Recenzia - Zerex Extralong

Veľká recenzia produktu Zerex Extralong

Recenzia Zerex Extralong

Muži o nej nehovoria a vzťahy na nej krachujú. Reč je o predčasnej ejakulácii. Situáciu, keď vyvrcholenie príde skôr ako je vhodné, zažil pravdepodobne každý muž. Ak sa však takáto skúsenosť opakuje príliš často, z partnerského života sa vytratí vášeň a s ňou aj spokojnosť a potešenie z intímnych chvíľ. Vyrieši Zerex Extralong váš problém s predčasnou ejakuláciou? Odpoveď nájdete v nasledujúcom článku, v rámci ktorého sme pre vás zhrnuli základné vlastnosti tohto produktu, jeho cenu, dostupnosť, ale aj skúsenosti užívateľov.

Máte so Zerexom Extralong osobnú skúsenosť? Budeme radi ak sa s nami o ňu podelíte v našom prieskume spokojnosti s tabletkami alebo nám zanecháte komentár v diskusii pod článkom.

Hlavné vlastnosti tabletiek Zerex Extralong

Registrácia na UVZSR?áno
Hlavný účel použitia:Kontrola nad predčasnou ejakuláciou mužov
Podpora erekcie:Mierny účinok
Libido a plodnosť:Mierny účinok
Predčasná ejakulácia:Silný účinok
Rýchlosť účinkov:Do 60 minút
Počet tabliet v balení:12 CPS
Dávkovanie:1 kapsula 60 minút pred sexom
Dostupné aj v lekárni?Nie
Voľnopredajný prípravok?Áno
Cena:34,00 €
Overený predajca:www.zerex.sk
Zľavový kupón -10%DOG2+
Naše hodnotenie:
4/5

TIP: Máte skúsenosti s tabletkami ZEREX Extralong, alebo sa chcete vyjadriť ku tomuto článku? Zanechajte komentár v diskusii, alebo sa zapojte do prieskumu spokojnosti s tabletkami na erekciu TU.

Balenie a vzhľad produktu Zerex Extralong

Zerex má viac produktových radov zameraných na riešenie intímnych problémov, ktoré od seba odlišuje farebnými detailmi. Zerexu Extralong bola daná oranžovo-hnedá až medená farba, samozrejme, v kombinácii s modrou, ktorá je pri prípravkoch tohto druhu už štandardom. Výrobcovia ňou chcú evokovať nielen spoľahlivosť, ale aj účinnosť spájanú s populárnou modrou tabletkou Viagra.

Samotná plastová liekovka Zerexu je bielej farby. Keďže balenie obsahuje len dvanásť kapsúl, celkovo je malé, pôsobí až miniatúrne. Na prednej strane liekovky nájdete okrem označenia prípravku aj informáciu o počte kapsúl v balení a reklamný slogan „úprimná radosť dospelých“. Čo nás prekvapilo, predajca na samotnej liekovke označuje preparát ako výživový doplnok na podporu erekcie, hoci primárne je tento prípravok určený na problémy s predčasnou ejakuláciou.

Na bočných stranách liekovky nájdete základné informácie o prípravku ako je skladovanie, zloženie, dávkovanie a upozornenia výrobcu. Tieto sú uvedené pomerne malým a ťažšie čitateľným písmom. Uvedený je, samozrejme, aj dátum spotreby, ktorý je už dobre viditeľný.

Plastová liekovka je zabezpečená poistným uzáverom, ktorý je potrebné pred je otvorením odstrániť. Potom ju už otvoríte klasickým spôsobom. Vo vnútri nájdete dvanásť stredne veľkých bielych kapsúl obsahujúcich hnedý prášok. Kapsule nie je potrebné otvárať, užívajú sa vcelku.

Zerexu Extralong – účinky

Zerex Extralong je výživový doplnok určený najmä pre mužov, ktorí sú v posteli príliš skoro hotoví. Prináša predĺženie pohlavného styku, skvalitnenie erekcie a zvýšenie libida. Môžeme povedať, že ide o trojkombináciu účinkov, ktoré v posteli ocení každý muž. Zerex jednoducho sľubuje, že vaša súlož bude extra dlhá.

