EREXAN Kontrol - Recenzia

Veľká recenzia EREXAN Kontrol

Obsah článku

Recenzia Erexanu Kontrol

Neprichádza to vyvrcholenie príliš skoro? Ak si túto otázku kladiete pri svojich intímnych zážitkoch, možno trpíte problémom nazývaným predčasná ejakulácia. Jednoducho sa na úplný vrchol dostanete skôr ako si stihnete sex vychutnať. Vaša partnerka v takej situácii asi tiež nevzdychá nadšením. Môže byť riešením vášho problému prípravok Erexan Kontrol? Overili sme to namiesto vás a zhrnutie našich poznatkov vám prinášame v nasledujúcej veľkej recenzii. Zamerali sme sa na jeho zloženie, účinky, cenu, ale zhrnuli sme aj hodnotenia a názory užívateľov. Ak sa vám nechce čítať celý článok, pozrite rýchlu vide-orecenziu uvedenú nižšie.

Ak ste Erexan Kontrol alebo iné tabletky tohto druhu vyskúšali aj vy, zapojte sa do nášho prieskumu spokojnosti s tabletkami alebo zanechajte svoj komentár priamo pod článkom.

Hlavné vlastnosti tabletiek EREXAN Kontrol

Registrácia na UVZSR? Áno
Hlavný účel použitia: Kontrola nad predčasnou ejakuláciou mužov
Podpora erekcie: Mierny účinok
Libido a plodnosť: Mierny účinok
Predčasná ejakulácia: Silný účinok
Rýchlosť účinkov: Okamžite
Počet tabliet v balení: 30 CPS
Dávkovanie: 2 kapsule 60 minút pred sexom
Dostupné aj v lekárni? Áno
Voľnopredajný prípravok? Áno
Cena: 28,90 €
Overený predajca: Erexan.sk
Zľavový kupón -3,00 € erex1bon3
Naše hodnotenie:
5/5

TIP: Skúsili ste už niekedy Erexan Kontrol, alebo sa chcete vyjadriť ku tomuto článku? Zanechajte komentár pod článkom, alebo sa zapojte do prieskumu spokojnosti s tabletkami na erekciu TU.

Balenie a vzhľad produktu Erexan Kontrol

Erexan jednotlivé svoje produktové rady odlišuje farebne. Zatiaľ čo rad Standard je v obľúbených odtieňoch modrej, marketingu Erexanu Kontrol sa ušla oranžová. Možno preto, že je to optimistická farba povzbudenia a vytrvalosti. Vonkajší obal prípravku je teda klasická plastová liekovka bielo-oranžovej farby. Na prednej strane nájdete okrem označenia preparátu aj informáciu o množstve účinných látok v dennej dávke, počte kapsúl v liekovke a o rýchlosti účinku. Dozviete sa tiež, že prípravok je prioritne určený na ejakuláciu. Na zadnej strane liekovky nájdete základné informácie o preparáte vrátane dávkovania a zloženia. Písmo je menšie, ale vcelku dobre čitateľné.

Po otvorení liekovky narazíte na poistný plastový uzáver. Po jeho odstránení na vás vykukne 30 kapsúl svetlohnedej farby, ktoré v sebe obsahujú jemný prášok. Kapsule, samozrejme, nie je potrebné otvárať. Užívajú sa celé a zapíjajú sa tekutinou. Balenie preparátu považujeme za sympatické a hlavne praktické.

Balenie produktu považujeme za dizajnovo sympatické a veľmi praktické.
Liekovku otvoríte štandardným spôsobom, odstránením plastových zaisťovacích častí. Vnútri nájdete biele kapsule primeranej veľkosti. Obsah kapsúl je práškový. Jednotlivé kapsule nie je potrebné otvárať, prehĺtajú sa vcelku. Súčasťou balenia je aj príbalový leták, ktorý obsahuje všetky dôležité informácie o produkte.

Aktualizácia 12.6.2024 . – zmena dizajnu

EREXAN Aktualizoval dizajn všetkých svojich produktov.  Z pôvodnej valcovitej nádobky EREXAN kontrol prešiel na nádobku, ktorá je vo vrchnej časti zaguľatená. Zmeny sa dotkli aj spôsobu zapečatenia. Z pôvodnej plastovej pečate je teraz pečať hliníková. Je to lepšie riešenie. Do nádobky sa dostanete jednoduchšie a hliníková fólia lepšie chráni a uzatvára obsah. 

