Recenzia VIMAX

Veľká recenzia tabletiek Vimax

Recenzia VIMAX

Nie je snáď nič horšie, než spojenie ideálnej príležitosti a chuti na sex s nefunkčným penisom, ktorý sa nie a nie stoporiť sa. Ak ste tento scenár už zažili, možno rozmýšľate nad výberom toho správneho doplnku výživy na podporu potencie a vitality.

Tabletky VIMAX majú 15-ročnú tradíciu a dlhodobo sa umiestňujú v TOP 3 najobľúbenejších a najpoužívanejších prípravkov na zlepšenie erekcie a zväčšenie penisu. Sú tieto tabletky na erekciu skutočne aké dobré?

V tejto veľkej recenzii vám predstavíme všetko o tabletkách VIMAX, čo by vás mohlo zaujímať, vrátane zloženia, dávkovania, výhod a nevýhod užívania VIMAXU, až po jeho cenu a odporúčania na jeho výhodnú kúpu. Ste pripravení? Začíname!

Ak sa rozhodnete pre vyskúšané VIMAXU, radi by sme vás pozvali k účasti sa našom veľkom prieskume spokojnosti s tabletkami na erekciu. Do prieskumu sa môžete zapojiť po kliknutí TU. Napíšte nám vaše skúsenosti do komentáru pod týmto článkom.

 Hlavné vlastnosti produktu VIMAX

Registrácia na UVZSR?nie
Hlavný účel použitia:Zväčšenie penisu. Spoľahlivá erekcia
Podpora erekcie:Silný účinok
Libido a plodnosť:Silný účinok
Predčasná ejakulácia:Mierny účinok
Rýchlosť účinkov:Po 2-4 týždňoch užívania
Počet tabliet v balení:30 CPS
Dávkovanie:1 kapsula denne
Dostupné aj v lekárni?nie
Voľnopredajný prípravok?Áno
Cena:39,00 €
Overený predajca:Erexan.sk
Zľavový kupón -11%VIMAX11
Naše hodnotenie:
4.4/5

TIP: Máte skúsenosti s týmto produktom, alebo sa chcete vyjadriť? Zanechajte komentár pod článkom, alebo sa zapojte do prieskumu spokojnosti s tabletkami na erekciu TU.

Balenie a vzhľad produktu VIMAX

Výživový doplnok VIMAX je balený v bielej plastovej liekovke so skrutkovacím vrchnákom. Na jeho etikete je jasným veľkým písmom napísaný jeho názov – VIMAX. Balenie obsahuje 30 kapsúl vyrobených v Kanade, čo je taktiež uvedené na obale známkou “Made in Canada”.

Tento obľúbený výživový doplnok, určený na dlhodobé používanie, je vhodný pre mužov v každom veku, takže vekové ohraničenie na obale nenájdete. Uvedený názov v anglickom jazyku “MALE VIRILITY ENHANCEMENT” by sa dalo voľne preložiť ako “Zväčšenie mužnosti”. Je to odkaz na primárny účel produktu VIMAX, a teda zväčšenie penisu, a taktiež aj podporu erekcie.

Po odskrutkovaní hlavného uzáveru narazíte na alumíniové ochranné viečko, ktoré hermeticky uzatvára dózu. Toto viečko je potrebné odtrhnúť alebo prederaviť prstom. Ide to ľahko. až po odstránení ochranného viečka získate prístup k tridsiatim tvrdým želatínovým kapsulám, ktoré v sebe ukrývajú hnedastý prášok.

Účinky tabletiek VIMAX

Kanadský výrobca tabletiek VIMAX uvádza, že unikátny mix rastlinných extraktov v doplnku, ktorý je navyše obohatený o vitamín E, pomáha mikrocirkulácii krvného systému, čím zabezpečuje silnejšiu a spoľahlivejšiu erekciu vždy, keď je to potrebné, a to navyše už po pár-týždňovom pravidelnom užívaní výrobku.

Zvýšením prietoku krvi do penisu sa erekcia dostaví úplne prirodzene tak, ako za mladých čias. Pri vzrušení sa všetky 3 toporivé telieska naplnia krvou, čo zabezpečí silnú a trvácnu erekciu.

