Veľká recenzia – Erex24 + VIDEO

Erex 24 je výživový doplnok ktorý sa na slovenskom trhu predáva pomerne krátky čas. Od konca roku 2011. V Českej republike pôsobí o niekoľko mesiacov dlhšie. Keďže sa vďaka marketingovím aktivitám stáva čoraz známejším, a dostávame množstvo dotazov, či je tento prípravok dobrým riešením na zlepšenie erekcie. Pre to vznikla táto recenzia na Erex24. Čítajte ďalej a dozviete sa akými vlastnosťami disponuje.

Ak nás sledujete už dlhšie, určite viete, že naše recenzie vytvárame jednak na základe vlastnej odbornosti, ale aj vďaka príspevkov priamo od vás – našich čitateľov. Ak máte akékoľvek skúsenosti s OTC (voľnopredajnými) prípravkami na zlepšenie erekcie, neváhajte a dajte nám o tom vedieť prostredníctvom nášho online formulára.

Poďme teraz už na sľúbenú recenziu. V tejto Recenzii na Erex24 si ukážeme zloženie prípravku, referencie od reálnych užívateľov a aj originálnu video ukážku, ako Erex 24 vyzerá. Už dávnejšie sme písali, že Erex24 pôvodne pochádza z Ameriky ale dnes sa vyrába nevedno v ktorej časti Európskej únie – konkrétne miesto výroby aj názov výrobcu distribútor tají (zvláštne). Vrámci Slovenska a Česka je Erex24 distribuovaný prostredníctvom spoločnosti World CZ s.r.o., ktorá sa zaoberá najmä prevádzkovaním výdajných automatov na konzervované krekri a slané pochutinky.

Referencie a recenezie na Erex24 od zákazníkov

Veľmi radi by sme napísali inak, ale nedá sa. Pravda je, že Erex24 má na nezávislých recenzných stránkach ako na príklad najisto.cz, naozaj veľmi zlé recenzie od zákazníkov. Väčšina z nich tvrdí, že im tabletky nijak nepomohli. Niektorí dokonca hovoria o zhoršení ich stavu. Napokon presvedčte sa sami (po kliknutí na predchádzajúci odkaz).

Ani údaje z nášho online prieskumu neveštia príliš slávne čísla. Väčšina respondentov sa zhoduje na tom, že rýchlosť účinku Erexu24 je nízka. To určite súvisí aj so spôsobom ako sa tento výživový doplnok užíva. Nepodáva sa bezprostredne pred pohlavným stykom, ale musí sa užívať pravidelne každý deň. Samozrejme že tento spôsob užívania môže niekomu vyhovovať, kým sa ale dostavia prvé výsledky, musíte si počkať aspoň 30 dní.

Dávkovanie a užívanie Erex24

Dávkovanie je pomerne jednoduché. Odporúča sa dávkovať 1 tableta každý deň, ideálne na lačný žalúdok. Vtedy má mať Erex24 najlepší účinok. Užívanie sa nesmie prerušovať, inak hrozí, že sa nedostavia žiadne výsledky. Tento moment môže byť aj prameňom množstva negatívnych recenzií na Erex24. Ak si raz zabudnete vziať tabletku, nič sa nestane, ak to však urobíte pár krát do mesiaca, účinky už budú nulové.  Mnohý respondenti uvádzali pocit ťažoby od žalúdka po užití tablety. To možno súvisí so zvláštnym zložením prípravku ku ktorému sa ešte dostaneme. Mnohý klienti uvádzajú že pocit ťažoby od žalúdka sa dá zmierniť tým, že prípravok nebudete užívať nalačno. To samozrejme spomalí dosiahnutie vytúžených výsledkov, ale stále lepšie ako prežívať každé ráno pocit nevoľnosti spôsobený prídavnými látkami v tabletkách.

Vo všeobecnosti platí, že tabletky ktoré sa užívajú dlhodobo majú na tento parameter väčší vplyv ako tabletky na erekciu s okamžitým účinkom. Bolo zaznamenané tiež mierne zväčšenie penisu počas trvania erekcie, tento bod je však pri najmenšom diskutabilný.

Zloženie plné chemikálií

Erex24 je najprechemizovanejším prípravkom aký sme kedy recenzovali. Je to naozaj zvláštne, a vyvolávajúce množstvo otázok. Prečo výrobca používa toľko chemikálií? Prečo sa nesnaží vyrábať radšej bez zbytočných prídavných látok? Je to zámer alebo iba neschopnosť výrobcu? Keďže distribútor nechce prezradiť kde konkrétne sa tabletky vyrábajú, tieto otázky ostávajú prekryté rúžkom tajomstva. Zloženie však poznáme z príbalového letáku a môžme ho analyzovať. Poďme teda na to.

 • Zinok 3,21 %
 • Muira Puma 6,41 %
 • Cesmína 7,69 %
 • Celulóza
 • Fosforečnan vápenatý 11,54 %
 • Maltodextrín 6,41 %
 • Stearan Horečnatý 7,05 %
 • Hydroxypropylmetyl celulóza 6,41%
 • Oxid zinočnatý 3,21 %
 • Oxid Kremičitý 1,92 %
 • Oxid titaničitý 6,41 %
 • Guma guar 12,82 %
 • Hydroxypropyl celulóza 6,41 %
 • Kyselina stearová 6,41 %
 • Patentná modrá 6,41 %

Na zložení si môžme všimnúť najmä to, že Erex24 obsahuje len 3 účinné látky (v grafe vyznačené žltou farbou). Zvyšok tvoria pomocné chemikálie ktoré sa starajú o súdržnosť tabliet, o ich farbu, tvrdosť či lesklosť. Je neuveriteľné že výrobca týmto malichernostiam podriadil tak veľkú časť celého zloženia. Ak užívate Erex 24, užívate tým aj značnú dávku chemikálií. S tým môžu súvisieť už spomínané problémy pri užití tabletiek na lačno, a tiež možné komplikácie v podobe alergických reakcií na prídavné látky, ktoré nemusia byť ojedinelé, napriek tomu však podľa našich informácií nie sú časté. V každom prípade, zloženie tabletiek Erex24 pripomína skôr chemickú továreň ako zdraviu prospešný prípravok.

Zľavové kupóny na Erex-24 a iné tabletky nájdete tu

Vido – alo Erex24 vyzerá v realite?

Podľa uvedených zdrojov a informácií nadobúdame pocit, že Erex24 môže veľmi mierne napomôcť k riešeniu problémov s erekciou, ale jeho nevýhody významne prevládajú nad výhodami. Ak teda túžite vyriešiť vaše problémy s erekciou, alebo len chcete spestriť váš milostný život, vrele odporúčame aby ste si vybrali radšej niektorý prípravok, ktorý sa v recenziách umiestnil na vyšších pozíciách. Všetky recenzie na tabletky na erekciu nájdete tu. O Erexane s najlepším hodnotením sa dočítate tu.

Naše čitateľské skóre
[Celkom: 0 Priemer: 0]

Zanechajte komentár

Najlepší prípravok na erekciu je EREXANVIAC INFO
+