Hlavné vlastnosti produktu EREXAN Standard

Registrácia na UVZSR?áno
Hlavný účel použitia:Okamžité zlepšenie erekcie
Podpora erekcie:Silný účinok
Libido a plodnosť:Mierny účinok
Predčasná ejakulácia:Mierny účinok
Rýchlosť účinkov:Okamžitý účinok
Počet tabliet v balení:15 CPS
Dávkovanie:1-2 tablety pred sexom
Dostupné aj v lekárni?Áno
Voľnopredajný prípravok?Áno
Cena:24,90 €
Overený predajca:Erexan.sk
Zľavový kupón -3,00 €erex1bon3

EREXAN recenzia

Možno to poznáte. Práve v tej najnevhodnejšej chvíli, keď potrebujete dokonale tvrdú erekciu vás vaše telo zradí a erekcia sa nedostaví. Ak vyskúšate tabletky Erexan, niečo také sa vám už nestane. Značka Erexan vyrába známe a obľúbené tabletky na erekciu. Mnohí muži oceňujú výnimočné vlastnosti tohoto produktu. Určite aj preto, má Erexan pevné miesto v rebríčku tabletiek na erekciu, ktorý pre vás pravidelne aktualizujeme.  V tejto recenzii rozoberieme všetky dôležité vlastnosti produktu Erexan. V prvom rade sa pozrieme, ako Erexan vyzerá a ako je balený. Preštudujeme jeho cenu, no a potom sa už vrhneme na zhodnotenie účinkov a celkového prínosu týchto tabletiek na erekciu.

V prípade že budete mať k tejto recenzii akékoľvek pripomienky, budeme radi ak nám zanecháte komentár pod článkom, alebo sa zúčastnite prieskumu spokojnosti s voľnopredajnými  tabletkami na erekciu. Môžte nám tým pomôcť robiť skvalitňovať a spresňovať naše recenzie.

TIP: Máte skúsenosti s týmto produktom, alebo sa chcete vyjadriť? Zanechajte komentár pod článkom, alebo sa zapojte do prieskumu spokojnosti s tabletkami na erekciu TU.

Balenie a vzhľad Erexanu 

Po zakúpení Erexanu cez internet, vám produkt príde zabalený v mäkkej ochrannej bublinkovej obálke. Po jej otvorení na vás vykukne biela plastová liekovka, s lesklou etiketou. Všetky potrebné údaje sú uvedené na etikete a k produktu nie je žiadny príbalový leták. Písmo je dostatočne veľké a čitateľné takže na jej prečítanie netreba mať ani lupu. Celkovo balenie vnímame ako vzhľadné a dostatočne chrániace to, na čom najviac záleží – samotné tabletky. Nižšie nájdete obrázky balenia Erexanu.

Po odskrutkovaní hlavného uzáveru narazíte na biele plastové natavené ochranné viečko, ktoré hermeticky uzatvára liekovku. Toto viečko je potrebné odtrhnúť. Ide to ľahko. až po odstránení ochranného viečka na vás vykukne pätnásť nahnedlých tabletiek.

V prípade že si zakúpite Erexan v lekárni, situácia bude trochu iná. Produkty pre lekárenskú distribúciu sú totiž ešte prebalené do kartónovej hranatej škatuľky. Aký to má dôvod netušíme. Ani tu však nenájdete príbalový leták. Musíte sa spoľahnúť na informácie ktoré sú uvedené na krabičke. Toto ale nevnímame ako vážny problém, je to totiž v súlade s legislatívou. Nižšie prikladáme ďalšie obrázky, tento krát lekárenského Erexanu

Účinky tabletiek EREXAN Standard

Tabletky na erekciu Erexan majú pomerne komplexnú škálu účinkov. Jedným z najdôležitejších kritérií účinnosti patrí rýchlosť účinkov. Erexan v tomto parametre vyniká. Účinky sa u väčšiny ľudí dostavia už do niekoľkých minút, najneskôr však do jednej jedinej hodiny. Účinok sa teda dostavuje veľmi rýchlo a jeho nástup je skutočne citeľný. Aké konkrétne benefity ale možno od Erexanu očakávať?

