CLAVIN Platinum - recenzia

Recenzia Clavin Platinum

Toto je objektívna recenzia na Clavin Platinum

Problémy v intímnych chvíľach spôsobené nedostatočnou erekciou nie sú ničím ojedinelým. Vedecké štúdie udávajú, že viac ako polovicu zdravých mužov vo veku 40-70 rokov ich orgán zrádza v tej najnevhodnejšej chvíli. Ak máte podobnú skúsenosť aj vy, Clavin PLATINUM je produkt, ktorý by ste mali vyskúšať. Ide o voľne dostupné tabletky na erekciu predávané so sloganom „mužom hneď“ sľubujúcim okamžitý účinok. V tejto recenzii sme pre vás zhrnuli všetky kľúčové vlastnosti tohto produktu od zloženia cez účinnosť až po cenu a dostupnosť.

V našich recenziách vychádzame z referencií reálnych užívateľov. Ak sa chcete s nami podeliť o svoju skúsenosť s produktmi na podporu erekcie, zapojte sa do prieskumu spokojnosti s tabletkami alebo napíšte svoj komentár pod článok.

Hlavné vlastnosti tabletiek Clavin Platinum

Registrácia na UVZSR?Áno
Hlavný účel použitia:Tabletky na erekciu
Podpora erekcie:Silný účinok
Libido a plodnosť:Mierny účinok
Predčasná ejakulácia:Mierny účinok
Rýchlosť účinkov:Do 60 minút
Počet tabliet v balení:8/20 CPS
Dávkovanie:

4 tablety 1-12 hodín pred sexom

Dostupné aj v lekárni?Áno
Voľnopredajný prípravok?Áno
Cena:31,50 € – 50,00 €
Overený predajca:Lieky24.sk
Zľavový kupónZľavy k dispozícii TU
Naše hodnotenie:
4.4/5

TIP: Máte skúsenosti so tabletkami na erekciu CLAVIN Platinum, alebo sa chcete vyjadriť? Zanechajte komentár pod článkom, alebo sa zapojte do prieskumu spokojnosti s tabletkami na erekciu TU.

Balenie a vzhľad tabletiek Clavin PLATINUM

Či sa už rozhodnete Clavin PLATINUM kúpiť v lekárni alebo si ho objednáte online, dostane sa vám do rúk klasická papierová škatuľka, v akej býva zabalená väčšina liekov. Dizajn vrchného balenia sa len málo odlišuje od staršieho produktového typu ORIGINAL. Výrobca zostal v marketingu verný modro-bielej farebnej kombinácii, ktorá evokuje profesionalitu a spoľahlivosť. Na prednej strane škatuľky nájdete informáciu o počte kapsúl v balení. Papierový obal okrem reklamných sloganov a hlavných účinkov uvádza aj dátum spotreby a podrobné informácie o dávkovaní, skladovaní, zložení produktu a jeho výživových hodnotách. Písmená na zadnej strane škatuľky sú pomerne malé a ťažšie čitateľné.

Po otvorení škatuľky na vás vykuknú klasické blistrové obaly, ktorých počet závisí od veľkosti balenia. My sme mali k dispozícii 8-kapsulové balenie, ktoré obsahovalo dva blistre. Každá odporúčaná denná dávka je teda zabalená v samostatnom blistri, pričom jednotlivé kapsuly sú od seba navzájom oddelené. Podľa nášho názoru by bolo praktickejšie a určite aj ekologickejšie balenie v liekovke. Najmä pri 20-kapsulovom balení je spotreba blistrov pomerne vysoká. Samotná kapsula je modro-bielej farby a po jej otvorení by ste zistili, že obsahuje veľmi jemný prášok. Kapsuly sa, samozrejme, prehĺtajú celé a zapíjajú sa vodou. Nie je potrebné ich otvárať.

Lieková škatuľka Clavin PLATINUM obsahuje okrem samotných blistrov s kapsulami aj príbalový leták so všetkými dôležitými informáciami o produkte. Duplicitne tu nájdete aj informácie uvedené na zadnej strane vonkajšieho obalu.

