatínových kapsúl. Užívajú sa až štyri kapsuly prípravku denne. Vzhľadom k obsiahnutým účinným látka však nepovažujeme ani takto vysokú dennú dávku za neprimeranú či dokonca nebezpečnú. V zložení nájdete prevažne byliny a niektoré aminokyseliny. Cena nie je najnižšia, ale ak vás produkt oslovil skúste ho. Rozhodne nie je na zahodenie. 

Naše hodnotenie:
3.5/5
Zlepšenie libida 78%
Zlepšenie plodnosti 84%
Zlepšenie erekcie: 75%

APHRODISIA „V“ pre mužov v každom veku

Slovenský produkt z dielne firmy Imperial Vitamins je podľa jeho špecifikácie široko zameraný na riešenie problémov s plodnosťou, erekciou, prostatou, slabým libidom a mnohými ďalšími neduhmi mužov. My sme ale na základe zloženia a ďalších zistení, tento produkt zaradili práve do kategórie tabletiek na podporu potencie a libida mužov.

APHRODISIu je potrebné dávkovať dva krát denne po jednej kapsule. V balení nájdete deväťdesiat kapsúl. Tie sú naplnené zmesou rastlinných extraktov a trochou arginínu. Produkt je potrebné užívať aspoň tridsať až štyridsať dní, aby ste zaznamenali prvé účinky. Cena je primeraná kvalite týchto tabletiek na podporu potencie a libida. APHRODISIU dostanete kúpiť v každej lekárni, čo je výhoda. Kúpite ju samozrejme aj cez internet diskrétne priamo od distribútora. 

Naše hodnotenie:
3.4/5
Zlepšenie libida 78%
Zlepšenie plodnosti 90%
Zlepšenie erekcie: 40%

MAXATIN zväčší objem vášho ejakulátu

MAXATIN nie u nás príliš známi a pravdupovediac ide o trochu obskúrny produkt s nejasnou povesťou. Je úzko špecializovaný. Zameriava sa predovšetkým na zväčšenie množstva semena (ejakulátu). a tým podporuje plodnosť a potenciu. 

MAXATIN obsahuje šesťdesiat kapsúl a v každej z nich sa nachádza deväťstoštyridsať miligramov účinných látok. Užíva sa jedna kapsula dvakrát denne. MAXATIN sľubuje niekoľkonásobné zväčšenie objemu semena a masívne eruptívne výstreky. Ak je to to, po čom túžite, neváhajte ho vyskúšať, i keď cena nie je najnižšia. 

Podrobné recenzie produktov, ktoré by vás mohli zaujímať