Zmena je aj v dizajne samotnej etikety. Tá je omnoho čistejšia a elegantnejšia. Čo je ale najdôležitejšie, zloženie EREXANU Kontrol sa nezmenilo vôbec. Je stále rovnaké a vynikajúco účinné. Inovovaný dizajn obalu EREXANU Kontrol si môžete pozrieť na obrázkoch nižšie. 

Účinky Erexanu Kontrol

Erexan Kontrol je primárne určený na oddialenie ejakulácie a predĺženie pohlavného styku. Ocenia ho teda najmä muži trpiaci predčasnou ejakuláciou. Zaujímavé zloženie preparátu však mužom prináša aj ďalšie benefity. Hovoríme najmä o zvýšení libida a podpore kvality erekcie. Tieto sú však len akousi čerešničkou na torte. Ak hľadáte prípravky primárne určené na podporu erekcie alebo zvýšenie chuti na sex, siahnite na príklad po produkte Erexan Standard, prípadne po Zerexe.

Oddialenie ejakulácie a predĺženie pohlavného styku

Je ťažké zadefinovať, kedy je ejakulácia predčasná. Koľko by mal podľa vášho názoru trvať dobrý sex? Minútu, dve, päť či desať? Podľa Medzinárodnej klasifikácie chorôb sa za predčasnú ejakuláciu považuje neschopnosť muža ovládať ejakuláciu natoľko, aby obaja sexuálni partneri dosiahli pocit slasti. Predčasné je teda všetko, čo partnerom nevyhovuje. Ak vy alebo vaša partnerka pociťujete v tomto smere nespokojnosť, je takmer isté, že Erexan Kontrol môže byť pre vás účinným riešením. Zmes bylinných extraktov a aminokyselín, ktorú tento produkt obsahuje, je vystavaná priamo na riešenie problémov s predčasnou ejakuláciou a rýchlim vyvrcholením mužov. Veľkou výhodou je, že prípravok v tomto smere účinkuje naozaj rýchlo. Výrobca sľubuje zlepšenie už po prvej dávke. Podľa referencií užívateľov však ideálny účinok prichádza pri druhej – tretej dávke, čo – povedzme si úprimne – vôbec nie je zlé. S pomocou Erexanu Kontrol dokážete pohlavný styk predĺžiť až o niekoľko minút. Jeho výsledky sú v tomto smere viac ako dobré.

Pevnejšia erekcia

Pevnejšie stoporenie pri sexe nikdy nie je na škodu. Aj keď prípravok nie je priamo určený pre mužov s erektilnou dysfunkciou, môže vás v tomto smere zaiste potešiť. Ak pociťujete, že vaša erekcia už nie je to pravé orechové, možno oceníte účinnosť Erexanu Kontrol aj v tejto oblasti. Zložky, ktoré tento prípravok obsahuje, sa totiž bežne používajú v produktoch priamo určených na podporu erekcie. Hoci pomer zložiek je v tomto prípade vystavaný tak, aby prípravok pôsobil v prvom rade na predĺženie styku.

Vyššie libido

U mnohých mužov sa pod vplyvom veku alebo stereotypu vo vzťahu postupne znižuje sexuálny apetít. Keďže Erexan Kontrol obsahuje bylinné zložky, ktoré sú považované za afrodiziaká, prináša mierne zlepšenie aj v tejto oblasti. Prípravok okrem toho pozitívne pôsobí na hladiny testosterónu v tele a na celkovú fyzickú i sexuálnu výkonnosť, čo tiež úzko súvisí s chuťou na sex.

TIP: Chceli by ste zlepšiť tvrdosť vašej erekcie? Vyskúšajte nový EREXAN Standard, ktorý je špeciálne vyvinutý pre kvalitnejšiu erekciu mužov v každom veku.

Vedľajšie účinky produktu Erexan Kontrol

Erexan Kontrol má úplne bezpečné zloženie. Obsahuje zmes bylinných extraktov a aminokyselín obohatenú o minerály. Za veľkú výhodu tohto prípravku považujeme nízky obsah prídavných látok. Zatiaľ čo u niektorých produktov tohto druhu je výpočet plnidiel, stabilizátorov a iných chemických látok naozaj široký, v tomto prípade je tomu inak. Erexan Kontrol obsahuje okrem účinných látok len želatínu a stearan horečnatý, čo značne znižuje riziko komplikácií pre alergikov.