Účinky tabletiek Clavin PLATINUM

Ak hovoríme o účinkoch Clavin PLATINUM, mali by sme v prvom rade vyzdvihnúť jeho spoľahlivosť. Je dôležité povedať, že podľa hodnotenia drvivej väčšiny užívateľov ide o produkt, ktorý prináša všetko, čo sľubuje a to v pomerne krátkom čase. Clavin PLATINUM účinkuje na princípe podpory prekrvenia penisu. Výsledkom je pevnejšia a dlhšie trvajúca erekcia, ale aj zvýšenie libida a intenzity sexuálneho zážitku, čo je pri lepšej erekcii očakávané. Výrobca upozorňuje, že na dosiahnutie účinku je potrebná sexuálna stimulácia. Pravdepodobne by ste ale nechceli chodiť s erekciou nasledujúcich 12 hodín po užití tabletiek, takže táto informácia vlastne len potvrdzuje, že produkt funguje tak ako má.

Rýchla a pevná erekcia

Veľkou výhodou Clavin PLATINUM je jeho rýchla účinnosť. Ak túžite po vzrušujúcich zážitkoch so svojou partnerkou, pravdepodobne sa vám nechce čakať týždne alebo dokonca mesiace, kým nejaký výživový doplnok zaberie. Clavin PLATINUM spoľahlivo účinkuje už po 60-tich minútach od užitia a jeho efekt pretrváva ďalších 12 hodín. Účinné látky, ktoré tento produkt obsahuje v pomerne vysokej dávke, zvyšujú prekrvenie tkaniva penisu, čo vedie k pevnejšej a stabilnejšej erekcii.

Dlhšie trvajúca erekcia

Množstvo mužov nemá problém so samotným dosiahnutím erekcie, ale s jej udržaním dostatočne dlhý čas pre dosiahnutie uspokojivého sexuálneho zážitku. Ak teda patríte medzi majiteľov vojaka, ktorý síce nastúpi, ale veľmi dlho pochodovať nevydrží, Clavin PLATINUM je riešením aj pre vás. Predĺženie súlože zaručene oceníte nielen vy, ale aj vaša sexuálna partnerka.

Vyššie libido

Muži, ktorí siahnu po produktoch ako je Clavin PLATINUM, spravidla netrpia nízkou chuťou na sex. Vo väčšine prípadov by chuť aj bola, ale mužov zrádza podstata ich mužnosti. Zvýšenie libida je preto skôr niečím navyše, čo muži síce ocenia ale vyhľadávajú zriedkavejšie. Účinnosť produktu v tomto smere užívatelia popisujú ako miernu. V rámci zloženia produktu sľubuje zvýšenie libida najmä šafran a kotvičník.

Intenzívnejší sexuálny zážitok

Pevnejšia a dlhšie trvajúca erekcia spravidla ide ruka v ruke s intenzitou sexuálneho zážitku oboch partnerov. Jednoducho povedané, ak váš orgán bude v pozore dostatočne dlhý čas, užijete si viac. Užívatelia Clavin PLATINUM skutočne uvádzajú, že ich sexuálne zážitky sú intenzívnejšie, súlož je lepšia a orgazmus silnejší ako v čase, keď produkt nebrali.

TIP: Chceli by ste predĺžiť čas pohlavného styku a ejakulácie? Vyskúšajte nový EREXAN Kontrol, ktorý je špeciálne vyvinutý pre lepšiu kontrolu nad predčasnou ejakuláciou.

Vedľajšie účinky produktu Clavin PLATINUM

Aká by to bola recenzia na Clavin PLATINUM, ak by sme sa nedotli aj vedľajších účinkov? V produkte  je zmes prírodných látok, aminokyselín a minerálov. Svojim zložením je tento produkt úplne bezpečný a v rámci dostupných informácií od výrobcu ani od jeho užívateľov sme nezaznamenali žiadnu zmienku o nepriaznivých vedľajších účinkoch. Jeho užívanie je odporúčané pre celú populáciu dospelých mužov, bez ohľadu na vek. Z hľadiska bezpečnosti je dôležité, tak ako pri všetkých produktoch, dodržiavať odporúčanú dennú dávku. Vyššia dávka nezvýši účinnosť produktu, ale môže ohroziť vaše zdravie.