Predĺženie pohlavného styku

Muži, ktorí pri sexe ejakulujú príliš skoro, si styk jednoducho nestihnú užiť. Čo je však horšie, to isté platí o ich partnerkách. Ženy sú s ich výkonom nespokojné, často zostávajú frustrované a to ovplyvňuje aj ich partnerský vzťah. Jednoducho povedané, tam kde muž s predčasnou ejakuláciou končí, jeho partnerka len začína. Takýto nesúlad v posteli neveští nič dobré. Ak ste so svojou výdržou nespokojný alebo cítite, že to nie je to pravé orechové, môže byť Zerex Extralong tou správnou voľbou. Obsahuje totiž pomerne zaujímavú zmes bylinných extraktov a aminokyselín, ktorá má potenciál priniesť pár minút k dobru.

Kvalitnejšia erekcia

Dostatočne pevná erekcia je základom dobrých sexuálnych zážitkov. Zloženie Zerexu Extralong napovedá podporu aj v tomto smere. Zložky ako kotvičník, maca alebo L-arginín sú tradične zahrnuté v prípravkoch na zlepšenie erekcie. Zlepšujú totiž prekrvenie a tým vytvárajú podmienky pre dosiahnutie ideálnej tvrdosti. Zerex Extralong vás zaiste môže potešiť aj v tomto smere, ale ak je nedostatočná erekcia vašim hlavným problémom, odporúčame vám siahnuť radšej po prípravku primárne určenom práve na tento problém. Ak vás zaujal Zerex, môžete vyskúšať napríklad Zerex Klasik.

Zvýšenie libida

Prírodné zložky, ktoré tento prípravok obsahuje, sú známe aj svojimi afrodiziakálnymi účinkami. Zvyšujú teda sexuálny apetít a chuť na sex. Ak muži trpia problémami v intímnej oblasti, spravidla sa ich libido postupne znižuje. Rovnaký efekt prináša aj nepohoda v partnerskom vzťahu, únava, zvyšujúci sa vek či nevyrovnané hladiny testosterónu v krvi. Zerex Extralong sľubuje zlepšenie aj v tomto smere.

TIP: Chceli by ste zlepšiť tvrdosť vašej erekcie? Vyskúšajte najsilnejší EREXAN Standard, ktorý je špeciálne vyvinutý pre kvalitnejšiu erekciu mužov v každom veku.

Vedľajšie účinky produktu Zerexu Extralong

Zerex Extralong patrí medzi výživové doplnky s prírodným a bezpečným zložením. Prípravok nemá žiadne vedľajšie účinky. Niektorí užívatelia udávajú občasnú miernu bolesť hlavy, ktorej súvislosť s užívaním preparátu však nevedia jednoznačne potvrdiť. V rámci bezpečnosti je, samozrejme, potrebné dodržiavať odporúčania výrobcu týkajúce sa skladovania a kontraindikácií.

Prípravok by nemali užívať osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, ale ani muži trpiaci ochoreniami srdca, nízkym tlakom a tí, ktorí prekonali cievnu mozgovú príhodu. Zerex Extralong tiež nie je vhodné kombinovať s liekmi na riedenie krvi a s alkoholom. Ak ste alergik, odporúčame vám podrobne si preštudovať zloženie, aby ste sa uistili, že netrpíte precitlivenosťou na niektorú zo zložiek prípravku. Zamerajte sa aj na prídavné zložky a plnidlá.

Výhody a nevýhody Zerexu Extralong

Z dostupných recenzií užívateľov vyplýva, že Zerex Extralong je medzi prípravkami na predĺženie pohlavného styku pomerne obľúbený. Muži ho prevažne popisujú ako účinný a bezpečný. My sme jeho vlastnosti podrobne zosumarizovali z hľadiska predností a nedostatkov v nasledujúcej časti recenzie.

Zerex Extralong má bezpochyby zaujímavé zloženie, ktoré má potenciál priniesť želaný výsledok. Obsahuje prírodné látky a aminokyseliny, ktorých účinnosť je v podobných produktoch už rokmi overená. Z hľadiska zloženia teda Zerex neprekvapil, ale stavil skôr na klasiku, ktorá by mala fungovať. Výhodou prípravku je aj rýchly nástup účinku. Zerex Extralong si nevyžaduje pravidelné užívanie, stačí užiť jednu kapsulu cca hodinu pred sexom. Ak prípravku nedôverujete, môžete si objednať testovacie balenie, ktoré obsahuje len dve kapsule. V prepočte na dennú dávku je o niečo drahšie, ale ponúka vám možnosť overiť si účinnosť tohto produktu priamo na sebe.