Používaniu VIMAXU by ste sa ale mali vyhnúť v prípade, ak trpíte problémami s krvným tlakom, trpíte na srdcovo-cievne ochorenie, máte chorú pečeň, alebo ste citlivý na niektorú zo zložiek v tabletkách. Ak si nie ste istí, či môžete prípravok užívať, poraďte sa so svojím ošetrujúcim lekárom.

podpora erekcie

Vďaka rokmi overenej kanadskej receptúre doplnku VIMAX výrobca garantuje výrazné zlepšenie erekcie a zväčšenie penisu, ktorého rozsah je však individuálny u každého muža. VIMAX pomáha mužom po celom svete už viac ako 15 rokov. A to ako tým, s diagnostikovaným medicínskym problémom – erektilnou dysfunkciou, ale aj tým, ktorí na sebe badajú problém s erekciou, no nemajú ho oficiálne diagnostikovaný.

Zvýšenie pôžitku zo sexu

Vychutnajte si zvýšenú chuť na sex a pôžitok z milovania! Vďaka vysokému zastúpeniu extraktu zo ženšenu v tabletkách sa okrem erekcie dostaví aj psychická pohoda. Ženšen totiž blahodárne pôsobí na celý nervový systém a vracia telo do rovnováhy. Prvé známky zlepšenia erekcie je badať už po niekoľkých dňoch pravidelného užívania, za čo môže práve vysoký obsah ženšenu v tabletkách.

Podľa štatistiky, ktorú uvádza výrobca na svojej oficiálnej webstránke, až 64% užívateľov VIMAXU, zapojených do prieskumu, deklarovalo zvýšenú chuť na sex a 40% zákazníkov si takisto užívalo vďaka doplnku VIMAX výrazné predĺženie sexuálneho styku. Najväčšie percento užívateľov, až 80% sa hlásilo k lepšiemu uspokojeniu počas sexu, a to už nie je zanedbateľné číslo.

Oddialenie ejakulácie a zväčšenie penisu

I keď je úroveň zväčšenia penisu u každého muža individuálna, podľa skúseností dlhodobých používateľov VIMAXu, je možné očakávať nárast dĺžky penisu o 1 až 1,5 centimetra. Potrebné je ale pravidelné a dlhodobé užíivanie Vimaxu. 

Radi by sme podotkli, že prípravok VIMAX nefunguje na základe chemikálií alebo medikamentov, ako napríklad Viagra, alebo iné podobné lieky na erekciu a potenciu. Preto od neho nemôžete mať rovnaké očakávania. Výsledky sa pri VIMAXE dostavujú skôr postupne, no o to s väčšou radosťou budete vnímať jednotlivé zlepšenia, ktoré budú navyše dlhodobé a zdraviu omnoho viac prospešné, ako v prípade iných medikamentóznych prípravkov na trhu.

TIP: Potrebujete vyriešiť problém s predčasnou ejakuláciou? Vyskúšajte nový EREXAN Kontrol, ktorý je špeciálne vyvinutý pre lepšiu kontrolu nad rýchlim vyvrcholením.

Vedľajšie účinky produktu VIMAX

Prípravok VIMAX nemá výrobcom deklarované žiadne zásadné vedľajšie účinky. Vzhľadom na to, že sa jedná o pomerne čistý a 100 % prírodný produkt rastlinného pôvodu sa naozaj nie je čoho obávať. Doplnok je plne otestovaný v laboratóriách i užívateľmi počas jeho dlhého pôsobenia na poli zlepšovania erekcie a zväčšovania penisu.

Každý človek je však osobitý, a v prípade, že trpíte citlivým žalúdkom, je možné, že sa u vás dostavia žalúdočné kŕče podobne, ako keď beriete iné doplnky výživy na prázdny žalúdok. Keďže prípravok primárne podporuje cirkuláciu krvi v tele, môže sa ojedinele dostaviť aj búšenie srdca, a práve preto sa VIMAX preventívne neodporúča ľuďom so srdcovo-cievnymi ochoreniami a s vysokým krvným tlakom.

Výhody a nevýhody VIMAXU

Vimax má niekoľko dôležitých výhod. Ide najmä o zlepšenie erekcie, prirodzené zväčšenie penisu a zvýšené libido. Chceme vám však predstaviť aj niekoľko faktov, ktoré vnímame ako nevýhody spojené s užívaním VIMAXU.

