erex24 - RECENZIA

Veľká recenzia – Erex24 + VIDEO

Recenzia na E-reX 24

Keď sa vám to stane prvýkrát, zostanete nemilo zaskočený. Keď sa to zopakuje znova, prepadne vás celkom slušná panika. Ale pri treťom spackanom pokuse o pevnú erekciu ide hrdosť bokom a je čas hľadať riešenie. Väčšina mužov na svete vraj siaha po prípravku E-reX 24 sľubujúcom ozajstnú mužnosť. Tak to tvrdí vo svojej reklame výhradný distribútor tohto produktu pre Slovensko. My sme sa na vlastnosti týchto tabletiek na erekciu pozreli bližšie a naše zistenia vám prinášame v nasledujúcej recenzii. Po prečítaní tejto recenzie, pozrite aj veľké porovnanie tabletiek na erekciu

V prípade, že nemáte chuť čítať celú recenziu na E-rex 24, pozrite si krátku video-recenziu.

Ak ste tabletky na erekciu už mali možnosť vyskúšať aj vy, podeľte sa s nami o svoje názory a poznatky. Môžete sa zapojiť do nášho prieskumu spokojnosti alebo nám nechajte komentár priamo pod článkom.

Hlavné vlastnosti tabletiek E-reX 24

Registrácia na UVZSR?áno
Hlavný účel použitia:tvrdšia a dlhšia erekcia, silnejšia ejakulácia, zväčšenie penisu
Podpora erekcie:silný účinok
Libido a plodnosť:mierny účinok
Predčasná ejakulácia:mierny účinok
Rýchlosť účinkov:do 7 dní
Počet tabliet v balení:30 TBL
Dávkovanie:1 tableta denne
Dostupné aj v lekárni?nie
Voľnopredajný prípravok?áno
Cena:31,99 €
Overený predajca:www.erex24.sk
Zľavový kupón -5,00 €tn67a
Naše hodnotenie:
4/5

TIP: Máte skúsenosti s tabletkami E-rex 24, alebo sa chcete vyjadriť ku tejto recenzii? Zanechajte komentár pod recenziou, alebo sa zapojte do prieskumu spokojnosti s tabletkami na erekciu TU.

Balenie a vzhľad produktu E-reX 24

Tabletky E-reX 24 farbou nápadne pripomínajú populárnu modrú tabletku. Farba spoľahlivosti produkty na podporu erekcie zjavne predáva, pretože nejde o prvého výrobcu, ktorý svoj marketing nasmeroval práve sem. Tabletky E-reX 24 sú uložené v blistroch po 15 kusov.

V 30-tabletovom balení teda nájdete dva samostatné blistre. Zatiaľ čo mnoho produktov tohto druhu sa predáva vo forme kapsúl, E-reX stavil na tablety a z nášho pohľadu urobil dobre. Tablety je totiž možné rozdeliť, čo ocenia najmä muži, ktorí majú problémy s prehltnutím väčších kapsúl. Súčasťou balenia je okrem blistrov aj príbalový leták, ktorý obsahuje všetky dôležité informácie o produkte v dobre čitateľnej podobe.

Vonkajší obal tabletiek tvorí klasická papierová škatuľka modro-bielej farby. Na prednej strane nájdete okrem názvu produktu aj informáciu o množstve tabliet v balení, množstve účinných látok a dozviete sa, že ste si kúpili doplnok stravy pre podporu erekcie. Výrobca prednú stranu škatuľky označil aj svojim reklamným sloganom „ozajstná mužnosť“. Na ďalších stranách škatuľky nájdete ďalšie dôležité informácie vrátane dátumu exspirácie produktu, zloženia či dávkovania. Balenie prípravku E-reX 24 považujeme za vcelku sympatické.

Účinky E-ReXu 24

E-Rex 24 je doplnok stravy určený na podporu erekcie. Výrobca sľubuje nielen pevnejšie, ale aj dlhšie trvajúce stoporenie, čo znamená, že môže ísť aj o riešenie pre mužov trpiacich predčasnou ejakuláciou. Okrem toho by mala byť vaša ejakulácia s týmto prípravkom silnejšia a intenzívnejšia, čo napovedá skutočný zážitok z vyvrcholenia. Ďalším, nemalým, benefitom užívania E-ReXu 24 je zväčšenie penisu do dĺžky aj do objemu. Takúto kombináciu sľubovaných účinkov mnohí muži iste ocenia ako veľkú výhodu.