 

Zlepšenie erekcie a veľkosti penisu

Prvou úlohou prípravku Erexan je zlepšenie erekcie. Vďaka vysokému objemu účinných látok v jednej tablete, Erexan dokáže rapídne zlepšiť kvalitu erekcie. Na jednej strane ho ocenia muži, ktorí majú problém s dosiahnutím dostatočnej erekcie. Na strane druhej, je ale vynikajúcim pomocníkom aj pre tích, ktorí nemajú diagnostikovaný medicínsky problém. S Erexanom je totiž možné dosiahnuť oveľa väčšiu tvrdosť erekcie, oproti prirodzenej tvrdosti. Znamená to že penis bude dlhší a hrubší. 

 

Zvýšenie chuti na sex a pôžitku z milovania

Erexan rapídne zlepšuje chuť na sex a pôžitok z milovania. Obsahuje látky s afrodiziakálnym účinkom a podporuje tvorbu testosterónu. S použitím Erexanu sa mužom obvykle rýchlo obnovuje prirodzená sexuálna dravosť a zvyšuje sa intenzita prežívania orgazmu. Túto vlastnosť produktu opäť ocenia muži s poruchami erekcie, ale aj bez nich. 

 

Predĺženie pohlavného styku

Dlhšie trvanie pohlavného styku ocení najmä partnerka. S použitím Erexanu sú muži schopní milovať sa dlhšie a dosiahnuť vyšší stupeň kontroly nad vyvrcholením. Tým sa zvyšuje schopnosť mužov uspokojiť svoju partnerku. 

 

Zdravie prostaty a funkcia pohlavných orgánov

Erexan zlepšuje celkovú funkciu pohlavných orgánov. Obsahuje blahodárne prírodné látky. Tie majú regeneračné účinky na prostatu a ďalšie časti pohlavného a vylučovacieho ústrojenstva. 

 

TIP: Potrebujete vyriešiť problém s predčasnou ejakuláciou? Vyskúšajte nový EREXAN Kontrol, ktorý je špeciálne vyvinutý pre lepšiu kontrolu nad rýchlim vyvrcholením.

Vedľajšie účinky Erexanu

Všetko má svoje klady aj zápory. Preto sme okrem požadovaných výsledkov a účinkov tabletiek na erekciu Erexan, preskúmali aj vedľajšie účinky, ktoré by vám mohli znepríjemniť život. 

Našťastie, v prípade tohto prípravku nemusíte mať z nepríjemných vedľajších účinkov vôbec žiadne obavy. Erexan je vyrábaný v prísne kontrolovaných podmienkach. Jeho kvalita je tak vysoká. Pozor by si mali dať iba ľudia, trpiaci vážnejšími ochoreniami srdca, pretože Erexan obsahuje vysoký podiel účinných látok, ktoré by mohli silnejšie zaťažiť ich kardiovaskulárny systém.

Výhody a nevýhody Erexanu

Nič nie je dokonalé a všetko má svoje výhody aj nevýhody. Erexan nie je výnimkou. Za jeho najväčšiu nevýhodu považujeme to, že si ho nemôžete otestovať ako niektoré iné tabletky na erekciu. Jednoducho nedostanete kúpiť jednu či dve testovacie tabletky, ako je to na príklad u Zerexu. Ak chcete Erexan vyskúšať, musíte si kúpiť celé jedno veľké balenie, ktoré obsahuje pätnásť kapsúl.

absencia testovacieho balenia, je ale jediná nevýhoda ktorú môžeme Erexanu vytknúť. Erexan rýchlo účinkuje a jeho cena je mimoriadne priaznivá. tvrdosť erekcie ktorú vám Erexan poskytne je veľmi vysoká a dlho vydrží. Po použití týchto tabletiek na erekciu nie je problém zvládnuť aj niekoľko pohlavných stykov behom krátkej doby.

Významnou výhodou je aj to, že Erexan je dostupný bežne v lekárni. Možno to poznáte, nie je nič horšie ako keď si v piatok poobede spomeniete, že vám došli tabletky na erekciu. Erexan nemusíte (ale môžete) zdĺhavo objednávať cez internet, ale stačí skočiť do najbližšej lekárne. 

