Erexan – veľká recenzia

Najlepšie tabletky na erekciu – Erexan recenzia

Táto Erexan recenzia sa bude zaoberať nevýhodami i výhodami tohto lieku na erekciu. Ako ste si isto všimli, Erexan sa momentálne nachádza na prvej priečke veľkej recenzie tabletiek na erekciu, ktorú zostavujeme na základe prieskumu referencií priamo od pacientov, od ich lekárov ale najmä na základe online prieskumu ktorého sa môžte zúčastniť aj vy. Keďže Erexan dosiahol v prieskume nadpriemerné výsledky, tomuto produktu sme sa povenovali bližšie. Tak vznikla veľká recenzia Erexanu ktorú si môžte teraz prečítať.

Účinky Erexanu

Zlepšenie erekcie a veľkosti penisu

Prvou úlohou prípravku Erexan je zlepšenie erekcie. Vďaka vysokému objemu účinných látok v jednej tablete Erexan dokáže rapídne zlepšiť kvalitu erekcie. Na jednej strane ho ocenia muži, ktorí majú problém s dosiahnutím dostatočnej erekcie. Na strane druhej, je ale vynikajúcim pomocníkom aj pre tích, ktorí nemajú diagnostikovaný medicínsky problém. S Erexanom je totiž možné dosiahnuť oveľa väčšiu tvrdosť erekcie, oproti prirodzenej tvrdosti. Znamená to že penis bude dlhší a hrubší. 

Zvýšenie chuti na sex a pôžitku z milovania

Erexan rapídne zlepšuje chuť na sex a pôžitok z milovania. Obsahuje látky s afrodiziakálnym účinkom a podporuje tvorbu testosterónu. S použitím Erexanu sa mužom obvykle rýchlo obnovuje prirodzená sexuálna dravosť a zvyšuje sa intenzita prežívania orgazmu. Túto vlastnosť produktu opäť ocenia muži s poruchami erekcie, ale aj bez nich. 

Predĺženie pohlavného styku

Dlhšie trvanie pohlavného styku ocení najmä partnerka. S použitím Erexanu sú muži schopní milovať sa dlhšie a dosiahnuť vyšší stupeň kontroly nad vyvrcholením. Tým sa zvyšuje schopnosť mužov uspokojiť svoju partnerku. 

Zdravie prostaty a funkcia pohlavných orgánov

Erexan zlepšuje celkovú funkciu pohlavných orgánov. Obsahuje blahodárne prírodné látky. Tie majú regeneračné účinky na prostatu a ďalšie časti pohlavného a vylučovacieho ústrojenstva. 

Hlavné výhody

  • Rýchlo účinkuje (menej ako 60 minút)
  • Super cena
  • Tvrdosť erekcie je vysoká
  • Erekcia dlho vydrží
  • Penis je počas erekcie viditeľne väčší
  • Neobsahuje prídavné látky a nemá nežiadúce účinky
  • Dostupné v lekárni

Hlavné nevýhody

  • Nie je možné zakúpiť jednu testovaciu tabletku

Zloženie Erexanu a základné parametre

Erexan je prípravok, ktorý kombinuje niekoľko dôležitých aminokyselín spolu s koncentrovanými výťažkami z rastlín. Tieto výťažky regenerujú pohlavné orgány, ale čo je dôležitejšie, spôsobujú silnú erekciu a podporujú tvorbu testosterónu. Testoesterón je hormón dôležitý nie len v milostnom živote každého muža, ale vplýva aj na celkovú fizyckú výkonnosť a vytrvalosť.

V jednej tablete Erexanu nájdete  až 685 mg účinnej zmesi. V dennej dávke je to až 1370 mg, čo je v porovnaní s inými podobnými produktami suverénne najviac. Erexan má vďaka tomu potenciál riešiť aj závažné ťažkosti ktoré postihujú seniorov. Ide o poruchy erekcie, predčasnú ejakuláciu, nechuť na sex alebo občasné zlyhanie a neschopnosť dokončiť pohlavný styk. Mladým mužom príde zasa vhod celkové navýšenie sexuálnej výkonnosti

L- Arginín je esenciálna aminokyselina. Znamená to, že organyzmus si ju nedokáže vyrobiť sám a je nutné ju prijímať z vonkajšieho prostredia. L- Arginín podporuje tvorbu mužského rastového hormónu a oxidu dusného. Oxid dusný spôsobuje rozšírenie ciev. Krv tak môže volne prúdiť do hubovitých teliesok v penise, ktorý pod vplyvom jej tlaku zväčší svoj objem.