Pevnejšia erekcia

Ako uvádza vo svojej odbornej práci známa sexuologička, nedostatočná tuhosť pohlavného údu je najčastejšou sexuálnou dysfunkciou. S týmto problémom sa vraj aspoň raz v živote stretne drvivá väčšina mužov. Prípravok E-reX 24 vďaka svojim účinným zložkám normalizuje hladiny testosterónu v tele a zlepšuje prekrvenie, vďaka čomu pri dlhodobom užívaní naozaj môže pomôcť dosiahnuť pevnejšiu erekciu. Zlepšenie v tomto smere môžete podľa hodnotenia užívateľov očakávať v priebehu jedného až dvoch týždňov. Miera účinku bude, samozrejme, závisieť od závažnosti vášho problému.

Dlhšie trvajúca erekcia

Dostatočne pevná erekcia je bezpochyby základom sexuálneho úspechu, ale len v prípade, že váš orgán vydrží v pozore dlhšie ako dve – tri minúty. Za krátky čas sa totiž žiadne veľké príbehy nedejú, ani tie posteľové. E-reX 24 vám ponúka podporu aj v tomto smere. Obsahuje bylinný extrakt, ktorého účinné látky pôsobia v tele špecificky proti svalovému ochabnutiu penisu. Dlhšie trvajúca súlož je predpokladom intenzívnejších sexuálnych zážitkov pre oboch partnerov.

Intenzívnejšia ejakulácia

Možno sa vám zdá, že vaša ejakulácia nie je v poslednom období dosť silná, ejakulátu je málo a ani vaše pocity pri orgazme nie sú to, čo bývali. Slabá ejakulácia alebo čiastočná neschopnosť ejakulovať často súvisí aj so slabším pocitom orgazmu. Ejakulácia je priamo závislá od kondície semenníkov a ich funkčnosť zas od hladín testosterónu. Ak je vaša slabšia ejakulácia spôsobená práve nedostatkom mužského pohlavného hormónu, môže vás E-reX 24 príjemne prekvapiť aj v tomto smere.

Väčší penis

Výrobca sľubuje nielen zväčšenie, ale aj predĺženie penisu. Užívatelia by však mali mať v tomto smere reálne očakávania. Ak si myslíte, že váš penis vám vďaka tabletkám jednoducho „narastie“, pravdepodobne zostanete veľmi sklamaný. Také niečo žiadne lieky nedokážu. Vďaka lepšej sexuálnej kondícii, vyšším hladinám testosterónu, lepšiemu prekrveniu toporivých telies a vyššej svalovej pevnosti sa váš penis naozaj môže počas erekcie zdať mohutnejší a dokonca i dlhší.

TIP: Máte problém s predčasnou ejakuláciou, alebo iba chcete oddialiť vaše vyvrcholenie? Vyskúšajte nový EREXAN Kontrol, ktorý je špeciálne vyvinutý pre lepšiu kontrolu nad predčasnou ejakuláciou.

Vedľajšie účinky produktu E-reX 24

Ako uvádza výrobca, E-reX 24 funguje na prírodnej báze a tak sa pri jeho užívaní nemusíte obávať žiadnych nepríjemných vedľajších účinkov. Účinnými zložkami produktu sú bylinné extrakty a minerálne látky, ktoré nie sú pre telo škodlivé ani pri dlhodobom pravidelnom užívaní. Ak ste však alergik alebo máte neznášanlivosť na niektorú zložku prípravku, mali by ste byť veľmi opatrný, prípadne siahnuť radšej po alternatívnom produkte.

E-reX 24 v skutočnosti obsahuje veľké množstvo plnidiel, emulgátorov, leštiacich látok a ďalších prísad. Ak trpíte nejakým druhom alergie, odporúčame vám podrobne si naštudovať jeho zloženie.