Výhody a nevýhody Clavinu PLATINUM

V skratke možno povedať, že benefity tohto produktu súhrnne prevyšujú jeho nedostatky. Za významné plus považujeme už niekoľkokrát spomínanú a celým radom užívateľov potvrdenú účinnosť. Clavin PLATINUM pôsobí rýchlo a pomerne spoľahlivo na kvalitu erekcie. Mužom, ktorí trpeli v tejto oblasti nedostatkami, prináša zlepšenie sexuálnych zážitkov a celkové skvalitnenie intímneho života. Nakoľko ide o jeden z najpopulárnejších produktov vo svojej kategórii, jeho účinnosť ako i prípadné nežiaduce účinky sú v tomto čase už overené nielen testovaním, ale aj širokou populáciou užívateľov. Môžete si byť teda istí, že ide o bezpečný produkt.

Clavin tiež nie je žiadnou novinkou na trhu a produktový typ PLATINUM len nadväzuje na predchodcov svojho radu. Je teda pravdepodobné, že tieto produkty už prešli nejakým tým vývojom a možno u nich počítať s istou úrovňou kvality.

Za výhodu produktu Clavin PLATINUM tiež považujeme jeho dostupnosť. Vo svojej ponuke ho majú ako kamenné predajne tak aj internetové lekárne a e-shopy s výživovými doplnkami.

Najväčším mínusom tohto produktu je bezpochyby jeho vyššia cena. Ak by ste chceli Clavin PLATINUM užívať pravidelne, museli by ste siahnuť poriadne hlboko do vrecka. Za menšiu nevýhodu tiež považujeme, že je potrebné na jedenkrát užiť až štyri pomerne veľké kapsuly, čo môže byť pre niektorých mužov dosť nepohodlné.

Hlavné výhody

Hlavné nevýhody

Dávkovanie produktu Clavin PLATINUM

Clavin PLATINUM sa užíva v pomerne vysokých jednorazových dávkach. Odporúčané sú štyri tablety naraz hodinu až 12 hodín pred pohlavným stykom. Väčšina užívateľov udáva najvyššiu účinnosť produktu po niekoľkých hodinách od užitia, hoci výrobca udáva pretrvávanie účinku až plných 12 hodín. Kapsuly sa prehĺtajú celé. Odporúčaná denná dávka zodpovedá 4 kapsulám. V priebehu 24 hodín teda užívajte Clavin PLATINUM vždy len jedenkrát.

Užite 4 kapsuly 60 minút pred milovaním. S dávkovaním to nepreháňajte. CLAVIN je silný prípravok. Zbytočné zvyšovanie dávky by mohlo spôsobiť nepríjemné búšenie srdca, či začervenanie pokožky. 

Výhody a nevýhody Clavinu Platinum

Spoločnosť Swis Pharmaceutical Investment ktorá je oficiálnym distribútorom Clavinu, má vo svojom portfóliu dva druhy tabletiek na erekciu. Určite aj vy poznáte produkty s názvom Clavin Original a Clavin Platinum. V tejto recenzii sa budeme zameriavať najmä na Clavin Platinum, ktorý je z uvedenej dvojice prípravkov ten silnejší a účinnejší.

Zloženie tabletiek Clavin Platinum

Zloženie produktu je jedno z najkomplexnejších na trhu a tvorí ho špeciálne upravená zmes účinných látok. Clavin PLATINUM obsahuje extrakty z bylín, aminokyseliny a minerálne látky. Jeho účinnosť na erekciu spočíva predovšetkým v podpore prekrvenia penisu vďaka rozšíreniu ciev, ale tiež vo vplyve bylinnej zložky na metabolizmus testosterónu. Hladina mužského pohlavného hormónu má pritom kľúčový vplyv na potenciu muža.

ZložkaMnožstvo v jednej kapsuleMnožstvo v dennej dávke
L-citrulín450 mg1800 mg
L-citrulín16 mg64 mg
Kotvičník zemný50 mg200 mg
Ženšen10 mg40 mg
Maca (žerucha peruánska)7,5 mg30 mg
Šafran siaty7,5 mg30 mg
Zinok0,8 mg3,2 mg
Selén0,006 mg0,024 mg

Zdroj: príbalový leták Clavinu

L-arginín

L-arginín je semiesenciálna aminokyselina, ktorá má svoju rolu v imunitných procesoch, ale aj v zdravej sexualite. Pozitívny účinok L-arginínu na erekčnú pohotovosť bol potvrdený mnohými štúdiami, ale na trhu nájdete len málo dostupných produktov, ktoré by ho obsahovali v dostatočnej dávke tak ako Clavin PLATINUM. L-arginín nepriamo znižuje tonus svalov penisu, čím uľahčuje zvýšený prietok krvi do toporivých telies. Vedecké štúdie tiež preukázali, že podávanie preparátov obsahujúcich L-arginín nemá žiadne vedľajšie účinky a nehrozí riziko predávkovania.

