Nakupovanie v internetových lekárňach v sebe nesie prvok dôvery. Mnohé webové lekárne neváhajú svojim zákazníkom poskytovať aj odborné  online poradenstvo, čo je nesporná výhoda. Preto sme pre vás v spolpráci s partnerskými internetovými lekárňami pripravili zľavové kupóny, kódy a akcie ktoré vám zlacnia nakupovanie. 

Lieky24.sk je dlhodobo úspešná a spoľahlivá internetová lekáreň s mimoriadne širokým sortimentom. Nájdete v ňom lieky a homeopatiká, športovú výživu, dietetické potraviny ale aj rôzne zdravotnícke pomôcky. V sortimente nájdete aj tabletky na erekciu. 

Internetová lekáreň lekarentriveze.sk má kamennú pobočku v Bratislave. Špecializuje sa na voľnopredajné lieky a výživové doplnky. Udržuje vždy výhodné ceny. V jej sortimente nájdete aj tabletky na erekciu. 

Internetová lekáreň lekarendoma.sk má široký výber výživových doplnkov a voľnopredajných liekov. Nájdete v nej hlavne prírodné produkty z alovera a iných bylín. V sortimente sú aj produkty pre zdravie močových ciest. 

PreZdravie.sk je internetová lekáreň v ktorej nájdete najrôznejšie lekárenské produkty. v sortimente je najmä kvalitná kozmetika, detoxikačné výživové doplnky ale aj afrodiziaká, na ktoré môžete získať super zľavu. 

Internetový obchod Advance Nutraceutics.sk ponuky široký výber výživových doplnkov vyrobených v Českej Republike. V sortimente nájdete obľúbené lacné tabletky na erekciu, colostrum, čínske huby, prípravky proti parazitom ale aj prírodné koncentrované šťavy. 

MacaFresh.sk je malý internetový obchod ktorý ponúka výživové doplnky z výťažkov byliny MACA. V e-shope nájdete Macu pre ženy, pre mužov, Macu na energiu, Macu pre študentov a mnoho ďalších zaujímavých kategórií. 

Herbatica.sk je internetová lekáreň, ktorá ponúka prírodné riešenia na mnohé ľudské bolesti. Špecializuje sa na kozmetiku. V e-shope Herbatica.sk môžete nakúpiť kvalitnú ruskú lekársku kozmetiku, produkty pre matku a dieťa, produkty na citlivú pokožku, prípravky na masáže, ale aj rôzne dezinfekčné prostriedky.