Aby bolo užívanie prípravku pre vás bezpečné, mali by ste dbať na správne dávkovanie. Užívanie nadmerných dávok preparátu s cieľom vyššej účinnosti radšej neskúšajte, môžete si navodiť nepríjemné zdravotné ťažkosti. Vždy sa držte odporúčaní výrobcu. Preparát by nemali užívať osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Výhody a nevýhody E-reXu 24

Napriek tomu, že výrobca uvádza, že prípravok E-reX 24 je najobľúbenejším produktom svojho druhu medzi mužmi celého sveta, pravdou je, že na Slovensku sa tento produkt k dnešnému dňu takej veľkej popularite neteší. Dostupných je len málo hodnotení reálnych užívateľov. Tie, ktoré máme aktuálne k dispozícii, sme pre vás zhrnuli spolu s našim názorom v nasledujúcej časti o plusoch a mínusoch produktu.

Prípravok E-reX 24 sa môže pochváliť vcelku prijateľnou cenou. Napriek tomu, že cena balenia sa na prvý pohľad môže zdať vyššia, pri užívaní jednej tabletky denne vám balenie za necelých 32€ vydrží na celý mesiac. V neskorších fázach užívania sa navyše dávkovanie znižuje, takže E-reX 24 vás v porovnaní s inými produktmi svojho druhu vyjde vcelku výhodne. Nízke dávkovanie je ďalšou prednosťou prípravku. Na trhu sú produkty, pri užívaní ktorých musíte naraz zjesť 3-4 kapsule. Užívanie jednej tabletky denne je v tomto porovnaní vcelku pohodlným riešením. Za výhodu prípravku tiež považujeme garanciu vrátenia peňazí a pomerne rýchle a diskrétne doručenie od distribútora.

Prednosťou je prírodné a vcelku netradičné zloženie, ktoré môže účinkovať u mužov, ktorým iné preparáty nepomáhajú. E-reX 24 z tohto pohľadu bezpochyby stojí za skúšku. Prípravok ponúka tiež veľmi zaujímavú kombináciu účinkov. Len málo produktov sľubuje okrem silnejšej a trvalejšej erekcie aj intenzívnejšiu ejakuláciu. Zväčšenie penisu je príjemným bonusom, ktorý poteší.

Nevýhodou prípravku je jednoznačne potreba dlhodobého užívania. Ak hľadáte produkt na princípe modrej tabletky, E-reX 24 vaše očakávania určite nenaplní. Okamžité zlepšenie po prvých dávkach nečakajte. Nakoľko je potrebné dlhodobé užívanie, čím sa netají ani výrobca, aj podiel účinných látok v jednej tabletke je o niečo nižší ako sme zvyknutí pri iných prípravkoch. Ak však budete užívať prípravok dlhodobo, nemusí ísť v princípe o nevýhodu. Posledným slabým miestom E-reXu 24 je jeho nižšia dostupnosť. Prípravok si môžete objednať výlučne u distribútora, v lekárňach ho budete hľadať zbytočne. Doručenie je však pomerne rýchle.

Hlavné výhody

Hlavné nevýhody

Dávkovanie produktu E-reX 24

Užívanie prípravku E-reX 24 je vcelku pohodlné. Výrobca odporúča užiť jednu tabletu denne, ideálne ráno nalačno. Ak vám užívanie liekov nalačno spôsobuje ťažkosti, naštartujte predtým trávenie ľahšími raňajkami. Pre zvýšenie účinnosti prípravku odporúča výrobca dennú dávku zvýšiť tak, že približne hodinu pred plánovaným pohlavným stykom užijete ešte jednu tabletu. Viac ako dve tablety počas 24 hodín však neužívajte. V neskorších fázach, keď dosiahnete želaný výsledok, môžete dávkovanie znížiť na jednu tabletu za tri dni. Takéto užívanie prípravku by malo udržať jeho účinnosť dlhodobo.

Užite 1 tabletku jeden krát denne po dobu 7 dní. Jedna kapsula denne je maximálna denná dávka. Dávkovanie tabletiek E-rex 24 neprekračujte, nezlepšíte tým jeho účinky. 

Zloženie E-reXu 24

Zložením prípravok E-reX 24 spomedzi produktov svojho druhu jednoznačne vyniká. Ako výživový doplnok na podporu erekcie sa môže pochváliť skutočne nezvyčajnou kombináciou exotických bylinných extraktov. Účinné látky prispievajú k potencii tak, že normalizujú hladiny testosterónu v tele, zlepšujú prekrvenie, správnu činnosť hladkého svalstva a podporujú celkovú fyzickú kondíciu a výkonnosť.