VIMAX nie je dostupný v slovenských lekárňach, dá sa zakúpiť iba na Internete, a preto si na neho musíte počkať. Doručenie výrobku trvá spravidla 2-5 pracovných dní. Výhodou je však jeho doručenie priamo pred dvere, čo je v súčasnej dobe mimoriadne žiadané. Balenie je navyše veľmi diskrétne, a tak sa nemusíte báť o zvedavé pohľady susedov, či kuriéra. Nikto nebude vedieť, čo vám bolo doručené. 

Ako sme už niekoľkokrát spomenuli, VIMAX je prípravok určený na dlhodobé užívanie a ak ste zábudlivý, odporúčame vám nastaviť si v mobile pripomienku. Jeho plný potenciál využijete až po niekoľko týždňovom poctivom užívaní jednej tablety denne.

Ak ste však ochotný znášať spomenuté nevýhody spojené s užívaním VIMAXU, už onedlho si budete môcť opäť užívať dlhšiu súlož, zvýšené libido, a taktiež aj zvýšenú tvorbu spermií. Po vysadení VIMAXU efekt pretrvá ešte ďalšie 3 mesiace.

Hlavné výhody

Hlavné nevýhody

Dávkovanie produktu VIMAXu

Dávkovanie odporúčané výrobcom je pri VIMAXE jedna kapsula denne, ideálne 30 minút po jedle. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Kapsulu môžete zapiť obyčajnou vodou, čajom, alebo džúsom. Ak je to možné, vyhnite sa užívaniu VIMAXU v kombinácii s alkoholom, nakoľko obidve tieto premenné zvyšujú krvný tlak.

Užite 1 kspulu 30 minút po jedle. S dávkovaním to nepreháňajte. Zbytočné zvyšovanie dennej dávky nezlepší účinky VIMAXU. 

Zloženie VIMAXU

VIMAX je 100% prírodný produkt, ktorý využíva silu tých najsilnejších rastlín a bylín podporujúcich potenciu a vitalitu u mužov. V jednej tabletke nájdete až 100 mg ginkgo biloby, 50 mg ženšenu ako aj samotný Tribulusu Terrestris, výťažok z rastliny, ktorá bola používaná už v starovekom Grécku i ďalekej Indii na zvýšenie plodnosti a potencie.

Vo VIMAXE sa avšak nachádza aj množstvo iných blahodárnych výťažkov, medzi ktoré patria napríklad aj kajenské korenie, hloh, či vitamín E vo vyše 66-percentnej dennej odporúčanej dávke. Navyše vďaka obsahu Serenoy plazivej prispievajú tabletky VIMAX aj k normálnej funkcii prostaty.

Zloženie tabletiek VIMAX je 100% bezlepkové a bezlaktózové. Rovnako neobsahujú ani žiadne umelé farbivá, príchute, konzervanty, alebo cukor.

 

ZložkaMnožstvo v jednej kapsule% ODD*
Vitamín E4,625 mg (185 IU)617 %
Ginkgo Biloba100 mg
Tribulus Terrestris5 mg
Panax Ginseng50 mg
Bobule hlohu17 mg
Kajenské korenie20 mg
Serenoa plazivá80 mg
Ovos siaty4 mg

Zdroj: www.vimax.sk (cit. 14.01.2021)

*ODD – odporúčaná denná dávka

GINKGO BILOBA 100 MG*

Ginkgo Biloba sa používa v medicíne už viac ako 1000 rokov. V posledných desaťročiach si však získala veľkú popularitu, a to najmä vďaka jej účinkom na mikrocirkuláciu krvného obehu. Prekrvuje nielen mozog, čím prispieva k jeho celkovej kondícii a k zlepšeniu pamäti, ale prekrvuje takisto aj iné časti tela, vrátane penisu.

Podľa doktorky Debry Rose Wilson, Ph.D. má rastlina Ginkgo biloba mnoho zdravotných benefitov. Okrem preukázaného blahodárneho účinku na erektilnú dysfunkciu pôsobí aj na nervový systém, a pomáha tak s úzkosťou a depresiou.

