Ejoy Long - recenzia

Veľká recenzia produktu eJoyLong

Recenzia eJoy Long

Dve minúty sexu – málo alebo veľa? Muž, ktorého priemerná súlož trvá štvrťhodinu, by určite volil prvú možnosť. Ak však trpíte predčasnou ejakuláciou, je každá minúta vášne navyše na nezaplatenie. A to nielen pre vás, ale aj pre vašu partnerku. Môže eJoy Long vyriešiť váš problém s rýchlym vyvrcholením? Aké zlepšenie môžete očakávať, koľko vás to bude stáť a je užívanie tohto prípravku vôbec bezpečné? Na tieto aj ďalšie otázky vám zodpovieme v nasledujúcej recenzii.

Možno ste jedným z mužov, ktorí už majú s prípravkom eJoy Long vlastnú skúsenosť. Môžete sa o ňu podeliť v našom prieskume spokojnosti s tabletkami alebo nám zanechajte komentár pod článkom.

Hlavné vlastnosti tabletiek eJoy Long

Registrácia na UVZSR?áno
Hlavný účel použitia:Oddialenie ejakulácie
Podpora erekcie:Mierny účinok
Libido a plodnosť:Mierny účinok
Predčasná ejakulácia:Silný účinok
Rýchlosť účinkov:Okamžité použitie
Počet tabliet v balení:24 CPS
Dávkovanie:2 kapsula 30 minút pred sexom
Dostupné aj v lekárni?Nie
Voľnopredajný prípravok?Áno
Cena:27,90 €
Overený predajca:www.ejoy.sk
Zľavový kupón eJoy -5%ejoybonus
Naše hodnotenie:
4/5

TIP: Máte skúsenosti s tabletkami EJOY Long? Alebo sa chcete diskutovať ku tomuto článku? Zanechajte komentár v diskusii nižšie, alebo sa zapojte do prieskumu spokojnosti s tabletkami na erekciu TU.

Balenie a vzhľad produktu eJoy Long

Vonkajší obal produktu eJoy Long tvorí praktická plastová liekovka bledomodrej farby. Výrobca aj v tomto prípade stavil na farbu spoľahlivosti a overenej modrej tabletky. Medzi produktmi tohto druhu je to už štandardný marketingový ťah, ktorým sa snažia ovplyvniť zákazníkov. V porovnaní s produktovým radom eJoy určeným na podporu erekcie, je obal prípravku s podtitulom Long o niečo svetlejší.

Na prednej strane liekovky uvádza výrobca okrem pomenovania prípravku a označenia jeho produktového radu aj reklamný slogan „pre dlhšie potešenie“, webovú adresu a informáciu o počte kapsúl v balení. Po otočení liekovky nájdete drobné biele písmenká na modrom podklade popisujúce zloženie prípravku, informácie o dávkovaní, skladovaní a upozornenia výrobcu. Drobné písmo je ťažšie čitateľné. Na bočnej strane liekovky sa dočítate všetko o pôvode prípravku a nájdete tu aj dátum spotreby.

Pred otvorením liekovky je potrebné odstrániť poistné plastové uzávery. Liekovka obsahuje 24 kapsúl modro-bielej farby s práškovým obsahom. Súčasťou balenia je príbalový leták obsahujúci všetky podstatné informácie o produkte.

Účinky eJoy Long

Už reklamný slogan „pre dlhšie potešenie“ napovedá, že preparát je primárne určený na predĺženie pohlavného styku. Je vhodný najmä pre mužov trpiacich predčasnou ejakuláciou a pre tých, ktorí by chceli v tomto smere zvýšiť svoj výkon. Výrobca okrem toho sľubuje pevnejšiu erekciu a zvýšenie libida. Účinné zložky obsiahnuté v prípravku napovedajú, že by mohol byť skutočne účinný aj v tomto smere.