Napriek tomu, ak trpíte alergiou, preštudujte si dôsledne zloženie prípravku. V opačnom prípade by vám užívanie tohto preparátu nemalo priniesť žiadne nepríjemné pocity. Absenciu vedľajších účinkov potvrdzujú aj užívatelia. Dôležité je, aby ste dodržiavali všetky odporúčania výrobcu týkajúce sa užívania a skladovania.

Výhody a nevýhody Erexanu Kontrol

Ideálny produkt na trhu nenájdete a preto si každý muž musí nájsť to ideálne pre seba. Niekomu záleží na rýchlej účinnosti, ďalšiemu na cene, inému na dobrej dostupnosti. Treba si len zosumarizovať plusy a mínusy a zistiť v čom vám ten – ktorý produkt vyhovuje. V čom teda vyniká a zaostáva Erexan Kontrol?

Veľkou výhodou Erexanu Kontrol je bezpochyby rýchly nástup účinkov bez potreby pravidelného užívania. Prípravok môžete užívať denne, ale mal by zaberať aj v  prípade, ak užijete jednu dávku vždy pred plánovaným stykom. Medzi prednosťami tohto produktu môžeme spomenúť aj zloženie, konkrétne zaujímavý obsah účinných látok, malé spektrum prídavných látok a absenciu vedľajších účinkov. Veľkou prednosťou je, že preparát je presne koncipovaný na problém s predčasnou ejakuláciou. Táto dysfunkcia býva na trhu s výživovými doplnkami pre mužov tak trochu opomínaná. Napriek tomu, že ide o častý problém, väčšina prípravkov sa primárne orientuje na podporu erekcie a predĺženie styku prináša len ako „vedľajší benefit“. Erexan Kontrol je preto ideálnou voľbou pre mužov, ktorí nemajú svoju ejakuláciu takpovediac pod kontrolou. Jeho výhodou je tiež dostupnosť v kamenných predajniach a pomerne výhodná cena za predpokladu, že nechcete prípravok užívať denne.

Erexan Kontrol neponúka svojim zákazníkom možnosť vyskúšania produktu s garanciou vrátenia peňazí pri nespokojnosti. Distribútor na svojich stránkach síce uvádza garanciu vrátenia peňazí, ale len za neotvorené balenie. Ak teda chcete prípravok vyskúšať, musíte do neho investovať minimálne 30€, ktoré vám už nikto nevráti ani v prípade, že u vás produkt nebude fungovať. Uvítali by sme aspoň menšie – testovacie balenie.

Hlavné výhody

Hlavné nevýhody

Dávkovanie produktu Erexan Kontrol

Užívajú sa dve kapsule súčasne približne hodinu pred pohlavným stykom. Kapsule je potrebné zapiť nealkoholickým nápojom. Prípravok by mal podľa výrobcu účinkovať od prvej dávky, ale referencie užívateľov hovoria, že plný efekt sa dostaví po tretej až štvrtej dávke, preto to s Erexanom netreba hneď vzdávať. Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Pre dosiahnutie účinku nemusíte prípravok užívať pravidelne ani dlhodobo, ale dlhodobé užívanie nie je zdraviu škodlivé. Ide o prírodný preparát, ktorý môže naopak podporiť vaše sexuálne zdravie a kondíciu.

Užite 2 kapsuly pre pohlavným stykom. Dve kapsuly sú zároveň aj maximálna denná dávka. Dávkovanie EREXANU nepreháňajte. Je to silný prípravok a nemuselo by vám to prospieť. 

Zloženie Erexanu Kontrol

Zloženie Erexanu Kontrol predstavuje zmes extraktov z liečivých bylín, ktoré sa v prípravkoch tohto druhu používajú už štandardne a účinných aminokyselín obohatených o zinok. Obsah jednotlivých účinných látok je vyvážený tak, aby prípravok účinkoval špecificky na oddialenie ejakulácie. Jedna dávka predstavujúca dve kapsule obsahuje 640mg účinných látok.