ŽENŠEN (PANAX GINSENG) 50 MG*

Podobne ako ginkgo biloba, aj ženšen zvyšuje hladinu oxidu dusnatého, a preto je užitočný pri erektilnej dysfunkcii. „Zdá sa však, že má vplyv aj na dopamínový systém, čo môže pomôcť ženám i mužom,“ píše vo svojej práci Richard P. Brown, MD., docent klinickej psychiatrie na Kolumbijskej univerzite v New Yorku.

V štúdií uskutočnenej v súvislosti s používaním ženšenu bola preukázaná zvýšená sexuálna túžba a silnejšie prežívanie orgazmu. Taktiež sa zlepšila mikrocirkulácia krvi v intímnych partiách a zlepšila sa aj sexuálna kondícia.

SERENOA PLAZIVÁ 80MG*

Serenoa plazivá je druh palmy, ktorý rastie v teplom podnebí na juhovýchodnom pobreží USA. Jej extrakt sa odoberá z bobúľ stromu. Domorodí obyvatelia tradične zbierali a jedli bobule tejto palmy aby okrem iného zmiernili problémy s močením a reprodukciou.

Serenoa plazivá sa v dnešnej medicíne využíva v podobe tabliet, alebo čajov a bežne sa používa ako alternatívny prostriedok k liečbe chorôb, ktoré sú spôsobené zníženou hladinou testosterónu. Senoa plazivá teda zvyšuje hladinu mužského hormónu testosterónu, zlepšuje problémy spojené s nezhubným zväčšením prostaty, zvyšuje sex drive a dokonca aj znižuje vypadávanie vlasov. Vo VIMAXE jej nájdete až 80 mg v jednej tablete.

Cena produktu VIMAX

Mnohí muži, ktorý už Vimax vyskúšali si myslia, že jeho cena je privysoká a v podstate majú pravdu. V jednom balení je 30 kapsúl, a teda jeden plný mesiac každodenného používania. Pri cene 39 € za balenie (ušetrite s týmto zľavovým kupónom) vychádza cena jednej kapsule na menej než 1,40 eur denne. To je cena jedného espressa po ceste do práce. Je pravda, že sa to nezdá veľa, ale v porovnaní s niektorými inými konkurenčnými tabletkami to nie je ani najmenej. K tomu sa ale ešte dostaneme.  

U overeného predajcu vimax.sk je možné kúpiť VIMAX za zvýhodnenú cenu, pri odbere viacerých balení. V balíčku 3 kusov ušetríte na jednom balení 3 eurá. Pri 4-mesačnej kúre ušetríte celkovo až 22 eur (oproti kupovaniu VIMAXU vždy iba po jednom balení).

 

VariantCena balíkaÚspora
1x Vimax (30 CPS)39,00 €0,00 €
2x Vimax (60 CPS)79,00 €0,00 €
3x Vimax (90 CPS)108,00 €-9,00 €
4x Vimax (120 CPS)134,00 €-22,00 €

 

Zľavový kupón na Vimax

V spolupráci Vimaxom, sme pripravili akciový kupón, s ktorým máte dopravu VIMAXU zdarma pri každom nákupe. Zľava platí pri akejkoľvek výške nákupu. Nájdete ho po kliknutíi na odkaz, alebo priamo v sekcii zľavových kupónov na tomto webe.

TIP: Pri nákupe cez internet máte nárok na vrátenie peňazí bez udania dôvodu. Preto odporúčame nakupovanie tabletiek na erekciu cez internet v čo najvyššej miere. 

Alternatívny produkt

Najbližšou alternatívou VIMAXu, je EREXAN stabil. Vimax má podobné zloženie ako Erexan. Vimax je ale oveľa menej koncentrovaný ako erexan Stabil. V prepočte na jednu kapsuli, je EREXAN Stabil výrazne lacnejší.