Oddialenie ejakulácie

Medzi partnermi to vrie, vzrušenie je na maxime, ale skôr ako akcia príde vyvrcholenie. Takáto situácia je pre každého muža nepríjemná až zahanbujúca. Dostupné vedecké štúdie však uvádzajú, že predčasnou ejakuláciu trpí 20-30% mužov. Ak sa vás tento problém týka alebo máte podobnú skúsenosť a chceli by ste jej do budúcnosti predísť, eJoy Long by mohol byť pre vás tým správnym riešením. Ponúka podporu a posilnenie sexuálnych funkcií na prírodnej báze a pri pravidelnom dlhodobom užívaní dokáže predĺžiť styk o niekoľko minút.

Zlepšenie erekcie

Je pomerne časté, že predčasná ejakulácia sa objavuje v kombinácii so slabou erekciou. Jednoducho to celé nejako nefunguje tak ako by malo alebo ako by ste si predstavovali. eJoy Long obsahuje účinné látky, ktoré sa bežne objavujú aj v rámci prípravkov na podporu erekcie, takže môže byť efektívny aj v tomto smere. Navyše, bylinné zložky obsiahnuté v tomto prípravku majú potenciál celkovej podpory sexuálneho zdravia a výkonnosti, čo nikdy nie je na škodu.

Zvýšenie libida

Keď to v intímnych chvíľach prestáva fungovať, väčšina mužov sa dostáva do výraznej psychickej nepohody. Bývajú frustrovaní, nervózni, vystresovaní a potom už na sex ani nepomyslia. Niektorí sa mu dokonca začnú vyhýbať aby sa vyhli ďalšiemu sklamaniu. eJoy Long obsahuje okrem iného aj prírodné afrodiziaká, ktoré pozdvihnú vašu náladu a podporia apetít.

TIP: Chceli by ste zlepšiť tvrdosť vašej erekcie? Vyskúšajte najsilnejšie tabletky na erekciu EREXAN Standard, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre kvalitnejšiu erekciu mužov v každom veku.

Vedľajšie účinky produktu eJoy Long

Veľmi dobrou správou je, že eJoy Long má absolútne bezpečné zloženie. Obsahuje overené bylinné extrakty, zdraviu prospešné aminokyseliny a vitamíny. Výrobca neudáva žiadne nežiaduce účinky. Dôležité je, samozrejme, dodržať odporúčania týkajúce sa dávkovania a maximálnu dennú dávku neprekračovať.

Prípravok tiež neužívajte ak trpíte srdcovo-cievnym ochorením. eJoy Long, samozrejme, nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. V dostupných recenziách užívateľov prípravku sme nezaznamenali informáciu o vedľajších účinkoch ani o žiadnych nepríjemných pocitoch spôsobených užívaním týchto tabliet. Vedľajšie účinky sa nevyskytli ani pri dlhodobom niekoľkomesačnom užívaní. Toto je naopak výrobcom odporúčané a môže byť zdraviu prospešné

Výhody a nevýhody eJoy Long

Ako všetko, aj eJoy Long má svoje prednosti i nedostatky, ktoré stojí za to zvážiť ešte predtým ako urobíte objednávku a siahnete do svojej peňaženky. Hoci v prípade tohto prípravku plusy jednoznačne prevažujú mínusy, predsa len sme našli aj vlastnosti, ktoré nemusia vyhovovať každému.

Najväčšou výhodou prípravku je nesporne zaujímavá kombinácia účinných látok s pomerne vysokým obsahom v dennej dávke. Z tohto pohľadu má eJoy Long naozaj potenciál prispieť k zlepšeniu sexuálneho života a získava od nás palec hore. Ďalšou prednosťou je kombinácia účinkov, ktorá zaručene poteší každého muža. Trh je plný prípravkov na podporu erekcie, ale predčasnej ejakulácii sa venuje o niečo menšia pozornosť a výber je užší.