Hlavné výhody

 • Rýchlo účinkuje (menej ako 60 minút)
 • Super cena
 • Tvrdosť erekcie je vysoká
 • Erekcia dlho vydrží
 • Penis je počas erekcie viditeľne väčší
 • Neobsahuje prídavné látky a nemá nežiadúce účinky
 • Dostupné aj v lekárni

Hlavné nevýhody

 • Nie je možné zakúpiť jednu testovaciu tabletku

Dávkovanie Erexanu

Erexan vďaka vyváženému pomeru účinných látok ktoré spolu vytvárajú sinergiu dosahuje nadpriemerné výsledky. Pritom nie je potrebné prípravok užívať pravidelne. Práve to považuje väčšina pacientov za významnú výhodu. Stačí ak si dáte tabletku niekoľko minút pred sexom a o ostatné sa už postarajú účinné látky. Užíva sa jedna až dve tablety, niekoľko minút pred pohlavným stykom.

Napriek rýchlej účinnosti, nie je problém prípravok užívať dlhodobo. Nehrozí tu významnejšie riziko. Obozretnejší by však mali byť ľudia so slabším srdcom. Keďže Erexan obsahuje vysoký objem účinných látok, mali by jeho dlhodobé užívanie konzultovať s lekárom.  

Užite 1 až 2 kapsule 60 minút pred pohlavným stykom. S dávkovaním to nepreháňajte. EREXAN je silný prípravok a zvyšovanie dávky nie je dobrý nápad, ak neviete čo robíte. 

Zloženie Erexanu a základné parametre

Erexan je prípravok, ktorý kombinuje niekoľko dôležitých aminokyselín spolu s koncentrovanými výťažkami z rastlín. Tieto výťažky regenerujú pohlavné orgány, ale čo je dôležitejšie, spôsobujú silnú erekciu a podporujú tvorbu testosterónu. Testoesterón je hormón dôležitý nie len v milostnom živote každého muža, ale vplýva aj na celkovú fizyckú výkonnosť a vytrvalosť.

V jednej tablete Erexanu nájdete  až 685 mg účinnej zmesi. V dennej dávke je to až 1370 mg, čo je v porovnaní s inými podobnými produktami suverénne najviac. Erexan má vďaka tomu potenciál riešiť aj závažné ťažkosti ktoré postihujú seniorov. Ide o poruchy erekcie, predčasnú ejakuláciu, nechuť na sex alebo občasné zlyhanie a neschopnosť dokončiť pohlavný styk. Mladým mužom príde zasa vhod celkové navýšenie sexuálnej výkonnosti.

ZložkaMnožstvo v jednej kapsuleMnožstvo v dennej dávke
L-Arginín320 mg640 mg
Tribulus Terrestris150 mg300 mg
Maca90 mg180 mg
L-Lyzín50 mg100 mg
L-Ornitín50 mg100 mg
L-Citrulín25 mg50 mg

L – Arginín 640 mg*

L- Arginín je esenciálna aminokyselina. Znamená to, že organyzmus si ju nedokáže vyrobiť sám a je nutné ju prijímať z vonkajšieho prostredia. L- Arginín podporuje tvorbu mužského rastového hormónu a oxidu dusného. Oxid dusný spôsobuje rozšírenie ciev. Krv tak môže volne prúdiť do hubovitých teliesok v penise, ktorý pod vplyvom jej tlaku zväčší svoj objem.

Tribulus Terrestris 300 mg*

Koncentrovaný extrakt z rastliny Tribulus Terrestris (alebo aj Kotvičník zemný) je druhou najdôležitejšou zložkou Erexanu. Účinkuje ako stimulant produkcie testosterónu. Tribulus obsiahnutý v Erexane je získavaný vákuovou extrakciou pri nízkej teplote. Tento spôsob spracovania zaručuje vysokú koncentráciu a vstrebatelnosť saponínov. Sú to látky, ktoré sú zodpovedné za účinky Tribulusu. Saponíny sú kľúčové predosiahnutie dokonalej erekcie u mužov.