L-citrulín

L-citrulín je neesenciálna aminokyselina, ktorej účinok je veľmi podobný L-arginínu. Táto látka okrem iného v tele pôsobí tak, že zabraňuje enzýmom v rozkladaní L-arginínu. Umožňuje teda, aby sa L-arginín nerozložil v črevách a v pečeni, ale aby sa dostal do krvi a pôsobil tam, kde má. L-citrulín účinkuje dlhšie, telo ho potrebuje menej a pritom je veľmi dôležitý pre správne prekrvenie svalov. Vďaka L-citrulínu bude vaša erekcia trvať dlhšie.

Kotvičník zemný

Kotvičník zemný pravdepodobne netreba zvlášť predstavovať. Ide o jednu z najobľúbenejších bylín športovcov, pretože zvyšuje výkonnosť. Kotvičník, známy aj pod svojim latinským názvom Tribulus, má však aj afrodiziakálne účinky, zvyšuje libido a stimuluje produkciu testosterónu. Boli realizované aj vedecké štúdie preukazujúce pozitívny vplyv tejto vzácnej byliny na mužskú plodnosť.

Ženšen

Ženšen má pre ľudský organizmus vo všeobecnosti množstvo pozitívnych účinkov. Ide o rastlinu známu najmä z čínskej medicíny, ktorá posilňuje obranyschopnosť, normalizuje krvný tlak, priaznivo vplýva na krvný obeh a zvyšuje kognitívnu výkonnosť. Ženšen má svoje miesto aj v liečbe erektilnej disfunkcie. Americká urologická asociácia zverejnila štúdiu, v priebehu ktorej testovali účinky tejto rastliny tak, že ju podávali vo vysokých denných dávkach mužom s nedostatočnou erekciou. Ženšen bol jediný liek, ktorý títo muži pravidelne užívali a po niekoľkých týždňoch došlo u nich k významnému zlepšeniu potencie.

Maca

Maca je veľmi známe bylinné afrodiziakum. Extrakt sa vyrába z koreňa tejto peruánskej rastliny. Okrem toho, že podnecuje libido, má pozitívne účinky na plodnosť, vytrvalosť a sexuálnu výkonnosť. Pripisujú sa aj jej pozitívne účinky na celkové zdravie pohlavných orgánov, u mužov prispieva k zdravému fungovaniu prostaty a zvyšuje intenzitu sexuálneho zážitku pri orgazme.

Šafran siaty

Šafran je vzácna rastlinka s pozitívnym účinkom na náladu a duševné zdravie, známy je tiež ako prírodné antidepresívum. Šafran podporuje trávenie, zlepšuje krvný obeh a považuje sa za jednu z najdrahších korenín na svete. V tabletkách na erekciu sa používa pre jeho priaznivý vplyv na plodnosť mužov, šafran totiž zlepšuje kvalitu spermií.

Zinok

Zinok je stopový prvok, ktorý je prítomný pri riadení mnohých biochemických procesov v tele. Ľudský organizmus si ho nedokáže ukladať do zásoby a preto musí byť telu pravidelne dodávaný. Zinok je dôležitý pre zdravie pokožky, vlasov, nechtov, kostí, zraku, ale tiež pre správne fungovanie imunitného systému. Z hľadiska mužskej sexuality prispieva zinok k normálnemu libidu, plodnosti, zdraviu prostaty a normalizácii hladín testosterónu. Zinok tiež zvyšuje vytrvalosť, výkonnosť a silu.

Selén

Selén sa vyskytuje v našom organizme ako stopový prvok, ktorý sa významne podieľa na obranyschopnosti, znižovaní hladiny cholesterolu v krvi, zdraví ciev, ale aj na správnom fungovaní pečene a jej regenerácii. U mužov selén podporuje zdravie a funkciu prostaty a je dôležitý pre tvorbu spermií. Významne tak vplýva na mužské sexuálne zdravie a plodnosť.