Hlavné výhody

Hlavné nevýhody

Distribútor okrem toho ponúka aj možnosť bezplatnej výmeny Zerexu Extralong za iný produkt zo svojej ponuky. Výhodou pri objednaní cez stránku distribútora je aj pomerne rýchle doručenie a garancia diskrétneho balenia. Prípravok je v on-line svete dobre dostupný a okrem oficiálneho distribútora ho ponúkajú aj niektoré e-shopy. Odporúčame však nakupovať výhradne na webe distribútora, kvôli väčšej bezpečnosti, diskrétnosti a najvýhodnejšej cene. 

Nevýhodou Zerexu Extralong je jeho vyššia cena. Jedna dávka prípravku vás vyjde cca 2,83€. Ak by ste chceli produkt užívať denne, mesiac užívania by vás vyšiel na drakonických necelých 85€. Zerex Extralong pritom nekúpite v cenovo výhodnejšom balení, ako býva u produktov tohto druhu zvykom. V ponuke je len takzvaný Zerex Megabalík, ktorý síce obsahuje 144 kapsúl za 115€, ale ide o balenie troch druhov Zerexu, pričom Zerex Extralong je súčasťou balenia len v klasickom počte 12-tich kapsúl. Ďalšou nevýhodou prípravku je jeho nedostupnosť v kamennej predajni.

Dávkovanie produktu Zerex Extralong

Užívanie Zerexu Extralong je veľmi pohodlné. Užíva sa len jedna kapsula približne hodinu pred pohlavným stykom. V porovnaní s inými produktmi tohto druhu, ktoré si väčšinou vyžadujú užiť dve a v niektorých prípadoch až štyri kapsule, je teda Zerex Extralong pomerne komfortným riešením. Výrobca udáva maximálnu dennú dávku dve kapsule. Ak by ste si teda chceli svoj výkon v priebehu 24 hodín zopakovať, môžete tak urobiť. Maximálnu dennú dávku však neprekračujte.

V súvislosti s užívaním je dôležité spomenúť, že prípravok sa nemôže kombinovať s alkoholom ani s liekmi na riedenie krvi. Mohli by ste si spôsobiť zdravotné komplikácie. Zerex tiež nemôžu užívať muži so srdcovo-cievnymi ochoreniami a osoby mladšie ako 18 rokov. Prípravok neužívajte, ak trpíte alergiou alebo precitlivenosťou na niektorú z jeho zložiek. Odporúčame vám preštudovať si podrobné zloženie prípravku ešte pred jeho objednaním.

Užite jednu kapsulu  aspoň hodinu pre pohlavným stykom. Maximálna denná dávka sú dve kapsuly. Dávkovanie Zerexu zbytočne neprekračujte. Nedosiahnete tým lepšie výsledky. 

Zloženie tabletiek Zerex Extralong

Účinnosť prípravku je postavená na zmesi bylinných extraktov a aminokyselín. Celkový obsah účinných látok v jednej kapsule, ktorá zároveň predstavuje aj jednu dávku, je 410mg. Okrem účinných zložiek obsahuje Zerex Extralong len želatínu a oxid titaničitý.

ZložkaMnožstvo v jednej kapsuleMnožstvo v max dennej dávke
Kotvičník zemný100 mg200 mg
L-arginín50 mg100 mg
Maca peruánska50 mg100 mg
Všehoj ázijský50 mg100 mg
L-lyzín50 mg100 mg
Teobromín50 mg100 mg
Pestrec mariánsky30 mg60 mg
L-citrulín30 mg60 mg

Zdroj: www.zerex.sk  (cit. 08.02.2021)

Kotvičník zemný

Kotvičník alebo Tribulus terrestris zaiste nie je cudzí športovcom, pretože pomáha zvýšiť výkonnosť. Ide o liečivú bylinku, ktorá má svoj domov v Číne a v Japonsku, ale v súčasnosti je pomerne rozšírená aj v iných častiach sveta. Kotvičník obsahuje vysoké množstvo fytosterolov, ktoré zvyšujú libido a pôsobia priaznivo na celkové sexuálne zdravie vrátane zdravia prostaty a mužskej plodnosti. Táto bylinka je známa aj ako „rastlinná modrá tabletka“, pretože pôsobí priaznivo na erekciu. Ide tiež o pomerne rozšírené afrodiziakum. Dôležité je povedať, že užívanie kotvičníka je bezpečné a neprináša vedľajšie účinky. Ide o bylinku známu už v starej čínskej medicíne.