Koncentrovaný extrakt z rastliny Tribulus Terrestris (alebo aj Kotvičník zemný) je druhou najdôležitejšou zložkou Erexanu. Účinkuje ako stimulant produkcie testosterónu. Tribulus obsiahnutý v Erexane je získavaný vákuovou extrakciou pri nízkej teplote. Tento spôsob spracovania zaručuje vysokú koncentráciu a vstrebatelnosť saponínov. Sú to látky, ktoré sú zodpovedné za účinky Tribulusu. Saponíny sú kľúčové predosiahnutie dokonalej erekcie u mužov.

Extrakt z koreňa rastliny Maca (alebo tiež Žeruchy peruánskej) účinkuje širokospektrálne. Jedná sa o mimoriadne silné afrodiziakum. Okrem toho, blahodárne pôsobí na celé pohlavné ústrojenstvo a zlepuje zdravie prostaty. U mužov zvýrazňuje a zosilňuje sexuálny prežitok. Príjemné pocity pri orgazme sú potom omnoho silnejšie. 

Nedostatok aminokyseliny L-Lysin sa prejavuje slabou erekciou a nižšou výdržou pri sexe. Fyziologickými účinkami sa okrem iného táto esenciálna aminokyselina podieľa na skrátení času regenerácie po pohlavnom styku. Vďaka tomu muži dokážu podať opakované sexuálne výkony s nízkym časovým odstupom. 

Aminokyselina L-Ornytin pôsobí synergicky s ostatnými zložkami podporujúcimi tvorbu testosterónu. Okrem toho sa vďaka tejto zložke ešte viac predlžuje výdrž pri pohlavnom styku. Významným benefitom je odstránenie ťažkostí s predčasným vyvrcholením.

 L – Citrulín predstavuje ďalšiu esenciálnu aminokyselinu ktorá zabezpečuje stabilnú hladinu L- Arginínu v bunkách, vďaka čomu penis vydrží stoporený dlhú dobu. Navyše je omnoho väčší a dlhší v porovnaní so stavom bez použitia tejto aminokyseliny. L-Citrulín napomáha vzniku energie a ovplyvňuje využívanie kyslíka, čím zážitok z pohlavného styku ešte prehlbuje.

*obsah v dennej dávke prípravku EREXAN

Podstatnou výhodou Erexanu je to, že neobsahuje žiadne prídavné látky a farbivá. Môžte si biť preto absolútne istý, že s používaním tohoto prípravku robíte pre svoje telo maximum. Aj vďaka týmto faktorom, sme prípravok Erexan zaradili na popredné pozície v rebríčku tabletiek na erekciu.

Dávkovanie Erexanu

Erexan vďaka vyváženému pomeru účiných látok ktoré spolu vytvárajú sinergiu dosahuje nadpriemerné výsledky. Pritom nie je potrebné prípravok užívať pravidelne. Práve to považuje väčšina pacientov za významnú výhodu. Stačí ak si dáte tabletku niekoľko minút pred sexom a o ostatné sa už postarajú účinné látky. Užíva sa jedna až dve tablety, niekoľko minút pred pohlavným stykom. 

Náš názor na Erexna

Je vidno, že už pri vývoji Erexanu sa kládol maximálny dôraz na výber kvalitných zložiek, a ich vzájomnú kompatibilitu. Na rozdiel od iných tabletiek na erekciu, Erexan obsahuje látky, ktoré pôsobia na pacientovu potenciu spoločne, navzájom sa podporujú, dopĺňajú a tým vytvárajú takzvaný synergický efekt. Vďaka tomu sa niekoľko krát znásobuje intenzita účinku prípravku. Erexan je teda skutočne hodnotný prípravok ktorý vystupuje z rady mnohých priemerných tabletiek na erekciu.

Výsledky užívateľských recenzií

Podľa užívateľských recenzií je rýchlosť účinku Erexanu kratšia ako 60 minút. Nieje nutné čakať mesiace ani týždne, kým prípravok zaberie. Postačí počkať si niekoľko minút. Priemerné hodnotenie vplyvu Erexanu na tvrdosť erekcie vychádza v užívateľských recenziách na plný počet bodov. Znamená to, že erekcia je naozaj veľmi tvrdá. Podľa skúseností užívateľov  však ani pri takto tvrdom napumpovaní penisu, nebudete pociťovať bolestivosť ani pocit prílišného tlaku. Hodnotenie trvácnosti erekcie takisto dosiahlo šesť bodov zo šiestich. Navyše, podľa prieskumu sa pri užívaní Erexanu skrátila aj doba potrebná na regeneráciu po vyvrcholení. Znamená to, že boli pripravení na ďalší pohlavný styk takmer okamžite po ukončení predchádzajúceho.