Naše hodnotenie:
5/5

Porovnanie produktov VIMAX a EREXAN

Podobne ako VIMAX, aj ERAXAN spôsobuje okrem zlepšenia erekcie aj výrazne hlbšie prežívanie sexuálneho aktu. Tabletky ERAXAN sú bežne dostupné ako voľnopredajný doplnok výživy ako na Internete, tak aj v lekárňach. Môže za to pravdepodobne aj fakt, že napriek americkej receptúre je ERAXAN vyrábaný v susednej Českej republike, kde jeho výroba podlieha veľmi prísnym kritériám a nárokom na kvalitu. Vimax je v prepočte na jednu kapsulu výrazne drahší ako Erexan stabil. Za kapsulu Vimaxu zaplatíte v čase písania recenzie až 1,3 €, zatiaľ čo EREXAN Stabil stojí len 0,48 € za jednu kapsulu. Vimax je v porovnaní s Erexanom oveľa menej koncentrovaný.  Denná dávka Vimaxu obsahuje 280,625 mg účinných látok, ale jedna denná dávka Erexanu Stabil má až 839,6 mg účinných látok. Niet divu, že Erexan stabil účinkuje o niečo rýchlejšie a jeho účinky sú silnejšie v porovnaní s Vimaxom. 

Vimax - recenzia

VIMAX

39,00
  • Počet tabliet v balení: 30 CPS
  • Rýchlosť účinku: cca 30 dní
  • Obsah účinných látok v dávke: 280,625 mg
  • Záruka vrátenia peňazí: Áno
  • Predáva sa v lekárni: Nie

Výroba produktu VIMAX

Tabletky VIMAX si získali dobré meno medzi užívateľmi počas dlhých rokov svojej existencie. Na rozdiel od mnohých konkurenčných tabletiek je VIMAX skontrolovaný americkým federálnym úradom pre potraviny a liečivá FDA (z ang. Food and Drug Administration). Testom prešiel s vynikajúcim výsledkom. To zvyšuje dôveryhodnosť Vimaxu. Opäť pre istotu však pripomíname, že na jeho užívanie by si mali dávať pozor pacienti liečiaci sa na vysoký krvný tlak, či iné ochorenia, pri liečbe ktorých sa používajú dusičnany, najmä nitroglycerín.

Výrobný závod vimaxu sa nachádza v Kanade. Výroba prebieha v prísnych hygienicky nezávadných podmienkach. Pri výrobe je dodržiavaná správna výrobná prax HCCAP. 

VIMAX výroba
VIMAX výroba a recenzia

Falošný vs pravý Vimax

Vimax bol kvôli jeho veľkej obľube vo svete, častou obeťou falšovania. hovori o tom na príklad táto správa FDA. Preto jeho výrobca zaviedol označovanie každej dózy hologramom, s unikátnym kódom. Pravosť Vimaxu si môžete ovariť priamo na stránke jeho výrobcu. Stačí zadať daný kód do formulára. 

Pravý verzus falošný vimax

Často kladené otázky ohľadom produktu

Otázky mužov rozhodujúcich sa pre jeden z mnohých prípravkov na posilnenie erekcie na trhu sa vo veľkej miere opakujú. V dnešnom článku vám zodpovedáme tie najčastejšie z nich.

Čo robiť pre maximálne zväčšenie penisu?

Prvým predpokladom k dosiahnutiu maximálneho účinku doplnku VIMAX je jeho svedomité užívanie v podobe jednej tablety denne. Okrem toho môžete pripojiť aj cviky určené na posilnenie penisu. Z mnohých možností, ktoré sú ľahko-vyhľadateľné na Internete, odporúčame najmä Kegelove cviky a takzvaný Jelqing, sériu manuálnych ťahov rukou určených na prekrvenie penisu.

Po akom období užívania VIMAXU sa dostavia prvé výsledky?

Prvé citeľné výsledky sa u väčšiny užívateľov dostavia po 7-10 dňoch užívania, a to v podobe zvýšenej chuti na sex a väčšieho pôžitku pri sexuálnom styku. K výraznému zlepšeniu erekcie by malo prísť po približne 20 dňoch užívania. K maximálnemu zväčšeniu penisu by malo dôjsť zhruba po mesiaci používania. Niektorí užívatelia však tvrdia, že badali na sebe aj ďalšie zlepšenia v spomínaných oblastiach kontinuálne až do 3.mesiaca užívania.

Aké nežiadúce účinky má VIMAX?