MACA 180 mg*

Extrakt z koreňa rastliny Maca (alebo tiež Žeruchy peruánskej) účinkuje širokospektrálne. Jedná sa o mimoriadne silné afrodiziakum. Okrem toho, blahodárne pôsobí na celé pohlavné ústrojenstvo a zlepuje zdravie prostaty. U mužov zvýrazňuje a zosilňuje sexuálny prežitok. Príjemné pocity pri orgazme sú potom omnoho silnejšie. 

L-Lysin 100 mg*

Nedostatok aminokyseliny L-Lysin sa prejavuje slabou erekciou a nižšou výdržou pri sexe. Fyziologickými účinkami sa okrem iného táto esenciálna aminokyselina podieľa na skrátení času regenerácie po pohlavnom styku. Vďaka tomu muži dokážu podať opakované sexuálne výkony s nízkym časovým odstupom.

L-Ornitin 100 mg*

Aminokyselina L-Ornytin pôsobí synergicky s ostatnými zložkami podporujúcimi tvorbu testosterónu. Okrem toho sa vďaka tejto zložke ešte viac predlžuje výdrž pri pohlavnom styku. Významným benefitom je odstránenie ťažkostí s predčasným vyvrcholením.

L-Citrulin 50 mg*

 L – Citrulín predstavuje ďalšiu esenciálnu aminokyselinu ktorá zabezpečuje stabilnú hladinu L- Arginínu v bunkách, vďaka čomu penis vydrží stoporený dlhú dobu. Navyše je omnoho väčší a dlhší v porovnaní so stavom bez použitia tejto aminokyseliny. L-Citrulín napomáha vzniku energie a ovplyvňuje využívanie kyslíka, čím zážitok z pohlavného styku ešte prehlbuje.

*obsah v dennej dávke prípravku EREXAN

Podstatnou výhodou Erexanu je to, že neobsahuje žiadne prídavné látky a farbivá. Môžte si biť preto absolútne istí, že s používaním tohoto prípravku robíte pre svoje telo maximum. Aj v dôsledku týchto faktorom, sme prípravok Erexan zaradili na popredné pozície v recenziách tabletiek na erekciu.

Erexan a jeho cena

V objektívnom porovnaní s podobne kvalitnými a účinnými produktami sa cena tabletiek Erexan zdá viac ako priaznivá. Na príklad Zerex je drahší takmer o 5,00 € a jedno balenie obsahuje iba 12 tabletiek. Naproti tomu Erexan obsahuje až 15 tabliet.  Pomer cena / účinnosť je podľa našich zistení vysoko nadpriemerný. 

 

VariantCena balíkaÚspora
1x Erexan 685 mg 15CPS24,90 €0,00 €
2x Erexan 685 mg 15CPS44,00 €– 5,80 €
3x Erexan 685 mg 15CPS65,00 €– 9,70 €
4x Erexan 685 mg 15CPS75,00 €– 24,60 € + poštovné ZDARMA

 

Erexan si môžte objednať prostredníctvom elektronického obchodu priamo na stránke predajcu alebo cez telefonickú objednávku. Vynikajúca a bezpečná je možnosť zakúpiť Erexan aj v lekárni. Odporúčame však skôr nákup cez internet, aby ste neprišli o možnosť vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti. Cena v lekárni tiež nie je garantovaná a môže byť o niečo vyššia. 

Kede je možné Erexan kúpiť?

Erexan je dostupný ako v lekárni, tak aj pohodlne cez internet. Oba tieto spôsoby nákupu sme preverili, a výsledky nášho skúmania môžete čítať nižšie.

 

Nákup v lekárni

Ako sme už uviedli aj v časti o výhodách, jednou z najsilnejších stránok Erexanu parí to, že ho môžete kúpiť v ktorejkoľvek väčšej lekárni. Dostupnosť sme smi preverili. Navštívili sme dve lekárne Dr. Max. Jednu v Bratislave a druhú v Trnave. V oboch lekárňach bol Erexan k dispozícii na okamžitý odber. Rovnakú skúsenosť sme mali aj s lekárňami Benu. Horšie to už bolo v menšej lekárni Artemis vo Vrábloch, tam Erexan nemali skladom, avšak ochotná pani magistra nám ponúkla možnosť objednania produktu. Mali sme šťastie a Erexan bol do dvoch hodín dostupný aj v tejto lekárni. 