Ak teda trpíte týmto problémom a potrebovali by ste aj trošku spevniť stoporenie, eJoy Long vás poteší. Dôležité je tiež povedať, že prípravok má prírodné a bezpečné zloženie bez vedľajších účinkov.Pri objednaní preparátu cez oficiálnu stránku distribútora, čo je nakoniec aj jediná cesta, máte garantované diskrétne doručenie a vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Hlavné výhody

Hlavné nevýhody

Hlavnou nevýhodou prípravku eJoy Long je jeho nižšia dostupnosť. Preparát kúpite výlučne na oficiálnej stránke distribútora. Ďalším mínusom je potreba dlhodobého užívania. Po prvej dávke teda žiaden zázraky nečakajte. Cena prípravku je v rámci trhu niekde uprostred. Jedna dávka obsahujúca dve kapsule, vás vyjde na cca 2,30€. To na prvý pohľad nie je veľa, ale pri dlhodobom užívaní môže zaťažiť rozpočet. Na druhej strane, eJoy ponúka svojim zákazníkom zvýhodnené ekonomické balenia, kúpou ktorých sa cena za jednu dávku znižuje.

Dávkovanie produktu eJoy Long

eJoy Long sa užíva podobne ako sme u produktov tohto druhu zvyknutí. Odporúčaná je dávka obsahujúca dve kapsule, ktoré je potrebné užiť súčasne približne 30 minút pred pohlavným stykom. Túto dávku môžete v priebehu 24 hodín zopakovať ešte jedenkrát. Je teda možné užiť maximálne štyri kapsule v jeden deň. Výrobca však odporúča pravidelné, niekoľkomesačné užívanie, ktoré je potrebné pre dosiahnutie maximálneho efektu.

Z hľadiska bezpečnosti v žiadnom prípade neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok tiež neužívajte, ak ste mladší ako 18 rokov alebo trpíte srdcovo-cievnym ochorením.

Užite dve kapsule aspoň pol hodiny pre pohlavným stykom. Maximálna denná dávka sú dve kapsuly. Dávkovanie eJoy Long zbytočne neprekračujte. Nedosiahnete tým lepšie výsledky. 

Zloženie Ejoy Long

Zloženie tohto preparátu je veľmi sympatické kombináciou prírodných látok, aminokyselín a vitamínov. Prípravok obsahuje všetko, čo by sme od produktu tohto druhu očakávali. Množstvo účinných látok v dennej dávke je z nášho pohľadu dostatočné a eJoy Long má potenciál najmä pri pravidelnom užívaní fungovať tak ako to sľubuje výrobca.

ZložkaMnožstvo v jednej kapsuleMnožstvo v max dennej dávke
Kotvičník zemný82.5 mg165 mg
Ženšen70 mg140 mg
L-arginín37,5 mg75 mg
L-citrulín37,5 mg75 mg
Maca30 mg60 mg
Vitamín C15 mg30 mg
Vitamín D200 iu400 iu

Zdroj: www.ejoy.sk  (cit. 19.02.2021)

Kotvičník zemný

Kotvičník zemný alebo ak chcete Tribulus terrestris je bylinka pochádzajúca z Číny a Japonska. Okrem toho, že ide o pomerne známe afrodiziakum, vďaka svojim účinkom je táto bylinka využívaná aj vo výžive športovcov. Kotvičník podporuje výkonnosť, zvyšuje hladiny mužského pohlavného hormónu – testosterónu, pôsobí priaznivo na zdravie prostaty a posilňuje erekciu. Používa sa tiež na zlepšenie mužskej plodnosti, pretože podporuje tvorbu spermií.

Ženšen

Ženšen je veľmi známa liečivá bylinka. Svoj pôvod má v Kórei. Považuje sa dokonca za jednu z najzdravších rastlín sveta. Ide o výborný antioxidant, pôsobí proti únave a starnutiu. Ženšen zlepšuje celkovú fyzickú kondíciu vrátane tej sexuálnej. Zlepšuje cirkuláciu krvi a tým zvyšuje prekrvenie a pôsobí priaznivo na erekciu. Výrobca ho v tomto prípravku používa najmä pre jeho schopnosť čiastočne znecitlivieť penis a tým oddialiť ejakuláciu. Vedecké štúdie však upozorňujú na interakciu ženšenu s alkoholom a s niektorými liekmi (napr. lieky na riedenie krvi alebo psychofarmaká).