L-arginín

L-arginín je semi-esenciálna aminokyselina, ktorá sa v prípravkoch na zlepšenie sexuálnej výkonnosti objavuje so železnou pravidelnosťou. V skutočnosti ide o veľmi účinnú zložku, ktorej prítomnosť vždy poteší. L-arginín v tele podporuje syntézu bielkovín, podnecuje uvoľňovanie rastového hormónu a pôsobí priaznivo na zdravie a správne fungovanie ciev. Vďaka tomu zlepšuje prekrvenie, zvyšuje a predlžuje výkonnosť.

Maca

Maca je u nás veľmi známa najmä ako afrodiziakum. Možno ste už o nej počuli pod menom žerucha peruánska alebo maka. Ide o tú istú vzácnu bylinku, ktorá rastie vo vysokých nadmorských výškach v Peru. Súčasťou Zerexu Extralong je extrakt z jej koreňa, ktorý má široké spektrum liečivých účinkov. Pre nás je dôležité, že pôsobí priaznivo na potenciu, zvyšuje libido a plodnosť tým, že zvyšuje počet spermií a ich pohyblivosť.

Všehoj ázijský

Všehoj ázijský je známejší pod pomenovaním ženšen. Ide o trvalku rastúcu prevažne v Číne, ktorá je veľmi vzácnou liečivou bylinkou najmä vďaka svojej podzemnej časti, o ktorej sa hovorí, že tvarom pripomína ľudské telo. Je bohatá na vitamíny a minerálne látky. Extrakt zo ženšenu zlepšuje prekrvenie a tým zlepšuje erekciu. Pôsobí tiež ako afrodiziakum a podporuje výkonnosť. Dôležité je, že užívanie ženšenu je bezpečné a závažnejšie vedľajšie účinky boli výskumne vylúčené. Rovnaká vedecká štúdia však naznačuje nebezpečnú interakciu medzi ženšenom a alkoholom a ženšenom a liekmi na riedenie krvi. Preto je dôležité v tomto smere rešpektovať odporúčanie výrobcu a prípravok Zerex Extralong v takejto kombinácii neužívať.

L-lyzín

L-lyzín je podobne ako L-arginín aminokyselina podnecujúca tvorbu bielkovín. V tomto prípade však ide o esenciálnu aminokyselinu, ktorú si telo nedokáže vyprodukovať a potrebuje ju prijímať zvonku. L-lyzín pôsobí priaznivo na budovanie svalovej hmoty, výkonnosť a zotavovanie organizmu po záťaži. Okrem toho je dôležitý pre produkciu dostatočného množstva testosterónu, ktorého hladiny úzko súvisia s mužskou sexualitou.

Teobromín

Zerex Extralong okrem iného obsahuje aj tento zaujímavý alkaloid veľmi podobný kofeínu. Teobromín má na organizmus povzbudzujúce účinky. Pochádza zo semien kakaovníka a prirodzene sa vyskytuje napríklad v kakau alebo v čokoláde. Účinkuje ako afrodiziakum, zlepšuje náladu a rozťahuje cievy, vďaka čomu zlepšuje prekrvenie.

Pestrec mariánsky

Pestrec mariánsky pochádza zo Stredomoria. Ide o dvojročnú bylinku, ktorá je vzhľadom veľmi podobná nášmu bodliaku. Pre široké spektrum výskumne potvrdených liečivých účinkov sa pestrec s veľkou obľubou používa ako súčasť najrôznejších výživových doplnkov. Pestrec obsahuje vysoké množstvo antioxidantov, podporuje zdravie srdca, znižuje hladiny cholesterolu a krvného cukru, čo úzko súvisí aj s potenciou a sexuálnou vitalitou.

L-citrulín

L-citrulín poznajú športovci aj muži trpiaci poruchami erekcie. Ide o aminokyselinu blízku vyššie spomínanému L-arginínu. L-citrulín zlepšuje prekrvenie, vďaka čomu napomáha kvalite a pevnosti erekcie. Zvyšuje tiež výkonnosť, zmierňuje únavu a urýchľuje regeneráciu.