ZložkaMnožstvo v jednej kapsuleMnožstvo v dennej dávke
Kotvičník zemný75 mg150 mg
L-arginín75 mg150 mg
Griffonia simplicifolia60 mg120 mg
Ženšen40 mg80 mg
Žerucha40 mg80 mg
Teobromín20 mg40 mg
Zinok10 mg20 mg (200% RHP*)

Zdroj: www.erexan.sk  (cit. 01.02.2021)

*RHP= referenčná hodnota príjmu

Kotvičník zemný

Kotvičník zemný je jednoročná bylinka pôvodne pochádzajúca z Číny a Japonska. Pre svoje liečivé účinky sa používal už v starovekej medicíne. V súčasnosti je kotvičník dôverne známy nielen mužom trpiacim sexuálnymi dysfunkciami, ale aj športovcom. Výťažok kotvičníka totiž zvyšuje tvorbu testosterónu a tým nepriamo pôsobí na silu, kondíciu a vytrvalosť. Okrem toho je kotvičník známy aj ako afrodiziakum a využíva sa aj pri liečbe mužskej neplodnosti. Je to veľmi známa, užívateľmi overená bylinka bez nepriaznivých vedľajších účinkov.

L-arginín

L-arginín je aminokyselina, ktorá je podobne ako kotvičník, dôverne známa športovcom. V produktoch určených na podporu mužskej sexuality nie je L-arginín ničím výnimočným. Nakoľko ide o zložku s veľmi dobrou účinnosťou, oceňujeme, že Erexan Kontrol ho v porovnaní s inými prípravkami obsahuje pomerne vysoký podiel v dennej dávke. L-arginín stimuluje tvorbu bielkovín a rastového hormónu. Blahodarne pôsobí aj na funkčnosť ciev, vďaka čomu zlepšuje prekrvenie. Toto ocenia nielen muži budujúci svalovú hmotu, ale aj tí, ktorí trpia sexuálnymi problémami, pretože sa takto prirodzene zvyšuje aj prekrvenie toporivých teliesok v penise. L-arginín okrem toho zvyšuje chuť na sex a pôsobí priaznivo na spermatogenézu.

Griffonia simplicifolia

Griffonia je jedna z najmenej známych zložiek tohto produktu. Ide o africký krík obľúbený najmä v tamojšom tradičnom liečiteľstve. Extrakt je výťažkom zo semien tejto rastliny, ktoré obsahujú špecifickú látku, ktorá sa v našom tele mení na serotonín. Z tohto dôvodu sa griffonia zvykne nazývať aj „africké antidepresívum“. Napomáha zlepšeniu nálady a nadobudnutiu duševnej rovnováhy. Keďže práve stres a psychická nepohoda je v súčasnej dobe príčinou mnohých sexuálnych dysfunkcií, môže byť griffonia nápomocná aj v tomto smere. Okrem toho však pôsobí aj ako afrodiziakum a zvyšuje libido.

Ženšen

O ženšene ste už určite čo-to počuli. Ide o známu liečivú bylinku, z ktorej sa využívajú najmä korene. Obsahuje množstvo vitamínov, antioxidantov a bohatú zásobu minerálnych látok. Jeho priaznivé účinky na zdravie sú pomerne široké, ale z nášho pohľadu je dôležité najmä to, že ženšen zlepšuje prekrvenie a podporuje fyzickú kondíciu. Pôsobí tiež ako afrodiziakum a znižuje hladiny cukru v krvi, čo má tiež priaznivé účinky na sexuálne zdravie.

Žerucha

Žeruchu možno poznáte aj pod pomenovaním Maca. Ide o pomerne známe afrodiziakum, ktoré je obľúbenou zložkou prípravkov na podporu mužskej potencie. Maca má priaznivé účinky na celkové sexuálne zdravie a to nielen u mužov. Ženy ju obľubujú, pretože zmierňuje nepríjemné menštruačné príznaky. U mužov pôsobí žerucha priaznivo na zdravie prostaty a na spermatogenézu. Okrem potencie teda podporuje aj mužskú plodnosť.

Teobromín

Teobromín je alkaloid pochádzajúci z kakaovníka. Bežne ho obsahuje napríklad čokoláda alebo kakao. Teobromín má najmä aktivačné účinky, pôsobí podobne ako kofeín, ale postupne a dlhodobo. Okrem toho stimuluje srdcovú činnosť, rozširuje cievy a tým zlepšuje prekrvenie. Teobromín tiež zlepšuje náladu, pôsobí mierne antidepresívne a zvyšuje libido. Má teda aj afrodiziakálne účinky.

Zinok

Zinok je minerálna látka, ktorá sa v zložení prípravkov na mužskú potenciu objavuje veľmi často. Pôsobí priaznivo na zdravie a správne fungovanie prostaty, produkciu spermií, ale napríklad aj na vyrovnávanie hladín testosterónu v tele. Okrem toho zinok napomáha dostatočnej produkcii inzulínu a stabilizácii hladín krvného cukru, čo tiež úzko súvisí s mužskou potenciou.