L-arginín

L-arginín je veľmi dôležitá semi-esenciálna aminokyselina, ktorá väčšine mužov nie je cudzia. V rámci výživových doplnkov pre silnejšie pohlavie sa totiž objavuje pomerne často. L-arginín je dôležitý pri syntéze bielkovín, podporuje uvoľňovanie rastového hormónu, zvyšuj výkonnosť, urýchľuje regeneráciu a preto ho obľubujú aj športovci. Okrem toho vplýva priaznivo na funkčnosť ciev a zlepšuje prekrvenie.

L-citrulín

L-citrulín je svojimi účinkami v ľudskom organizme veľmi podobný L-arginínu. Zvyšuje výkonnosť, zmierňuje únavu, urýchľuje regeneráciu. Rovnako pôsobí priaznivo na prekrvenie. V prípravkoch tohto druhu sa často objavuje práve v kombinácii s L-arginínom, pretože podporuje a predlžuje jeho účinnosť.

Maca

Žerucha peruánska je u nás známejšia pod názvom maca alebo maca peruánska. Ako už jej názov napovedá, pochádza z Peru, kde rastie vo vysokohorských oblastiach. Maca je silné afrodiziakum, zvyšuje libido a pôsobí priaznivo na celkovú sexuálnu výkonnosť. Okrem toho sa používa aj na zlepšenie mužskej plodnosti, pretože zvyšuje pohyblivosť spermií. Macu však poznajú aj ženy, najmä vďaka jej priaznivým účinkom na menštruačný cyklus a zmiernenie nepríjemných sprievodných príznakov.

Vitamín C

Vitamín C pravdepodobne netreba predstavovať nikomu. Ide o najznámejší vitamín, ktorý podporuje imunitu a obranyschopnosť organizmu a znižuje únavu. Je to veľmi účinný antioxidant spomaľujúci starnutie buniek. Okrem toho vitamín C podporuje zdravie a funkčnosť ciev a podporuje produkciu inzulínu čím pomáha regulovať hladiny krvného cukru. To všetko napomáha sexualite a správnemu fungovaniu pohlavných orgánov.

Vitamín D

Vitamín D je známy aj pod názvom „slnečný vitamín“, pretože telo si ho dokáže vyprodukovať práve pri pôsobení slnečného žiarenia na pokožku. V skutočnosti má však väčšina populácie tohto vitamínu nedostatok. Vitamín D je pritom dôležitý pre správne fungovanie imunitného systému, zdravie kostí a zubov. Pôsobí však aj na správne fungovanie centrálneho nervového systému a znižuje riziko rozvoja cukrovky.

Cena produktu eJoy Long

K cene prípravku eJoy Long sa nám vyjadruje ťažšie. Na jednej strane, cena preparátu v prepočte na jednu dávku nie je vysoká. Pri kúpe základného balenia vychádza na cca 2,30€. Na druhej strane, výrobca odporúča pravidelné denné užívanie po dobu niekoľkých mesiacov. Za mesiac užívania preparátu zaplatíte približne 70€. Ak by ste chceli eJoy Long užívať tri mesiace a kupovali by ste si základné balenia, vyjde vás trojmesačná kúra na 210€. Málo alebo veľa? Posúďte sami. Pre nás je to zlatá stredná cesta.

Ak by ste chceli tieto tabletky na predčasnú ejakuláciu porovnať s podobnými produktmi tohto druhu, zistíte, že ceny sú veľmi podobné. Za jednu dávku Erexanu Kontrol napríklad zaplatíte 2€. Prípravok ale sľubuje účinnosť bez dlhodobého užívania. Veľmi podobným produktom je aj Zerex Extralong. V tomto prípade vás jedna dávka vyjde na cca 2,80€. Prípravok eJoy Long teda aj z porovnaní vychádza ako zlatý stred.

eJoy Long má však ešte jednu výhodu, na ktorú nemôžeme zabúdať. Ponúka väčšie ekonomické balenia, ktoré vás v prepočte na jednu dávku vyjdú lacnejšie. Nakoľko predpokladáme dlhodobé užívanie, kúpa takýchto balení môže byť veľmi výhodná. Možnú úsporu sme pre vás vypočítali v nasledujúcej tabuľke.