Cena produktu Zerex Extralong

Zerex Extralong sa medzi produktmi svojho druhu radí medzi tie drahšie. Balenie obsahujúce 12 kapsúl kúpite za 34€. Jedna kapsula vás teda vyjde na 2,83€. Keby ste prípravok užívali denne celý mesiac, zaplatili by ste skoro 85€. Pravidelné užívanie, samozrejme, nie je potrebné, no ak si dáte jednu kapsulu za mesiac, nečakajte zázraky.

Skúsili sme pre vás porovnať Zerex Extralong s podobnými produktmi na trhu. Oddialenie erekcie a predĺženie pohlavného styku sľubuje aj Erexan Kontrol. Jedna dávka vás v prípade tohto produktu vyjde na necelé 2€. Zloženie prípravkov je pritom veľmi podobné u Erexanu dokonca silnejšie. Ak by ste sa rozhodli vyskúšať napríklad eJoy Long, dennú dávku by ste získali za 2,30€. V týchto porovnaniach vychádza Zerex Extralong ako najdrahšia alternatíva.

Zerex Extralong navyše neprináša na trh väčšie ekonomické balenia tak ako sme zvyknutí pri iných produktoch tohto druhu. Štandardom je 12-kepsulové balenie, za ktoré zaplatíte 34€. Okrem toho je na trhu len takzvané testovacie balenie obsahujúce dve kapsule. Za toto balenie zaplatíte 9€. Jedna kapsula vás teda vyjde na 4,50€. Okrem toho je na trhu ešte takzvaný Zerex Megabalík. Obsahuje však len 12 kapsúl Zerexu Extralong. Okrem toho v ňom nájdete ešte 12 kapsúl Zerexu Klasik a 120 kapsúl Zerexu Ultragold. Za takýto megabalík zaplatíte 115€.

VariantCena balíkaÚspora
ZEREX Extralong 30 CPS34,00 €0,00 €
ZEREX Extralong 2 CPS (vzorka)9,00 €0,00 €

Zdroj: www.zerex.sk (cit. 08.02.2021)

Kde je možné Zerex Extralong kúpiť?

Zerex Extralong je dobre dostupný na internete. Okrem oficiálneho distribútora ho ponúkajú aj ďalšie e-shopy a nejde len o internetové lekárne. V kamennej predajni sme, žiaľ, prípravok zatiaľ nenašli.

Zerex Extralong – nákup v lekárni

Prípravky Zerex zatiaľ kamenné lekárne neponúkajú. Dôvod nám nie je známy, ale pri našich návštevách lekární a obchodov s výživovými doplnkami sme sa s týmto produktom nestretli. Lekárnici nám uviedli, že nezaznamenali dopyt po tomto prípravku. Dôvodom však nemusí byť jeho nízka obľúbenosť, ale skôr ostych mužov pýtať sa na produkt tohto druhu.

Zerex Extralong – nákup cez internet

Preparát kúpite na oficiálnej stránke distribútora aj v niektorých e-shopoch. My sme sa zamerali práve na nákup cez zerex.sk. Distribútor tu garantuje rýchle a diskrétne doručenie a možnosť výmeny prípravku za iný produkt pri nespokojnosti zákazníka. Zásielku si môžete nechať doručiť prostredníctvom pošty, kuriérskej spoločnosti, balíkoboxu alebo zásielkovne. Poštovné vás vyjde od 2,99€, pri objednávke nad 70€ máte doručenie zadarmo. Platiť môžete kartou, bankovým prevodom alebo si môžete tovar objednať na dobierku. V poslednom prípade si priplatíte 1,20€.

TIP: Pri nákupe cez internet máte nárok na vrátenie peňazí bez udania dôvodu. Preto odporúčame nakupovanie online v čo najväčšej miere.

Alternatívny produkt

Najbližšou alternatívou tabletiek ZEREX Extralong je prípravok na predĺženie sexu EREXAN Kontrol. Ten je výrazne lacnejší a jeho zloženie je takmer dvojnásobne koncentrovanejšie. EREXAN Kontrol obsahuje až 640 mg účinnej zmesi v dennej dávke, ale ZEREX Extralong obsahuje iba 410 mg účinných látok v dennej dávke, čo je dosť málo.

Naše hodnotenie:
5/5

Zerex Extralong bezpochyby zaujme svojim pestrým zložením a rýchlou účinnosťou. Možno vás však odradí vyššia cena tohto produktu. V tom prípade môže byť pre vás vhodnou alternatívou Erexan Kontrol, ktorý má podobnú účinnosť a zaplatíte zaň o niečo menej.