Erexan Kontrol a jeho cena

Erexan Kontrol sa cenou radí do zlatého stredu. Nejde o najekonomickejšiu, ale ani o najdrahšiu voľbu. Základné balenie obsahujúce 30 tabliet stojí necelých 30€. Jedna dávka prípravku obsahujúca dve kapsule vás tak vyjde na necelé 2€. Keďže pre dosiahnutie účinnosti nie je potrebné užívať prípravok pravidelne, nie je táto cena dramatická. S kúpou väčších balíkov sa cena prepočítaná na jednu dávku, samozrejme, znižuje.

Ak by ste Erexan Kontrol porovnali s podobnými prípravkami, zistili by ste, že ide o ekonomicky rovnocennú alebo dokonca výhodnejšiu voľbu. Jedna dávka Zerexu Extralong vás napríklad vyjde na cca 2,80€. Pri užití dvoch tabliet až na 5,60€, čo už je celkom slušný rozdiel. Tabletky na oddialenie ejakulácie ponúka aj eJoy pod názvom eJoy Long. Jedna dávka tohto produktu obsahuje dve kapsule a vyjde vás na cca 2,30€. Výrobca však pre dosiahnutie maximálneho účinku odporúča pravidelné užívanie.

VariantCena balíkaÚspora
1x Erexan Kontrol 30CPS28,90 €0,00 €
2x Erexan Kontrol 30CPS53,00 €-7,80 €
3x Erexan Kontrol 30CPS79,00 €-10,70 €
4x Erexan Kontrol 30CPS94,00 €-25,60 €

Zdroj: www.erexan.sk (cit. 01.02.2021)

Kde je možné Erexan Kontrol kúpiť?

Erexan je už v súčasnosti pomerne dostupný. Okrem oficiálnej stránky distribútora ho kúpite aj v ďalších e-shopoch a dokonca aj v niektorých kamenných predajniach. Dostupnosť je veľkou výhodou prípravku a poukazuje na jeho popularitu.

Erexan Kontrol – nákup v lekárni

Erexan je v kamenných lekárňach dobre dostupný. Naša exkurzia dopadla nad očakávania. Aj lekárne, ktoré nemali Erexan Kontrol priamo na svojich poličkách, boli schopné ho objednať do druhého dňa. Erexan teda ponúka pomerne široká sieť lekární, hoci je pravdou, že najčastejšie je dostupný prípravok Erexan Standard. Otázna je jeho dostupnosť v menších mestách. Pravdou však ostáva, že každá lekáreň je povinná vám tento produkt zabezpečiť najneskôr do druhého dňa, ak si o to požiadate.

Erexan Kontrol – nákup cez internet

Prípravok je dostupný nielen na oficiálnej stránke distribútora, ale aj v niektorých e-shopoch a internetových lekárňach. My sme overovali podmienky objednania cez portál erexan.sk. Erexan Kontrol je tu dostupný ako jednotlivé balenie alebo vo zvýhodnených balíčkoch. Predajca garantuje okamžité odoslanie a diskrétne doručenie. Poštovné je nad 70€ zdarma, inak vás vyjde od 2,49€ pri doručení cez zásielkovňu alebo od 3,79€ kuriérom na adresu. Okrem toho môžete využiť aj služby pošty. Úhradu je možné urobiť online kartou alebo si môžete tovar objednať na dobierku. V druhom prípade vás objednávka vyjde o 0,99€ drahšie. Prípravok môžete v prípade nespokojnosti vrátiť, ale z hygienických dôvodov len v neotvorenom balení. Predajca vám v tomto prípade garantuje vrátenie peňazí.

TIP: Pri nákupe cez internet máte nárok na vrátenie peňazí bez udania dôvodu. Preto odporúčame nakupovanie online v čo najväčšej miere.

Alternatívny produkt

Najlepšou alternatívou tabletiek EREXAN Kontrol je prípravok na predĺženie sexu ZEREX Extralong. ten je o niečo drahší ako Erexan a jeho zloženie je menej koncentrované. Zatiaľ čo EREXAN Kontrol obsahuje 640 mg účinnej zmesi v dennej dávke, ZEREX Extralong obsahuje iba 410 mg účinných látok v dennej dávke, čo je málo.