Cena produktu Clavin PLATINUM

Tabletky na erekciu Clavin PLATINUM patrí medzi tie drahšie vo svojej kategórii. Za menšie, 8-kapsulové balenie, ktoré predstavuje dve denné dávky, zaplatíte 31,50€. Jedna dávka lieku vás v tomto prípade bude stáť 17,75€. O niečo lacnejšou alternatívou je kúpa väčšieho, 20-kapsulového balenia, za 53,70€. Získate tak päť dávok preparátu, pričom za jednu dennú dávku zaplatíte 10,74€. Väčšie balenie je v tomto prípade skutočne ekonomickou voľbou najmä, ak chcete Clavin PLATINUM užívať pravidelne.

Clavin PLATINUM je drahšia alternatíva aj v porovnaní s jeho predchodcom v produktovom variante ORIGINAL, ktorý je v ponuke už od 5,85 € za dennú dávku pri výhodnom 28-kapsulovom balení. Nedajte sa nalákať na nízku cenu a kupujte len Clavin PLATINUM, pretože si priplácate za účinnejšie zloženie, čo sa istotne oplatí.

Alternatívne baleniaCena baleniaÚspora
CLAVIN Platinum 8CPS31,50  €0,00 €
CLAVIN Platinum 20CPS53,70 €-25,05 €

Zdroj: www.lieky24.sk (cit. 11.1.2021)

Ak porovnáme Clavin PLATINUM napríklad s Erexanom, ktorý sa v tejto kategórii produktov teší tiež pomerne veľkej obľube, zistíme, že Clavin je niekoľkonásobne drahšou voľbou. Jedna denná dávka Erexanu by vás stála približne 3€. Preto je vhodné pri výbere tabletiek na erekciu zvážiť aj nákup tohto produktu. 

TIP: Pri nákupe cez internet máte nárok na vrátenie peňazí bez udania dôvodu. Preto nakupujte Clavin iba online. 

Kde je možné Clavin PLATINUM kúpiť?

Clavin PLATINUM je veľmi populárny a široko dostupný produkt. Je u nás riadne registrovaný a nachádza sa v ponuke internetových i kamenných lekární. Je na vašom zvážení, aký spôsob nakupovania uprednostňujete. Nákup online vám ponúka diskrétnosť a anonymitu, zatiaľ čo pri osobnom nákupe v kamennej predajni môžete využiť možnosť odborného poradenstva lekárnika a produkt budete mať k dispozícii okamžite.

Clavin PLATINUM – nákup v lekárni

Väčšina kamenných predajní má vo svojej bežnej ponuke rad Clavin, ale niektoré lekárne predávajú len niektorý produktový typ, najčastejšie ORIGINAL. Dostupnosť Clavin PLATINUM vo vašej najbližšej lekárni pravdepodobne závisí od predajcu, ale lekárne sú spravidla schopné ho pomerne rýchlo objednať. Hlavnou prednosťou nákupu v kamennej predajni je teda rýchlejšia dostupnosť. Za nevýhodu považujeme nižšiu diskrétnosť a spravidla aj vyššiu cenu v porovnaní s internetovou lekárňou.

Clavin PLATINUM – nákup cez internet

Urobili sme pre vás menší prieskum dostupnosti a ceny produktu Clavin PLATINUM na internete. Preparát ponúka celý rad internetových lekární a e-shopov s výživovými doplnkami. Najvýhodnejšiu cenovú ponuku sa nám podarilo nájsť na stránke Zlekarne.sk. V ponuke tejto internetovej lekárne nájdete 8 aj 20-kapsulové balenie. Predajca garantuje vybavenie objednávky do dvoch pracovných dní. Cena za dopravu je 2,50€, pri väčšom balení je doprava zdarma. Produkt vám bude doručený v diskrétnom balení. Nákup cez internet odporúčame práve z hľadiska diskrétnosti, ale aj kvôli priaznivejšej cene.

Alternatívny produkt

Najbližšou alternatívou tabletiek CLAVIN Platinum, je produkt EREXAN Standard, ktorý má podobné zloženie ako CLAVIN a funguje vynikajúco. Oba produkty účinkujú do 60 minút. EREXAN sa teší mierne lepším ohlasom od užívateľom. Ak teda chcete najlepšie účinky, pouvažujte aj nad tabletkami EREXAN. 