VariantCena balíkaÚspora
1x eJoyLong (24CPS)27,90 €0,00 €
2x eJoyLong (48CPS)55,90 €0,00 €
3x eJoyLong (72CPS)78,90 €-4,80 €
4x eJoyLong (96CPS)129,00 €-10,50 €
5x eJoyLong (120CPS)159,00 €-36,30 €

Zdroj: www.ejoy.sk (cit. 19.02.2021)

 

Kde je možné eJoy Long kúpiť?

eJoy Long je dostupný výlučne na webovej stránke oficiálneho distribútora. V inom e-shope ani v kamennej predajni prípravok nekúpite. Nižšia dostupnosť je jednou z hlavných nevýhod tohto produktu. Nie každému totiž nákup cez internet vyhovuje.

eJoy Long – nákup v lekárni

Tento prípravok by ste v kamenných predajniach hľadali zbytočne. Rovnako ako druhý produktový rad tejto značky, eJoy, je aj eJoy Long dostupný len cez internet. Podľa našich informácií sa jeho predaj v lekárňach v dohľadnom čase ani nechystá.

eJoy Long – nákup cez internet

Prípravok je dostupný na stránke distribútora ejoy.sk. Predajca tu garantuje diskrétne doručenie a vrátenie peňazí pri nespokojnosti zákazníka. Pri objednávke nad 70€ získavate automaticky poštovné zdarma. V opačnom prípade zaplatíte za doručenie od 2,80€ pri doručení cez zásielkovňu. Ak si vyberiete doručenie až k sebe domov, bude vás poštovné stáť 3,90€. Platiť môžete kartou alebo máte možnosť objednať si tovar na dobierku. Doručenie je pomerne rýchle, prípravok budete mať doma do dvoch-troch pracovných dní. Ak vám objednávka cez internet robí problém, predajca ponúka aj možnosť objednania telefonicky alebo cez sms.

TIP: Pri nákupe cez internet máte nárok na vrátenie peňazí bez udania dôvodu. Preto odporúčame nakupovanie online v čo najväčšej miere.

Alternatívny produkt

Najlepšou alternatívou tabletiek eJoy Long je produkt na predĺženie pohlavného styku EREXAN Kontrol. Ten obsahuje viac kapsúl v balení a zloženie je o dosť koncentrovanejšie. EREXAN Kontrol obsahuje až 640 mg účinnej zmesi v dennej dávke. Naproti tomu eJoy Long obsahuje iba 550 mg účinnej zmesi v dennej dávke. 

Naše hodnotenie:
5/5

Prípravok eJoy Long zaujme najmä obsahom a zložením účinných látok. Z tohto pohľadu má preparát skutočný potenciál priniesť pozitívne účinky v zmysle oddialenia ejakulácie, zlepšenia erekcie a zvýšenia libida. Na druhej strane, má tento produkt aj svoje nevýhody. Odradiť vás môže napríklad potreba dlhodobého užívania alebo nutnosť objednávania cez internet. V tom prípade môže byť pre vás vhodnou alternatívou prípravok Erexan Kontrol.

Erexan Kontrol je z hľadiska účinkov veľmi podobný prípravku eJoy Long. Výrobca aj v tomto prípade sľubuje predĺženie pohlavného styku, podporu erekcie a zvýšenie libida. Erexan Kontrol však účinkuje okamžite, nie je teda potrebné dlhodobé užívanie. Z hľadiska zloženia sú tieto dva prípravky veľmi podobné. Obsah bylinných extraktov je takmer totožný. 

Aj Erexan obsahuje kotvičník, macu a ženšen, ale navyše aj griffoniu. eJoy Long má pestrejšie zloženie aminokyselín, zatiaľ čo Erexan obsahuje navyše alkaloid teobromín a zinok. Vitamíny zas nájdete len v prípravku eJoy. Množstvo účinných látok v dennej dávke je veľmi podobné. Erexan však má ešte jednu veľkú výhodu, je dostupný v lekárňach. Predstavuje teda aj riešenie pre mužov, ktorí neradi nakupujú cez internet.