Erexan Kontrol je medzi mužmi mimoriadne populárny. Podobne ako Zerex Extralong sľubuje oddialenie ejakulácie, podporu erekcie aj zvýšenie libida. Účinky týchto dvoch prípravkov sú teda navlas rovnaké. Takmer identické je aj ich zloženie. Oba obsahujú kotvičník, L-arginín, macu, ženšen a teobromín. Malý rozdiel spočíva v tom, že Erexan obsahuje bylinku s názvom griffonia a zinok, zatiaľ čo Zerex je obohatený o pestrec a ďalšie aminokyseliny. Eerexan však v porovnaní so Zerexom obsahuje vyššie množstvo účinných látok v dennej dávke.

Porovnanie produktu Zerex Extralong a Erexanu Kontol

Ako sme už uviedli vyššie, Zerex Extralong a Erexan Kontrol sú veľmi podobné produkty. V oboch prípadoch ide o prípravky na oddialenie ejakuláciepredĺženie pohlavného styku dostupné bez lekárskeho predpisu. Erexan je však na rozdiel od Zerexu dostupný aj v kamenných lekárňach čo vypovedá o jeho kvalite.

Účinné zložky týchto prípravkov sa odlišujú len minimálne. Zatiaľ čo Zerex má pestrejšie zloženie aminokyselín, Erexan je obohatený o zinok. Oba produkty v rámci svojich účinkov sľubujú okrem oddialenia ejakulácie aj kvalitnejšiu erekciu a vyššie libido. Nástup účinkov uvádzajú výrobcovia totožne, približne hodinu od užitia. Erexan sa môže pochváliť výrazne vyšším obsahom účinných zložiek v dennej dávke. 

Big-kontrol-mockup-shadows
5/5
zerex-extra-long - porovnanie s erexanom
4/5

ZEREX Extralong

34,00
  • Počet tabliet v balení: 12 CPS
  • Rýchlosť účinku: okamžite
  • Obsah účinných látok v dávke: 410 mg
  • Záruka vrátenia peňazí: Áno
  • Predáva sa v lekárni: Nie

Ekonomickejšou a koncentrovanejšou voľbou je jednoznačne Erexan. Jedna denná dávka vás pri užívaní tohto prípravku nevyjde ani dve eurá. Ak sa rozhodnete pre Zerex Extralong, za jednu dávku zaplatíte 2,83. Na pohľad neveľký rozdiel môže pri dlhodobejšom užívaní značne zaťažiť vašu peňaženku.

Výroba produktu Zerex Extralong

Zerex Extralong je pôvodne americký produkt. Za jeho výrobou stojí spoločnosť iPharma, ktorá sa špecializuje práve na výrobu výživových doplnkov. Na Slovensku ju zastupuje investičná spoločnosť Active life Inv., s.r.o. so sídlom v Trenčíne. Prípravok je u nás schválený Úradom verejného zdravotníctva a prešiel potrebnými laboratórnymi skúškami.

Zerex zďaleka nie je len značka výživových doplnkov pre mužov. Pod týmto označením nájdete celé spektrum produktov, ktoré okrem intímnych a urologických problémov pomáhajú aj s chudnutím, ťažkosťami s trávením, reguláciou krvného cukru, ale napríklad aj s duševnou nerovnováhou, stresom či nespavosťou. Zerex dokonca ponúka aj vitamíny, antioxidanty a výživové doplnky pre deti.

Často kladené otázky ohľadom produktu Zerex Extralong

Uvažujete nad kúpou prípravku Zerex Extralong, ale stále si nie ste celkom istý? Možno v nasledujúcej časti nájdete odpoveď na svoje otázky ohľadom tohto produktu.

Účinkuje Zerex Extralong už po prvom užití?

Výrobca udáva účinnosť do 60 minút od užitia prvej dávky. Skúsenosti užívateľov však hovoria, že pre dosiahnutie viditeľného efektu je potrebné užiť aspoň 3-4 dávky.

O koľko sa moja súlož pri užívaní Zerexu Extralong predĺži?

Účinnosť prípravku závisí aj od vášho zdravotného a psychického stavu ako aj od závažnosti vašich problémov. Užívatelia však priemerne udávajú predĺženie súlože o niekoľko minút.

Môžem na Zerex Extralong piť alkohol?