Naše hodnotenie:
5/5

Porovnanie produktu Clavin PLATINUM a Erexanu

Clavin PLATINUM a Erexan sú výživové doplnky určené predovšetkým na podporu erekcie u mužov. Ich účinky sú takmer totožné a v oboch prípadoch nastupujú pomerne rýchlo. Erexan sľubuje navyše aj priaznivý vplyv na zdravie pohlavných orgánov, ktorý však z hľadiska zloženia nemožno uprieť ani Clavinu, napriek tomu, že ho výrobca medzi kľúčovými účinkami neuvádza. Z hľadiska celkového obsahu účinných látok v jednej kapsule, vyhráva jednoznačne Erexan Standard. Navzdory tomu, Clavin má o trochu pestrejšiu skladbu bylinných extraktov. Erexan má naopak rôznorodejší obsah aminokyselín. Kľúčovou prednosťou Erexanu je však jeho priaznivá cena a mimoriadna účinnosť. V porovnaní s Clavinom je cena len tretinová v prepočte na dennú dávku. Ak teda chcete skutočne silné účinky a zároveň nižšiu cenu, mali by ste pri výbere tabletiek na erekciu, vziať do úvahy aj Erexan.

EREXAN Standard - recenzia
5/5
CLAVIN VS EREXAN porovnanie a recenzia
4.5/5

CLAVIN

31,50
  • Počet tabliet v balení: 8 CPS
  • Rýchlosť účinku: Okamžite
  • Obsah účinných látok v jednej kapsule: 541,8 mg
  • Záruka vrátenia peňazí: Áno
  • Predáva sa v lekárni: Áno

Výroba produktu Clavin PLATINUM

Výrobcom tabletiek Clavin PLATINUM je firma Simply You Pharmaceuticals a.s., ktorej výhradný dovozca a distribútor pre Slovensko, Simply You Slovakia s.r.o. sídli v Žiline. Produktové portfólio spoločnosti tvoria okrem výživových doplnkov aj zdravotnícke pomôcky a farmakozmetika. Produkty Simply You sú vyvážané takmer do dvadsiatich krajín sveta. Sídlo spoločnosti je v Českej republike.

Clavin PLATINUM predstavil výrobca ako poslednú generáciu prémiového produktového radu Clavin pre mužov. Pri jeho výrobe bola okrem vyššieho množstva a pestrejšieho zloženia účinných látok použitá aj špeciálna galenická úprava. Ide o povrchovú úpravu kapsúl, ktorá zabezpečuje ich lepšie vstrebanie v organizme a tým aj efektívnejšie využitie účinných zložiek.

Často kladené otázky ohľadom produktu Clavin PLATINUM

Ak hovoríme o tabletkách na podporu erekcie, ako prvá príde spravidla otázka, či to nie je len placebo a či naozaj fungujú. V prospech produktu Clavin PLATINUM hovorí vysoko účinné zloženie a pozitívne referencie užívateľov. V našom článku sme sa rozhodli zodpovedať vám aj ďalšie otázky, ktoré nám najčastejšie zasielate ohľadom tohto produktu.

Existuje Clavin PLATINUM v darčekovom alebo ekonomicky výhodnejšom balení?

Bohužiaľ, výrobca takéto balenie zatiaľ neponúka. Darčekové balenie nebolo v ponuke ani pri predchádzajúcich produktových typoch z radu Clavin. Pri produktovom type Original je k dispozícii ekonomicky výhodnejšie balenie.

Dokáže Clavin PLATINUM zväčšiť penis?

Clavin PLATINUM obsahuje látky, ktoré pôsobia pozitívne na prekrvenie penisu a prispievajú k pevnejšej erekcii. Je možné, že počas erekcie sa vám bude zdať váš penis vďaka kvalitnejšiemu stoporeniu aj väčší a mohutnejší, ale k skutočnému zväčšeniu penisu nedochádza.

Zlepšuje Clavin PLATINUM erekciu dlhodobo aj po skončení užívania?

Clavin PLATINUM je výživový doplnok na podporu erekcie. Výrobca udáva účinnosť maximálne 12 hodín po užití dennej dávky. Hoci svojim zložením zaiste podporuje správne fungovanie pohlavných orgánov, nejde o liek.