Nákup cez internet

V dnešnej digitálnej dobe, je už samozrejmosťou, že väčšinu produktov môžme pohodlne vybrať a zakúpiť priamo na internete. Je to veľmi praktické a diskrétne. Najmä pri prípravkoch na podporu sexuálneho zdravia, je diskrétnosť veľmi dôležitá. Nie každý má chuť vypýtať si prípravok priamo od magistry v lekárni. Erexan je samozrejme dostupný aj na internete. Môžte ho kúpiť priamo od jeho distribútora na internetovej stránke www.erexan.sk. Pri nákupe cez túto stránku je zabezpečená absolútna diskrétnosť. Predajca garantuje, že nikto nikdy nebude môcť zistiť, čo je obsahom vašej objednávky a to ani pani na pošte, ktorá vám balík odovzdá. 

Balík vždy príde neoznačený, bez akejkoľvek reklamy. V balíku vždy nájdete oficiálnu papierovú faktúru a nad dodržiavaním zákonov a bezproblémovým fungovaním e-shopu samozrejme dozerá aj Slovenská Obchodná Inšpekcia a tiež Úrad Verejného Zdravotníctva SR. Preto si môžete byť istí jeho bezpečnosťou. 

TIP: Pri nákupe cez internet máte nárok na vrátenie peňazí bez udania dôvodu. Preto odporúčame nakupovanie online v čo najväčšej miere.

Alternatívny produkt

Najbližšou alternatívou EREXANu Stnadard, je Zerex Klasik. Zerex má podobné zloženie ako Erexan, i keď je trochu menej koncentrovaný. Napriek tomu je Zerex mimoriadne obľúbený prípravok na podpor erekcie a je hojne využívaný mnohými užívateľmi.

Porovnanie EREXAN vs ZEREX

Tabletky na erekciu týchto dvoch značiek sú porovnávané od nepamäti. Stačí trochu pogoogliť na tinternete a nájdete mnohé fóra v ktorých sa ľudia hádajú o tom, ktorý z týchto dvoch produktov je vlastne lepší. Nižšie nájdete porovnanie Zerexu a Erexanu v najzákladnejších parametroch.

Ako je vidno aj z porovnania, prvý rozdiel je v cene. Zatiaľ čo Zerex stojí v čase tvorby tejto recenzie 29,00 € Erexan je o niečo lacnejší. Zerex obsahuje v jednom balení 12 kapsúl, ale Erexan obsahuje až 15 kapsúl v jednom balení. Oba produkty účinkujú okamžite, takže v tomto parametre nie je žiadny rozdiel. Výrazný rozdiel už ale je v obsahu účinných látok. Zerex obsahuje iba 350 mg účinných látok v jednej kapsule, ale Erexan obsahuje až 685 mg v jednej kapsule. Znamená to, že v prípade Erexanu dostávate za menej peňazí takmer dvojnásobok úžitku. Pri oboch produktoch distribútori garantujú vrátenie peňazí bez udania dôvodu. Zerex sa ale zatiaľ nepredáva v lekárňach, zatiaľ čo Erexan v lekárni zakúpite úplne bežne. 

Erexan-Standard2
zerex-clasic

ZEREX

29,00
 • Počet tabliet v balení: 12 CPS
 • Rýchlosť účinku: Okamžite
 • Obsah účinných látok v dávke: 350 mg
 • Záruka vrátenia peňazí: Áno
 • Predáva sa v lekárni: Nie

Výroba Erexanu

Základ prípravku Erexan tvorí podľa našich informácií receptúra, pôvodne vyvinutá v USA. Tá však v roku 2015 prešla výraznou úpravou a inováciou. Na inovácii originálnej receptúry sa podieľali farmakologický odborníci z Českej a Slovenskej republiky.