Vďaka schopnosti Erexanu maximálne napumpovať penis krvou, sa penis zväčší asi o 17% v porovnaní so stavom bez použitia Erexanu. Túto vlastnosť ocení najmä partnerka. Nevýhoda je, že zväčšenie penisu pretrváva iba počas účinku prípravku ( jedna dávka účinkuje približne 36 hodín).

Podľa dosiahnutých výsledkov v užívateľských recenziách, Erexan v súčasnej dobe predstavuje špičku medzi tabletkami na erekciu a bola by škoda ho neskúsiť. Účinky ktoré deklaroval výrobca sa potvrdili, takže tomuto produktu v podstate niet čo vytknúť.

Ak máte s týmito tabletkami akékoľvek skúsenosti, môžte nám o tom dať vedieť hneď teraz vyplnením dotazníka.

Takto vyzerá krabička Erexanu, tabletka a účinná zmes v tabletke

Ak máte ťažkosti s prehĺtaním tvrdých tabliet, môžte kapsulu jednoducho rozpojiť a užiť iba účinnú látku ktorá sa v tablete nachádza v práškovej forme. Zmes je trochu horká, ale dá sa zamiešať napríklad do trochy pomarančovej šťavy a vypiť.

Niektoré úryvky z verbálnych hodnotení

Takto Erexan hodnotili užívatelia, ktorí sa zúčastnili prieskumu. Napíšte nám aj Vy ako ste sa o konkrétnom produkte dozvedeli, akým spôsobom ho zvyknete užívať, v čom podľa vás spočíva jeho najväčší benefit. Môžte na to využiť online dotazník ktorý nájdete na tomto webe. Svojou recenziou pomôžete ostatným správne sa rozhodnúť.

Myslým si že je to dobrý produkt lebo mi pomáha. Keď si ho dám, asi po pol hodinke začnem cítiť mierne teplo v oblasti penisu a cítim že je citlivejší. Je pre mňa oveľa ľahšie dosianuť erekciu a nestáva sa že by som počas sexu stratil tvrdosť.
Daniel, 35-45 Rokov
Pravidelný užívateľ
V mojom veku je už trúfalé pkúšať sa o sex, ale ja som mladý duchom. Erexan beriem lebo som mal zlé skúsenosti s iným liekom a teraz som spokojný. Do hodinky som schopný plnohodnotného sexu a niekedy aj dva dni po užití dokážem udržať erekciu.
Tamász, 55-65 Rokov
Pravidelný užívateľ
Tabletky mi pomáhajú zbaviť sa problémov s predčasným vyvrcholením ktoré boli u mňa dosť významné. Ejakuloval som oveľa skôr ako som dostal orgazmus. Keď sa to stalo prví krát, skoro som oplodnil priateľku. S erexanom sa mi to už nestáva a navyše ho mám pri sexe oveľa väčšieho…
Karol, 35-45 Rokov
Pravidelný užívateľ

Erexan a jeho cena

Cenu Erexanu subjektívne hodnotíme ako nie najnižšu. V objektívnom porovnaní s podobne kvalitnými a účinnými produktami je cena viac ako priaznivá. Na príklad Zerex je drahší takmer o 5€ a jedno balenie obsahuje iba 12 tabletiek.  Pomer cena / účinnosť je podľa našich zistení vysoko nadpriemerný. 

VariantCena Úspora
1x Erexan 685 mg 15CPS24,90 €0,00 €
2x Erexan 685 mg 15CPS44,00 €– 5,80 €
3x Erexan 685 mg 15CPS65,00 €– 9,70 €
4x Erexan 685 mg 15CPS75,00 € 24,60 € + poštovné ZDARMA

Erexan si môžte objednať prostredníctvom elektronického obchodu priamo na stránke predajcu alebo cez telefonickú objednávku. Vynikajúca a bezpečná je možnosť zakúpiť Erexan aj v lekárni.

Video ukážka Erexanu

Pripravili sme aj video-ukážku Erexanu ktorú si môžete pozrieť nižšie. Okrem toho sme na YouTube našli ďalšie videá o Erexane, ktoré taktiež prikladáme k tejto recenzii. Vidno že Erexan je obľúbený aj u mladších mužov, ktorí boli ochotní hovoriť o svojich skúsenostiach. 

Najlepší prípravok na erekciu je EREXANVIAC INFO
+