Nespôsobuje Clavin PLATINUM tráviace ťažkosti?

Jedna dávka Clavin PLATINUM predstavuje 4 pomerne veľké kapsuly, čo môže u mužov vyvolávať obavu zo žalúdočnej nevoľnosti. Výrobca však nijaké vedľajšie účinky produktu neudáva a my sme sa doteraz nestretli s prípadom, keby by muži referovali tráviace ťažkosti po užití preparátu. Priaznivo v tomto smere môže pôsobiť galenická úprava kapsúl.

Môžem užívať Clavin PLATINUM v nižších dávkach, pocítim nejaké účinky aj napriek tomu?

Odporúčaná denná dávka síce predstavuje pomerne veľký objem tabliet, ale z pohľadu obsahu účinných látok ide o primerané množstvo. My vám jednoznačne neodporúčame experimentovať s dávkovaním a užívať preparát podľa odporúčaní výrobcu. Ak vám takéto dávkovanie nevyhovuje, skúste siahnuť po alternatívnom produkte.

Môžem Clavin PLATINUM kombinovať s alkoholom?

Výrobca neudáva žiadne kontraindikácie užívania preparátu Clavin PLATINUM. Znamená to, že ani jeho kombinácia s alkoholom by vám nemala spôsobiť ťažkosti.

Referencie na produkt Clavin PLATINUM

Užívatelia vo svojich recenziách v prevažnej väčšine potvrdzujú účinnosť produktu tak ako ju uvádza výrobca, pričom hodnotia najmä jeho pozitívny vplyv na erekciu. Napriek tomu, že je cena preparátu vyššia, väčšinou sa stretávame s názorom, že zodpovedá kvalite. Stretli sme sa tiež s referenciami, ktoré uvádzajú pozitívny vplyv preparátu na psychickú pohodu a emočné naladenie pred sexom. Užívatelia oceňujú dobrú dostupnosť a rýchle dodanie produktu. Za nevýhodu niektorí považujú nesympatické alebo „málo rafinované“ balenie. Napriek výhradám niektorých užívateľov možno konštatovať, že Clavin PLATINUM je jedným z najlepších produktov svojho druhu na súčasnom domácom trhu.

Ak máte s produktom Clavin PLATINUM skúsenosť aj vy, zúčastnite sa nášho prieskumu spokojnosti s tabletkami alebo nám nechajte komentár pod článkom.

Ako clavin hodnotili užívatelia

Ondrej, 56 r.

Je to veľmi slabý liek na erekciu. Síce sa vyhnete vedľajším účinkom, ale žiadne zázraky pri sexe neočakávajte.

Martin, 61 r.

Clavin som naposledy mal pred dvoma mesiacmi a nič moc.

recenzie z Heureky

Po kliknutí sa obrázok zväčší. Zdroj: Heureka.sk

Náš názor na produkt Clavin PLATINUM

Clavin PLATINUM obsahuje rokmi a skúsenosťami vyvíjanú zmes účinných látok, ktorá má potenciál priaznivého vplyvu na mužskú potenciu a zdravý sexuálny život. Vyzdvihujeme predovšetkým vysoký obsah aminokyselín v efektívnej kombinácii a pestré zloženie bylinných extraktov. Ako výhodu tiež vnímame to, že produkt je bezpečný a overený. Za najväčší nedostatok preparátu Clavin PLATINUM jednoznačne považujeme jeho vysokú cenu. Reálne očakávania užívateľov tento produkt podľa nášho názoru dokáže naplniť.

Clavin PLATINUM je výživový doplnok určený pre zlepšenie erekcie, zvýšenie libida a zintenzívnenie sexuálnych zážitkov mužov. Účinkuje rýchlo a spoľahlivo vďaka špeciálne upravenej zmesi aminokyselín, bylinných extraktov a minerálnych látok. Väčšina užívateľov tento produkt odporúča.

Videoreklamy na Clavin

Naše čitateľské skóre
[Celkom: 2 Priemer: 4.5]

4 komentáre

  1. mirecbx 12. 1. 2020
  2. Cecko 9. 2. 2021
  3. Daniel 1. 11. 2021
  4. Mia 12. 12. 2022

Zanechajte komentár