Naše hodnotenie:
4/5

Porovnanie produktu Erexan Kontrol a Zerex Extralong

Erexan Kontrol a Zerex Extralong sú si v mnohých ohľadoch podobné. Ide o výživové doplnky pre mužov, ktoré sú voľne dostupné bez lekárskeho predpisu. Účinky prípravkov sú takmer totožné. Primárne ide teda o produkty určené na predĺženie pohlavného styku a oddialenie ejakulácie. Oba prípravky však majú potenciu zlepšiť erekciu, podporiť sexuálnu aktivitu a výkonnosť. Účinné látky tiež môžu byť prospešné sexuálnemu zdraviu.

Big-kontrol-mockup-shadows
5/5
zerex-extra-long - porovnanie s erexanom
4/5

ZEREX Extralong

34,00
  • Počet tabliet v balení: 12 CPS
  • Rýchlosť účinku: okamžite
  • Obsah účinných látok v dávke: 410 mg
  • Záruka vrátenia peňazí: Áno
  • Predáva sa v lekárni: Nie

Účinné zložky sú do veľkej miery zhodné, ale zloženie Zerexu Extralong je o niečo pestrejšie, najmä čo sa týka aminokyselín. Základné látky – kotvičník a L-arginín sú však v oboch prípravkoch rovnaké. Ak hovoríme o množstve účinných látok v dennej dávke, vyhráva Erexan. Zerex však umožňuje dennú dávku zdvojnásobiť a teda užiť dve kapsule v priebehu 24 hodín.

Ak by sme mali porovnať tieto dva produkty z hľadiska ceny, Erexan Kontrol je o niečo lacnejší. Zatiaľ čo denná dávka Erexanu vás vyjde necelé 2€, za dennú dávku Zerexu zaplatíte 2,80€. Ak sa rozhodnete dennú dávku zdvojnásobiť, aby ste sa účinnými látkami dostali vyššie, bude vás to stáť 5,60, čo už môže značne zaťažiť rozpočet.

Výroba produktu Erexan Kontrol

Výrobcom aj dodávateľom produktu Erexan je spoločnosť Augeri s.r.o., ktorá má svoje pobočky na Slovensku a v Čechách. U nás sídli táto spoločnosť v hlavnom meste. Primárne sa orientuje na výrobu a distribúciu prípravkov alternatívnej medicíny, medzi ktoré patrí aj Erexan. Okrem toho ponúka spoločnosť napríklad prípravok na zväčšenie pŕs, predĺženie mihalníc, chudnutie, zmiernenie príznakov menopauzy alebo na podporu zdravia a správneho fungovania prostaty. Samotná výroba Erexanu prebieha v certifikovaných priestoroch v súlade s HACCP plánom.

Často kladené otázky ohľadom produktu Erexan Kontrol

Erexan je u nás pomerne populárny, ale väčšina užívateľov má skúsenosti s produktovým radom Standard na podporu erekcie. Ak je vašim hlavným problémom predčasná ejakulácia, možno máte v súvislosti s týmto produktom otázky, ktoré vám doteraz nikto nezodpovedal. My sme zosumarizovali tie najčastejšie, ktoré dostávame od našich čitateľov a odpovede sme pre vás zhrnuli v nasledujúcej časti.

Niekedy sa mi stáva, že moja erekcia je slabšia a vydrží krátko. Penis mi jednoducho ochabne a s partnerkou si nestihneme užiť. Mal by som skúsiť Erexan Standard alebo Kontrol?

V takomto prípade ide o problém s erekciou, nie s predčasnou ejakuláciou. Predĺženie súlože dosiahnete posilnením erekcie. Preto by sme vám odporúčali Erexan Standard.

Môžem súčasne užívať Erexan Standard aj Erexan Kontrol?

Nie, takéto kombinovanie týchto dvoch prípravkov nie je vhodné. Oba preparáty totiž obsahujú veľmi podobné zložky. Vhodnejšie je staviť na produkt, ktorý je špecificky určený na váš problém alebo na oblasť, v ktorej by ste chceli dosiahnuť zlepšenie.

Môžem na Erexan Kontrol piť alkohol?

Lieky vo všeobecnosti nie je vhodné kombinovať s alkoholom. Keďže v prípade Erexanu ide o výživový doplnok, menšie množstvo alkoholu vám určite neuškodí. Výrobca v popise takúto kontraindikáciu neudáva. Buďte však opatrný, alkohol vášmu sexuálnemu zdraviu určite neprospeje.