Továreň na Erexan sa v súčasnosti nachádza v Českej republike. Táto fabrika zabezpečuje výrobu produktov Erexan pre všetky trhy strednej a východnej Európy. Tento fakt hodnotíme pozitívne, keďže výrobňa je pod drobnohľadom Českých úradov, ktoré majú jednu z najprísnejších legislatív pre tento typ výrobkov. Keďže všetky produkty od Erexanu sú registrované ako výživové doplnky, Kontrolu tu zabezpečuje najmä štátne SZPI a tiež SZI.

Pri výrobe sú dodržiavané prísne normy kvality GMP a celá výroba prebieha v čistých priestoroch pravidelne kontrolovaných na výskyt možných kontaminantov.          

Často kladené otázky v súvislosti s Erexanom

V nasledujúcej časti sa venujeme zodpovedaniu najčastejších otázok. ktoré nám kladiete. Vybrali sme iba pár tých najdôležitejších. V prípade že máte ďalšie otázky, neváhajte nám ich položiť do komentárov pod týmto článkom. 

 

Môžem Erexan použiť aj keď nemám ťažkosti s erekciou? Na príklad ako afrodiziakum?

Takéto použitie je samozrejme možné a môžme ho iba odporučiť. Erexan totiž nespôsobuje iba tvrdú a vytrvalú erekciu, ale zvýrazňuje aj prežívanie sexuálneho aktu. Znamená to, že s Erexanom si milovanie skutočne užijete. 

 

V akých intervaloch môžem Erexan užívať?

Intervaly závisia od spôsobu užívania Erexanu ktorý ste si zvolili. Ak užívate dve kapsule naraz, odporúčame vám ďalšiu dávku užiť až po 24 hodinách. Ak zvyknete užívať iba jednu kapsulu, interval sa môže skrátiť na 12 hodín.

 

Ako dlho Erexan účinkuje?

Erexan zvyčajne účinkuje až 36 hodín. Podľa našich zistení je to však dosť individuálne. Niektorí ľudia hlásia účinnosť aj dlhšie ako 36 hodín, ale nájdu sa aj takí, ktorím účinok odoznie už po 12 hodinách. Postupné odznievnanie účinkov budete samozrejme sami individuálne pociťovať. Vtedy nieje nič jednoduchšie ako siahnuť po ďalšej tabletke Erexanu.  

 

Koľko času obvikle trvá, kým Erexan začne účinkovať?

Oficiálne začína Erexan účinkovať do 60 minút. Prvé účinky však pravdepodobne pocítite omnoho skôr. Treba však minimálne 15 minút počkať, kým sa kapsula v žalúdku rozpustí a uvolní účinné látky do organizmu. Neodporúčame Erexan zapíjať s príliš veľkým množstvom vody, pretože by sa spomalil nástup účinkov. Zapiť ho však rozhodne treba a odporúča sa maximálne 2 dcl tekutín.

 

Môžem na Erexan vypiť alkohol?

Užívanie prípravku Erexan súbežne s alkoholom síce neodporúčame, avšak nemalo by vám to spôsobiť žiadne vážnejšie problémy. Pamätajte ale, že u mnohých mužov práve alkohol znižuje schopnosť dosiahnuť tvrdú erekciu, z toho dôvodu môže byť účinok Erexanu v kombinácii s alkoholom do určitej miery oslabený. Je to však individuálne a závisí to od vašich osobných skúseností. Nie je nič jednoduchšie ako to vyskúšať. 

 

Mám právo na vrátenie peňazí ak s Erexanom nebudem spokojný?

Áno toto právo je garantované dokonca aj zákonom, avšak iba pri zásielkovom predaji. Právo na vrátenie peňazí bez udania dôvodu teda budete mať iba v tom prípade, ak si Erexan objednáte cez internet, v internetovom obchode distribútora

Pri nákupe v lekárni žiaľ toto právo nie je zákonom garantované a záleží iba od konkrétnej lekárne, či vám v prípade nespokojnosti s produktami vráti späť aj vaše peniaze. Podľa našich znalostí to nie je štandardom.