Porovnanie produktu eJoy Long a Erexanu Kontol

eJoy Long a Erexan Kontrol sú výživové doplnky určené mužom, ktorí nemajú svoju ejakuláciu pod kontrolou. V oboch prípadoch ide o voľne dostupné preparáty, ktoré kúpite bez lekárskeho predpisu. Sľubované účinky sú v podstate totožné – oddialenie ejakulácie, posilnenie erekcie a zvýšenie libida. Dostupnosť je lepšia v prípade Erexanu.

Z hľadiska účinných zložiek ide tiež o veľmi podobné preparáty s prírodným zložením bez vedľajších účinkov. Erexan má navyše griffoniu, teobromín a zinok, zatiaľ čo eJoy obsahuje okrem iného aj L-citrulín, vitamín C a D. V ostatných zložkách sa tieto prípravky zhodujú. Ak by sme chceli tieto dva prípravky porovnať z hľadiska množstva účinných látok v dennej dávke obsahujúcej dve kapsule, dostali by sme takmer rovnaké výsledky. Erexan so 640mg účinných látok v tomto smere len mierne prevyšuje eJoy Long, ktorý obsahuje 545mg účinných látok + vit. D. Dávkovanie je veľmi podobné. Užívajú sa dve kapsule pred pohlavným stykom. Prípravok eJoy Long si ale vyžaduje dlhodobé užívanie.

Big-kontrol-mockup-shadows
5/5
eJoy long
4/5

ZEREX Extralong

27,90
  • Počet tabliet v balení: 27 CPS
  • Rýchlosť účinku: okamžite
  • Obsah účinných látok v dávke: 545 mg
  • Záruka vrátenia peňazí: Áno
  • Predáva sa v lekárni: Nie

Erexan sa však javí ako ekonomickejšia voľba. Zatiaľ čo tento prípravok vás v prepočte na dennú dávku bude stáť približne 2€, za jednu dávku prípravku eJoy Long zaplatíte viac ako 2,30€.

Výroba produktu eJoy Long

Prípravok eJoy má svoj pôvod vo Veľkej Británii. Výrobcom je spoločnosť Pharmatico Ltd. sídliaca v Londýne. U nás ju zastupuje firma Pharmatico CE, s.r.o. so sídlom v Bratislave. Spoločnosť sa zameriava na výživové doplnky prírodného zloženia. Okrem prípravkov eJoy a eJoy Long má v ponuke produkt eSlim určený na podporu zníženia hmotnosti.

Na slovenskom trhu je od roku 2016 a jej prípravky sú schválené Úradom verejného zdravotníctva SR a prešli všetkými potrebnými laboratórnymi testami. Ide teda o bezpečné prírodné produkty.

Často kladené otázky ohľadom produktu eJoy Long

Ak uvažujete o kúpe prípravku eJoy Long, pravdepodobne si kladiete podobné otázky ako väčšina iných mužov trpiacich podobnými problémami. Odpovede na tie najčastejšie vám prinášame v nasledujúcej časti.

Je eJoy Long naozaj účinný pri probléme s predčasnou ejakuláciou?

Podmienkou účinnosti tohto preparátu je pravidelné užívanie. eJoy Long vám skutočne môže priniesť želané predĺženie súlože, dokonca aj skvalitnenie erekcie, ale mali by ste ho užívať minimálne mesiac, ideálne dva-tri mesiace.

Môžem eJoy Long kombinovať s alkoholom?

Hoci výrobca neudáva škodlivé interakcie tohto preparátu s alkoholom, my vám neodporúčame požívať alkoholické nápoje pri užívaní liekov na podporu sexuálnych funkcií. Niektoré bylinné extrakty nemusia dobre reagovať najmä s veľkým množstvom alkoholických nápojov. Buďte v tomto smere opatrný.

