Afrodiziakum na dokonalé vzrušenie

Afrodiziaká, to sú vodičky lásky

Slovom Afrodiziakum nazývame prostriedky, ktoré sú určené na povzbudenie sexuálnej energie a vzrušenia či už u žien, alebo u mužov.

Afrodiziaká môžme rozdeliť podľa určenia na mužské a ženské. Existujú však aj druhy ktoré sa používajú pre obe pohlavia. Napríklad ide o známe španielske mušky. Po aplikovaní afrodiziaka sa očakáva zvýšenie sexuálnej žiadostivosti, vzrušivosti a u žien rýchlejšie dosiahnutie orgazmu. Afrodiziakum pre to často využívajú ženy ktoré ťažko dosahujú orgazmus, alebo muži ktorý nedokážu dosiahnuť dostatočne tvrdú erekciu. Slovo afrodiziakum si mnoho ľudí často mýli s liekmi na erekciu. Lieky na erekciu sú však samostatná kategória prípravkov ktoré majú odlyšné vlastnosti a spôsob vytvárania želaného efektu.

.

Naše čitateľské skóre
[Celkom: 0 Priemer: 0]

Vlado Klima

Dlhé roky pracoval ako obchodný zástupca pre farmaceutické spoločnosti. S kolegami navštevoval lekárov a lekárnikov s ponukou liekov. Jeho úlohou bolo predať čo najviac liekov zo sortimentu ich firmy. Cieľom nebolo zdravie pacientov, ale skôr zisk. Teraz túži pomáhať ľuďom aby sa lepšie zorientovali v zložitej spleti rôznych prípravkov. Jeho články a porovnania pomohli už tisíckam ľudí.

Zanechajte komentár