Výrobca upozorňuje, že Zerex Extralong nie je vhodné kombinovať s alkoholom. Takéto užívanie by mohlo byť škodlivé pre vaše zdravie. Počas užívania Zerexu sa alkoholu vyhýbajte.

Môžu užívať Zerex Extralong aj starší muži?

Zerex Extralong môžu užívať dospelí muži bez vekového obmedzenia. Dôležité je, aby ste netrpeli žiadnym srdcovo –cievnym ochorením. Zerex neužívajte ani v prípade, že ste prekonali cievnu mozgovú príhodu, infarkt alebo beriete lieky na riedenie krvi.

Ako dlho môžem užívať Zerex Extralong?

Doba užívania tohto prípravku nie je obmedzená. Dlhodobé užívanie nie je zdraviu škodlivé, práve naopak. Prípravok môže podporiť vaše sexuálne zdravie a celkovú vitalitu.

V akých prípadoch môžem dennú dávku Zerexu Extralong zdvojnásobiť?

Zerex Extralong užívajte primárne v odporúčanej dávke – jedna kapsula približne hodinu pred sexom. Ak by ste chceli mať v priebehu 24 hodín ďalší pohlavný styk, môžete užiť ďalšiu kapsulu rovnakým spôsobom. Viac ako dve kapsule počas 24 hodín neužívajte.

Referencie na produkt Zerex Extralong

Skúsenosti mužov s prípravkom Zerex Extralong sú zatiaľ riedke. Predsa len, segment tabletiek proti predčasnej ejakulácii je nový. Málo mužov sa odvážilo skúsiť produkty tohto typu na vlastnej koži. O Zerexe Extralong však nevidujeme veľké množstvo zmienok, ani v našom dlhodobom prieskume spokojnosti. Môžeme len hádať, či za jeho nižšou popularitou stojí vyššia cena, slabšie zloženie, alebo to že ide o prípravok primárne určený na predčasnú ejakuláciu. Naše skúsenosti hovoria, že muži dávajú prednosť tabletkám na podporu erekcie čo je najrozšírenejší segment sexuálnych liekov.

Ak už sa ale nájdu komentáre k účinkom Zerexu, sú pozitívne. Podľa skúseností užívateľov ide o preparát ktorý funguje dobre. Účinok sa podľa mužov dostavuje o niečo neskôr ako sľubuje výrobca, cca po 3-4 dňoch denného užití. Muži hodnotia Zerex ako bezpečný prípravok bez vedľajších účinkov. Niektorí popisujú miernu bolesť hlavy, ktorá ich však od užívania preparátu neodradila. Muži tiež vyzdvihujú rýchle a diskrétne doručenie prípravku.

Možno ste Zerex Extralong vyskúšali aj vy. Potešíte nás, ak sa zapojíte do nášho prieskumu spokojnosti s tabletkami alebo nám necháte komentár priamo v diskusii pod týmto článkom.

Ak aj vy máte skúsenosť s tabletkami na predčasnú ejakuláciu, neváhajte a podeľte sa o vašu skúsenosť v prieskume týkajúceho sa spokojnosti s tabletkami alebo zanechajte komentár v diskusii pod článkom. Každý kto sa zapojí do prieskumu, prispieva ku skvalitneniu recenzií pre ostatných čitateľov.

Náš názor na produkt Zerex Extralong

Pravdou je, že cena prípravku Zerex Extralong je o niečo vyššia, nie však neúnosná. Z nášho pohľadu je však hlavnou nevýhodou tohto prípravku jeho nižšia popularita a teda menej dostupných referencií reálnych užívateľov. V prospech Zerexu však hovorí jeho pestré a pritom v rámci produktov tohto druhu overené zloženie, i keď je trochu menej koncentrovaný. Zerex Extralong obsahuje zmes účinných látok, ktoré skutočne môžu pomôcť skvalitniť sexuálny život. Ak potrebujete dostať svoju ejakuláciu pod kontrolu a popri tom aj trošku zlepšiť erekciu a pozdvihnúť sexuálny apetít, výberom Zerexu Extralong rozhodne nestúpite vedľa.

Zerex Extralong je výživový doplnok určený na predĺženie pohlavného styku a oddialenie ejakulácie. Produkt má prírodné zloženie obohatené o trojicu účinných aminokyselín. Je dostupný výlučne na internete, bez lekárskeho predpisu.

Videá o ZEREXE Extralong

Naše čitateľské skóre
[Celkom: 0 Priemer: 0]

Zanechajte komentár