Môžem kombinovať eJoy Long s preparátom na posilnenie erekcie?

Prípravky na zlepšenie sexuálnych funkcií vám neodporúčame navzájom kombinovať, s výnimkou produktov, pri ktorých to odporúča výrobca. Dôvodom je, že väčšina týchto preparátov má veľmi podobné zloženie. eJoy Long má potenciál skvalitniť aj vašu erekciu. Podmienkou je dlhodobé užívanie.

Je prípravok eJoy Long bezpečný?

eJoy Long je prírodný preparát. Zložky, ktoré obsahuje, sú bežnou súčasťou prípravkov tohto druhu a sú overené mnohými užívateľmi. eJoy Long nemá vedľajšie účinky. Je však potrebné užívať ho podľa odporúčaní výrobcu a neprekračovať odporúčanú dennú dávku.

Môže mi dlhodobé užívanie prípravku eJoy Long nejako uškodiť?

Dlhodobé užívanie tohto preparátu je zdraviu prospešné. Môžete ho užívať denne počas niekoľkých mesiacov. Zlepšíte tým svoje sexuálne zdravie a výkonnosť.

Predčasnou ejakuláciou trpia väčšinou mladí muži. Môžem eJoy Long užívať aj vo vyššom veku?

eJoy Long môžu užívať dospelí muži bez vekového obmedzenia. Preparát však nie je pre vás vhodný v prípade, ak trpíte srdcovo-cievnym ochorením.

Referencie na produkt eJoy Long

Skúsenosti mužov s preparátom eJoy Long sú v drvivej väčšine pozitívne. Väčšina užívateľov udáva predĺženie súlože o niekoľko minút pri pravidelnom niekoľkomesačnom užívaní. Dosiahnutie maximálneho efektu referujú užívatelia po cca 2-3 mesiacoch. Prvé výsledky však zaznamenali už po niekoľkých týždňoch užívania. V žiadnej z dostupných referencií sme sa nestretli s informáciou o vedľajších účinkoch. Preparát teda považujeme za bezpečný a jeho užívanie za komfortné. Užívatelia si tiež pochvaľujú objednanie cez internet, ktoré je podľa nich rýchle a pohodlné. Prípravok im je vždy doručený v diskrétnom balení bez zbytočných časových prieťahov.

Vyskúšali ste eJoy Long na vlastnej koži a máte iný názor? Zapojte sa do nášho prieskumu spokojnosti s tabletkami alebo nám nechajte komentár priamo pod týmto článkom.

Ak aj vy máte skúsenosť s tabletkami na predčasnú ejakuláciu, neváhajte a podeľte sa o vašu skúsenosť v prieskume týkajúceho sa spokojnosti s tabletkami alebo zanechajte komentár v diskusii pod článkom. Každý kto sa zapojí do prieskumu, prispieva ku skvalitneniu recenzií pre ostatných čitateľov.

Referencie na produkt eJoy Long

Skúsenosti mužov s preparátom eJoy Long sú v drvivej väčšine pozitívne. Väčšina užívateľov udáva predĺženie súlože o niekoľko minút pri pravidelnom niekoľkomesačnom užívaní. Dosiahnutie maximálneho efektu referujú užívatelia po cca 2-3 mesiacoch. Prvé výsledky však zaznamenali už po niekoľkých týždňoch užívania. V žiadnej z dostupných referencií sme sa nestretli s informáciou o vedľajších účinkoch. Preparát teda považujeme za bezpečný a jeho užívanie za komfortné. Užívatelia si tiež pochvaľujú objednanie cez internet, ktoré je podľa nich rýchle a pohodlné. Prípravok im je vždy doručený v diskrétnom balení bez zbytočných časových prieťahov.

Vyskúšali ste eJoy Long na vlastnej koži a máte iný názor? Zapojte sa do nášho prieskumu spokojnosti s tabletkami alebo nám nechajte komentár priamo pod týmto článkom.

Naše čitateľské skóre
[Celkom: 1 Priemer: 5]

Zanechajte komentár