Recenzia Clavin Platinum

Toto je objektívna recenzia na Clavin Platinum

Clavin Platinum predstavuje veľmi známe tabletky na podporu erekcie bez lekárskeho predpisu. V tejto recenzii Clavinu si objasníme jeho výhody a odhalíme nevýhody. Zistíme ako Clavin funguje, a z akých účinných látok sa skladá. Venovať sa budeme tiež recenziám od reálnych užívateľov Clavinu Platinum, ktorí boli tak láskaví a vyplnili náš dotazník o spokojnosti s tabletkami na erekciu. Zohľadníme tiež recenzie z rôznych nezávislých internetových diskusií.

Výhody a nevýhody Clavinu Platinum

Spoločnosť Swis Pharmaceutical Investment ktorá je oficiálnym distribútorom Clavinu, má vo svojom portfóliu dva druhy tabletiek na erekciu. Určite aj vy poznáte produkty s názvom Clavin Original a Clavin Platinum. V tejto recenzii sa budeme zameriavať najmä na Clavin Platinum, ktorý je z uvedenej dvojice prípravkov ten silnejší a účinnejší.

Výhody Clavinu Platinum

  • Kúpite ho azda v každej ekárni
  • Nemá vedľajšie účinky
  • Účinok sa má dostaviť do 60 minút

Nevýhody Clavinu

  • Je predražený
  • Treba užívať veľké množstvo tabliet naraz
  • Účinky sú pomerne nestabilné
  • Množstvo ľudí udáva veľmi negatívne referencie
Clavin Platinum (8 tabliet)

Zloženie Clavinu Platinum

Clavin obsahuje kombináciu dvoch aminokyselín – L-arginín a L-Citrulín, jednu minerálnu látku – Seléna  a k tomu niekoľko rastlinných výťažkov- teda Šafrán, Ženšeň, MACA a Tribulus. Zinok, ktorý prispieva k normálnemu fungovaniu reprodukčných orgánov sa v produkte nachádza len v stopovom množstve a to vo forme Oxidu Zinočnatého ktorý sa používa ako farbivo bielej farby. Presné zloženie Clavinu nájdete v tabuľke nižšie.

Zloženie Clavinu Platinum

obsah látky je 200 mg v dennej dávke

obsah látky 600 mg v dennej dávke

obsah látky 45 mg v dennej dávke

obsah látky 30 mg v dennej dávke

obsah látky 24 μg (mikrogramov) v dennej dávke

obsah látky 3,2 mg v dennej dávke

obsah látky 80 mg v dennej dávke

obsah látky 20 mg v dennej dávke

Clavin Platinum a jeho účinky

Clavin Platinum je už na našom trhu viac ako desať rokov a to bez výraznejších zmien zloženia. Nároky na prípravky určené na podporu erekcie sa však silnejúcou konkurenciou neustále zvyšujú a tak záujem o Clavin Platimum z roka na rok slabne. Azda aj vďaka tomu sme často svedkami búrlivých reklamných kampaní na Clavinu, ktoré však majú iba obmedzený účinok. Predchádzajúce slová jasne naznačujú, že Clavin Platinum rozhodne nepatrí k tým najúčinnejším tabletkám na erekciu aké poznáme. Aj keď Clavin obsahuje pomerne bohatú paletu účinných látok, ich nižšia gramáž ho odsudzuje na menej výraznú účinnosť v porovnaní s jeho dravou konkurenciou. Na prvé účinky je potrebné čakať viac ako 60 minú a čas tým strávený pripomína skôr čakanie na Godota ako na dokonalý sex na ktorý sa už dlho tešíte. Keď konečne pocítite prvé účinky je to ako pocit znovuzrodenia, aj keď ten netrvá príliš dlho. Slabá gramáž jednoducho nedokáže splniť očakávania vložené do tohto produktu. Náš prieskumy spokojnosti s tabletkami na erekciu do ktorého sa môžte zapojiť aj vy pre to hovorí za všetko. Clavin je žiaľ už prežitok. Nižšie vyberáme niekoľko recenzií ktoré nám zaslali naši čitatelia prostredníctvom dotazníka. Jozef, 25-35 rokov Clavin mi zafungoval ale nebolo to také silné ako som zvyknutý pri iných tabletkách. Pre to hodnotím viac negatívne ako pozitívne

Referencie na Clavin Platinum

Je to veľmi slabý liek na erekciu. Síce sa vyhnete vedľajším účinkom, ale žiadne zázraky pri sexe neočakávajte.
Ondrej, 55-65 rokov
používateĺ
Clavin som naposledy mal pred dvoma mesiacmi a nič moc
Martin, 55-65 rokov
používateĺ

Clavin Platinum – dávkovanie a jeho cena

Clavin rozhodne svojou cenou nepatrí medzi najlacnejšie produkty. V lekárňach a v internetových obchodoch sa jeho cena pohybuje medzi 24,00 € až do 48,00 € za jedno balenie. K dispozícii sú pri tom dva druhy balení.

  •  balenie s obsahom 8 kapsúl za cenu 24,00 €
  • balenie s obsahom 20 kapsúl za cenu 48,00 €

Zľavové kupóny tabletky nájdete tu

Dávkovanie Clavinu je podobne ako u ostatných tabletiek na erekciu veľmi jednoduché. Stačí ho užiť 60 minút pred pohlavným stykom. Nezáleží pri tom či ste jedli alebo máte plný žalúdok. Čo je však horšie, je potrebné naraz zhltnúť až 4 pomerne mohutné kapsuli, čo môže jedincom ktorý majú problém s prehĺtaním tabletiek spôsobiť nemalé ťažkosti. Tabletky pri tom nie je dovolené drviť lámať ani rozpúšťať. Musia sa užiť vcelku. Ak sa užívajú 4 tabletky naraz, na koľko použití Clavin vydrží? Ak už šípite že to nebude veľa, tušíte správne. Malé základné 8 kapsulové balenie vám víjde presne na dve použitia. Cena tak vychádza na závratných 12,00 € za jedno použitie Clavinu. Ak by ste si kúpili Clavin Platinum s obsahom 20 tabliet za 48,00 €, cena jedného použitia vychádza stále na tých istých 12,00€. U Clavinu sa zrejme len ťažko domôžete nejakej množstevnej zľavy. Keď tieto ceny porováme napríklad s Erexanom ktorého cena je približne 25,00 €, cena jednej dávky tohoto špičkového prípravku vychádza len na približne 5 € čo je  viac ako dva krát menej v porovnaní s Clavinom.

 

Clavin síce nepatrí k tým najsilnejším prípravkom na erekciu, avšak môže vám pomôcť. Od jeho použitia vás môže odradiť vyššia cena. Naopak oceniť môžte na príklad možnosť zakúpenia Clavinu v akejkoľvek lekárni a to najmä v prípadoch keď si nemôžete dovoliť čakať na balíček objednaný z internetu. Pozývame vás aj do diskusie, v prípade že sa chcete podeliť o svoje skúsenosti s Clavinom alebo máte akékoľvek poznámky k tomuto článku, neváhajte a napíšte to do komentárov pod článkom. Tiež nám môžte pomôcť s vytváraním hodnotných recenzií tabletiek na erekciu tým že vyplníte náš elektronický dotazník na ktorý sa dostanete po kliknutí na odkaz v päte tejto stránky.

Videoreklamy na Clavin

Naše čitateľské skóre
[Celkom: 0 Priemer: 0]

Jeden komentár

  1. mirecbx 12. 1. 2020

Zanechajte komentár

Najlepší prípravok na erekciu je EREXANVIAC INFO
+