Pravý originálny doplnok výživy VIMAX pochádzajúci z Kanady nevyvoláva žiadne vážnejšie nežiaduce účinky u ľudí, ktorí nie sú vylúčení z užívania tohto doplnku. Maximálne nahlásené nežiaduce účinky boli bolesť hlavy, búšenie srdca a kŕče v žalúdku. Špeciálne ostražití by ste ale mali byť pri užívaní iných doplnkov výživy, ktoré sa na VIMAX iba hrajú. Ich bezpečnosť je prinajmenšom veľmi otázna. Ich obsah nie je preverený a dôrazne neodporúčame objednávať VIMAX od iných než overených dodávateľov.

Aké alergény obsahuje VIMAX?

Vimax neobsahuje žiadne štandardné alergény. Je bezlepkový, bezlaktózový, bez obsahu mliečnej bielkoviny, orechov a ďalších alergénov.

Môžem kombinovať VIMAX s inými liekmi?

Ak užívate lieky na predpis, najmä tie na problémy s krvným tlakom a s pečeňou, pred začatím užívania VIMAXU sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Zabudol som užiť VIMAX, čo teraz?

Ak ste zabudli užiť vašu tabletku VIMAX vo zvyčajnom čase, užite ju akonáhle si spomeniete a ďalej pokračujte v bežnom režime. Ak ste zabudli užiť tabletku viac dní po sebe, užite napriek tomu iba jednu tabletku akonáhle si spomeniete a ďalej pokračujte v režime 1 tableta denne. Pre maximálne vstrebanie účinných látok odporúčame VIMAX užívať každé ráno, 30 minút po raňajkách.

Referencie na produkt VIMAX

Pre ešte lepšie rozhodovanie sme za vás prečítali množstvo zákazníckych recenzií na tabletky VIMAX.

V prvej recenzii, ktorú čítame zákazník uvádza medzi pozitívami lepšiu erekciu a tiež potlačenie predčasnej ejakulácie. Negatíva neuviedol. Ďalší užívateľ tvrdí, že užívanie VIMAXU ide dosť do peňazí, no keď ho vysadí, opäť sa mu dostaví problém s erekciou. Odporúča ostatným nakupovať VIMAX iba v akcii so zľavovým kupónom.

V ďalšej recenzii napísanej Anonymom čítame, že si pochvaľuje efekt a cenu tabletiek. Medzi negatíva neuvádza nič, no upozorňuje ostatných, aby si dávali pozor, odkiaľ si Vimax kupujú, aby dostali pravý Vimax a nie nejakú napodobeninu.

V poslednej referencií na tabletky VIMAX sa zas jasne uvádza, že VIMAX poskytol zákazníkovi zväčšenie veľkosti (obvodu, pozn. redakcie) a taktiež aj dĺžky penisu pri dopoužívaní jediného balenia (30 kapsulí, pozn. redakcie).

Ak máte s týmito tabletkami akékoľvek skúsenosti, môžte nám o tom dať vedieť hneď teraz vyplnením dotazníka.

Náš názor na produkt VIMAX

VIMAX radíme k tým lepším prípravkom v oblasti podpory erekcie, zvýšenia libida a prírodného zväčšenia penisu. Jeho dlhá história a kanadská receptúra zahŕňajúca to najlepšie z prírody, vrátane ginkgo biloby, ženšenu a Serenoy plazivej nám dáva istotu, že užívaním VIMAXU neurobíte krok vedľa.

Na úplný záver tejto veľkej recenzie by sme vám ešte raz radi pripomenuli, že v prípade, ak sa rozhodnete vyskúšať tabletky VIMAX, budeme veľmi radi, ak sa zúčastníte sa našom veľkom prieskume spokojnosti zákazníkov. Určite nám nezabudnite napísať vaše skúsenosti s VIMAXOM do komentára pod týmto článkom. Ďakujeme!

Videá a recenzie o vimaxe

Naše čitateľské skóre
[Celkom: 4 Priemer: 5]

Vlado Klima

Dlhé roky pracoval ako obchodný zástupca pre farmaceutické spoločnosti. S kolegami navštevoval lekárov a lekárnikov s ponukou liekov. Jeho úlohou bolo predať čo najviac liekov zo sortimentu ich firmy. Cieľom nebolo zdravie pacientov, ale skôr zisk. Teraz túži pomáhať ľuďom aby sa lepšie zorientovali v zložitej spleti rôznych prípravkov. Jeho články a porovnania pomohli už tisíckam ľudí.

Zanechajte komentár