Odstránenie problémov s predčasnou ejakuláciou a predĺženie sexu

Rýchle vyvrcholenie (alebo tiež odborne predčasná ejakulácia) je pre muža a často aj jeho partnerku veľký problém. My muži sa kvôly tomuto cítime menejcenní. Predčasnú ejakuláciu dokonca mnohí muži považujú za závažnejší problém, ako občasné problémy s erekciou. Nikto nechce byť vnímaný ako ten nadržaní chlapík, ktorí sa hneď urobí.

Našťastie už aj u nás máme na výber z niekoľkých druhov tabletiek na predĺženie sexu. I keď stále nie je výber taký široký ako sme si zvykli pri tabletkách na erekciu, minimálne štyri produkty z tejto kategórie stoja za zmienku a prinášame vám ich ohodnotenie. Prečítajte si rýchle recenzie a vyberte si tie tabletky na predĺženie sexu a oddialenie ejakulácie, ktoré vám najviac vyhovujú.

1# Rýchla recenzia - EREXAN Kontrol na predĺženie sexu

Naše hodnotenie:
5/5
Predĺženie vyvrcholenia 100%
Podpora erekcie 70%
Čistota zloženia: 95%

EREXAN Kontrol – top tabletky na predĺženie sexu a oddialenie ejakulácie

Tabletky proti predčasnej ejakulácii EREXAN Kontrol patria medzi tie novšie produkty na našom trhu. Oranžový Erexan sa zaraďuje produktovej rady, zameranej na reprodukčné zdravie. Napriek relatívnej novosti (na trh prišli v roku 2017) si tento tabletky získali priazeň veľkého množstva mužov, pre svoje dobré vlastnosti. V balení nájdete 30 kapsúl. Produkt sa užíva jednoducho – dve kapsule sa zapijú tekutinou. Cena nieje nízka, ale myslime si že stojí zato. 

EREXAN Kontrol vyniká výbornou rýchlosťou účinku. Prvé účinky sa dostavia už do 60 minút, a podobne ako štandardný modrý Erexan, ani tento produkt nie je nutné užívať dlhodobo. Naopak tomu, účinok produktu nevyprchá príliš rýchlo. Spoľahnúť sa na neho môžete minimálne na dvadsaťštyri hodín. Čo však možno očakávať v oblasti jeho hlavného pôsobenia? EREXAN Kontrol dokáže výrazne predĺžiť pohlavný styk a zvýšiť kontrolu nad vlastným vyvrcholením. Je to spôsobené viacerými adaptogenmi, ktoré sú súčasťou účinných látok týchto tabletiek. 

Nanešťastie, produkt podporuje erekciu iba okrajovo a v tejto oblasti netreba čakať zázraky. Nečudo, veď to ani nie je jeho hlavnou úlohou. Kontrol je zameraný vyslovene na predĺženie sexu. Ak je potrebná aj podpora erekcie, nie je problém kombinovať tento produkt s modrým klasickým Erexanom. Prečítajte si celú recenziu na produkt EREXAN Kontrol

2# Rýchla recenzia - ZEREX Extralong pri problémoch s ejakuláciou

Naše hodnotenie:
4.5/5
Predĺženie vyvrcholenia 100%
Podpora erekcie 70%
Čistota zloženia: 90%

ZEREX Extralong – výborný na oddialenie ejakulácie

Tabletky proti predčasnej ejakulácie ZEREX Extralong spadajú do produktovej rady ZEREXu, venovanej sexuálnemu zdraviu. ZEREX je dlhodobo mimoriadne obľúbený produkt, ktorí si získal priazeň mnohých mužov nielen marketingom, ale aj výbornou účinnosťou. Zerex jednoducho funguje, i keď jeho cena nepatrí k najnižším. Nuž za kvalitu sú ľudia ochotní priplatiť viac. 

Tieto tabletky na predĺženie pohlavného styku dokážu vaše vyvrcholenie oddialiť naozaj znamenite. Očakávať môžete aj mierne zlepšenie erekcie, i keď ZEREX Extralong nie je priamo určený na tento účel. Nie je však problém kombinovať ho s klasickým Zerexom. Zloženie pozostáva z rastlinných výťažkov a niektorých aminokyselíin. Čistotu zloženia hodnotíme dobre, v zložení sme našli dve prídavné látky – stearan horečnatý a oxid titaničitý.

Jedno balenie ZEREXU Extralong obsahuje 12 bielych želatínových kapsúl. Každá z nich je naplnená štyristo miligramami zmesi účinných látok. Užíva sa iba jedna kapsula denne, vyššie denné dávky sa neodporúčajú. Prvé účinky sa dostavujú v priebehu jednej hodiny a pretrvávajú minimálne jeden deň. ZEREX Extralong hodnotíme veľmi dobre, i keď jeho cena je vyskrutkovaná dosť vysoko.  Celá veľká recenzia na ZEREX Extralong je na tomto odkaze.

3# Rýchla recenzia - EJOY Long pre dlhšie potešenie a predĺženie sexu

Naše hodnotenie:
4.5/5
Predĺženie vyvrcholenia 95%
Podpora erekcie 65%
Čistota zloženia: 90%

EJOY Long – pomocník s predčasným vyvrcholením a predĺženie sexu

EJOY je známa značka tabletiek na erekciu. Pred nedávnom prišiel na trh aj s výživovým doplnkom na oddialenie ejakulácie s názvom EJOY Long. Podobne ako väčšina produktov z tejto kategórie, aj EJOY Long stavia svoje zloženie na rastlinných výťažkoch, aminokyselinách a niekoľkých vitamínoch. Tabletky obsahujú takmer päťstopäťdesiat miligramov účinných látok v jednej kapsuly a v dóze nájdete dovedna dvadsaťštyri kapsúl.

Tieto tabletky na predčasnú ejakuláciu dosahujú veľmi dobrú účinnosť. Predĺženie pohlavného styku je značné.  Mierne účinky sa dajú pozorovať aj v oblasti podpory tvrdosti erekcie, napriek tom že ako žiadny z produktov tejto kategórie, ani EJOY Long nie je priamo určený na tento účel. 

Výborné je, že účinky EJOYu Long sa dostavujú v do niekoľkých desiatok minút od užitia maximálnej dennej dávky. Tá je na úrovni dve kapsule denne.  Účinok potom pretrváva približne jeden deň. Aj cena je pomerne priaznivá. 

V zložení sme identifikovali  dve nepatričné látky, ktoré však nepredstavujú zdravotné riziko. Ide o starý známy stearan horečnatý a oxid titaničitý. EJOJ Long je výborný produkt pre menej náročného užívateľa a rozhodne mu patrí miesto medzi tými najlepšími sexuálnymi stimulantami. Celú veľkú recenziu Ejoy Long čítajte tu.

Podrobné recenzie produktov, ktoré by vás mohli zaujímať