Môžem užívať Erexan Kontrol aj keď netrpím predčasnou ejakuláciou, ale chcel by som svoj výkon trošku zlepšiť?

Áno, Erexan Kontrol môžete užívať aj v takomto prípade. Ak nie ste spokojný s trvaním vášho styku alebo by ste jednoducho len chceli byť v tomto smere o niečo lepší, Erexan Kontrol môže byť pre vás tou správnou voľbou.

Môžem Erexan Kontrol užívať aj dlhodobo? Nemôže mi nejako uškodiť

Ide o výživový doplnok, takže dlhodobé užívanie je, samozrejme, možné. Erexan Kontrol neobsahuje žiadne zložky, ktoré by vám pri dlhodobom užívaní mohli spôsobiť ťažkosti.

Je Erexan Kontrol naozaj účinný?

Skúsenosti užívateľov ukazujú, že tento prípravok naozaj prináša želané zlepšenie v zmysle predĺženia pohlavného styku a teda oddialenia ejakulácie. Jeho účinnosť však závisí aj od závažnosti vášho problému. Vo všeobecnosti možno povedať, že predčasná ejakulácia je veľmi dobre riešiteľná prípravkami tohto druhu.

Referencie na produkt Erexan Kontrol

Musíme povedať, že skúsenosti užívateľov Erexanu Kontrol sú skutočne pozitívne. Väčšina mužov, ktorá tento prípravok vyskúšala a nevzdala sa po prvom či druhom nevydarenom pokuse, uvádza zlepšenie v zmysle predĺženia pohlavného styku a oddialenia ejakulácie. Niektorí užívatelia pri hodnotení produktu uvádzajú, že ide o placebo.

Myslia si, že ich problém bol spôsobený stresom a keď mali k dispozícii nejakú „barličku“, ktorou bol v tomto prípade Erexan Kontrol, tak u nich došlo k upokojeniu a tým aj k istému zlepšeniu. Je ťažké povedať, či to tak bolo alebo nie. Faktom je, že psychická pohoda je dôležitým faktorom sexuálnej výkonnosti. Ak by vám mal teda Erexan pomôcť takýmto spôsobom, stojí za to ho vyskúšať. Užívatelia udávajú nástup účinkov po užití tretej – štvrtej tabletky. S vedľajšími účinkami sa muži nestretávajú ani pri dlhodobom užívaní. Možno teda povedať, že prípravok je bezpečný a účinný.

Ak ste Erexan Kontrol vyskúšali aj vy, budeme radi, ak sa zapojíte do nášho prieskumu spokojnosti s tabletkami alebo nám necháte komentár priamo pod článkom.

Ak aj vy máte skúsenosť s tabletkami na predčasnú ejakuláciu, neváhajte a podeľte sa o vašu skúsenosť v prieskume týkajúceho sa spokojnosti s tabletkami alebo zanechajte komentár. Každý kto sa zapojí do prieskumu, prispieva ku skvalitneniu recenzií pre ostatných čitateľov.

Náš názor na produkt Erexan Kontrol

Erexan Kontrol z nášho pohľadu obsahuje veľmi zaujímavú zmes účinných látok. Účinnosť produktu je postavená na kombinácii tradičných bylinných extraktov a aminokyselín, čo by malo pri správnom užívaní priniesť želaný efekt. Predčasná ejakulácia predstavuje psychosomatický problém, takže aj upokojenie a odbúranie strachu zo zlyhania môže priniesť svoje výsledky. Na druhej strane, Erexan Kontrol bezpochyby prospeje aj sexuálnemu zdraviu a funkčnosti pohlavných orgánov. Takže z nášho pohľadu môže byť tento prípravok tou správnou voľbou a bezpochyby stojí za vyskúšanie.

Erexan Kontrol je výživový doplnok pre mužov určený na oddialenie ejakulácie a predĺženie pohlavného styku. V jeho zložení nájdete okrem tradičných extraktov kotvičníka, macy či ženšenu aj aminokyselinu L-arginín, teobromín a zinok. Prípravok je dostupný na internete i v niektorých kamenných lekárňach.

VIDEÁ o tabletkách EREXAN Kontrol, ktoré by vás mohli zaujímať

Naše čitateľské skóre
[Celkom: 2 Priemer: 5]

Zanechajte komentár