Výsledky užívateľských recenzií

Podľa užívateľských recenzií je rýchlosť účinku Erexanu kratšia ako 60 minút. Nieje nutné čakať mesiace ani týždne, kým prípravok zaberie. Postačí počkať si niekoľko minút. Priemerné hodnotenie vplyvu Erexanu na tvrdosť erekcie vychádza v užívateľských recenziách na plný počet bodov. Znamená to, že erekcia je naozaj veľmi tvrdá. Podľa skúseností užívateľov  však ani pri takto tvrdom napumpovaní penisu, nebudete pociťovať bolestivosť ani pocit prílišného tlaku. Hodnotenie trvácnosti erekcie takisto dosiahlo šesť bodov zo šiestich. Navyše, podľa prieskumu sa pri užívaní Erexanu skrátila aj doba potrebná na regeneráciu po vyvrcholení. Znamená to, že muži boli pripravení na ďalší pohlavný styk takmer okamžite po ukončení predchádzajúceho.

Vďaka schopnosti Erexanu maximálne napumpovať penis krvou, sa penis zväčší asi o 17% v porovnaní so stavom bez použitia Erexanu. Túto vlastnosť ocení najmä partnerka. Nevýhoda je, že zväčšenie penisu pretrváva iba počas účinku prípravku ( jedna dávka účinkuje približne 36 hodín).

Podľa dosiahnutých výsledkov v užívateľských recenziách, Erexan v súčasnej dobe predstavuje špičku medzi tabletkami na erekciu a bola by škoda ho neskúsiť. Účinky ktoré deklaroval výrobca sa potvrdili, takže tomuto produktu v podstate niet čo vytknúť.

Ak máte s týmito tabletkami akékoľvek skúsenosti, môžte nám o tom dať vedieť hneď teraz vyplnením dotazníka.

Niektoré úryvky z verbálnych hodnotení

Takto Erexan hodnotili užívatelia, ktorí sa zúčastnili prieskumu. Napíšte nám aj Vy ako ste sa o konkrétnom produkte dozvedeli, akým spôsobom ho zvyknete užívať, v čom podľa vás spočíva jeho najväčší benefit. Môžte na to využiť online dotazník ktorý nájdete na tomto webe. Svojou recenziou pomôžete ostatným správne sa rozhodnúť.

Daniel, 35-45 r.

Myslým si že je to dobrý produkt lebo mi pomáha. Keď si ho dám, asi po pol hodinke začnem cítiť mierne teplo v oblasti penisu a cítim že je citlivejší. Je pre mňa oveľa ľahšie dosianuť erekciu a nestáva sa že by som počas sexu stratil tvrdosť.​

Tamász, 55-65 r.

V mojom veku je už trúfalé pkúšať sa o sex, ale ja som mladý duchom. Erexan beriem lebo som mal zlé skúsenosti s iným liekom a teraz som spokojný. Do hodinky som schopný plnohodnotného sexu a niekedy aj dva dni po užití dokážem udržať erekciu.

Karol, 35-45 r.

Tabletky mi pomáhajú zbaviť sa problémov s predčasným vyvrcholením ktoré boli u mňa dosť významné. Ejakuloval som oveľa skôr ako som dostal orgazmus. Keď sa to stalo prví krát, skoro som oplodnil priateľku. S erexanom sa mi to už nestáva a navyše ho mám pri sexe oveľa väčšieho…

Náš názor na Erexna

Je vidno, že už pri vývoji Erexanu sa kládol maximálny dôraz na výber kvalitných zložiek, a ich vzájomnú kompatibilitu. Na rozdiel od iných tabletiek na erekciu, Erexan obsahuje látky, ktoré pôsobia na pacientovu potenciu spoločne, navzájom sa podporujú, dopĺňajú a tým vytvárajú takzvaný synergický efekt. Vďaka tomu sa niekoľko krát znásobuje intenzita účinku prípravku. Erexan je teda skutočne hodnotný prípravok ktorý vystupuje z rady mnohých priemerných tabletiek na erekciu.

Video ukážka Erexanu

Pripravili sme aj video-ukážku Erexanu ktorú si môžete pozrieť nižšie. Okrem toho sme na YouTube našli ďalšie videá o Erexane, ktoré taktiež prikladáme k tejto recenzii. Vidno že Erexan je obľúbený aj u mladších mužov, ktorí boli ochotní hovoriť o svojich skúsenostiach. 

Hodnotenie článku:
4.6/5