ZložkaMnožstvo v jednej kapsuleMnožstvo v dennej dávke
Yerba Maté (Cezmína paraguajská)300 mg300 mg
Muira Puama300 mg300 mg
Zinok12,5 mg12,5 mg

Zdroj: www.erex24.sk (cit. 26.1.2021)

Yerba Maté

Cezmína paraguajská je skutočne vzácna exotická rastlina. Ide vlastne o vždyzelený strom, ktorý sa prirodzene vyskytuje v Južnej Amerike, konkrétne v Argentíne, Paraguaji a v Brazílii. Vo farmácii sa využívajú výťažky z listov, ktoré obsahujú pomerne široké spektrum účinných látok. Kofeín a mateín pôsobia stimulačne a povzbudzujú našu psychickú i fyzickú výkonnosť. Okrem toho cezmína obsahuje aj špecifické alkaloidy – teobromín a teofylín, ktoré stimulujú srdcovú činnosť a tým zvyšujú prekrvenie organizmu. Cezmína okrem toho obsahuje látky, ktoré zlepšujú priechodnosť ciev a tým tiež napomáha prekrveniu. Okrem týchto účinkov sa cezmína používa v tabletkách na podporu erekcie aj preto, že kombinácia účinných látok obsiahnutých v extrakte tejto byliny pôsobí špecificky proti tvorbe enzýmu vyvolávajúcemu ochabnutie penisu. Stoporenie vďaka tomuto procesu trvá dlhšie.

Muira Puama

Muira puama sa podobne ako cezmína prirodzene vyskytuje v Južnej Amerike, konkrétne v amazonských pralesoch Brazílie. Ide o strom, ktorého korene a kôru užívali už tradičné indiánske kmene, aby si zvýšili libido a sexuálnu výkonnosť. Muira puama bola následne v druhej polovici dvadsiateho storočia podrobená vedeckým výskumom, ktorými sa zistil vysoký obsah mastných kyselín, sterolov a špecifického alkaloidu, ktorý pomenovali po rastline muirapuamin. Muira puama následne dostala pomenovanie „amazonská viagra, čo úzko súvisí s popísanými účinkami. Extrakt z tejto rastliny pôsobí ako afrodiziakum, zvyšuje sexuálny pôžitok, zlepšuje erekciu, pôsobí stimulačne na psychickú aj fyzickú výkonnosť a pozitívne vplýva na vyrovnávanie hormonálnych hladín v organizme.

Zinok

Zinok nie je pri tabletkách na zlepšenie erekcie ničím výnimočným. Ide o minerálnu látku, ktorá je dôležitá pre zdravie zubov, nechtov, vlasov či pokožky. U mužov však zinok úzko súvisí so sexuálnou aktivitou a s plodnosťou. Najviac zinku sa v mužskom tele nachádza v prostate, ktorá je okrem iného zodpovedná za tvorbu ejakulátu. Zinok tiež vplýva na spermatogenézu a je dôležitý z hľadiska vyrovnávania hladín testosterónu v tele. Ako uviedla v rozhovore pre portál AW známa nutričná poradkyňa Anita Bean, zinok je veľmi dôležitý pre produkciu testosterónu, zvyšuje výkonnosť a podporuje správne fungovanie svalov. Okrem toho je zinok nevyhnutný pre správne fungovanie metabolizmu a to aj metabolizmu cukrov. Dlhodobo zvýšené hladiny cukru v krvi vedú k poruchám erekcie. Zinok je preto pre potenciu a sexuálnu aktivitu muža veľmi dôležitý.

Cena produktu E-reX 24

Prípravok E-reX 24 patrí medzi tie cenovo prívetivejšie produkty svojho druhu. Ak si kúpite základné balenie obsahujúce 30 tabliet, mesiac užívania tohto prípravku vás bude stáť necelých 32€. Za jednu tabletu tak zaplatíte len niečo cez 1€. S kúpou väčších a cenovo výhodnejších balení sa cena prípravku samozrejme znižuje. Pri kúpe balenia obsahujúceho 90 tabliet, v rámci ktorého výrobca teraz ponúka ako bonus 15 tabliet navyše, zaplatíte za jeden deň užívania len 0,66€. Za necelých 70€ tak môžete E-reX 24 užívať viac ako tri mesiace.

Pre dokreslenie obrazu o ekonomickej výhodnosti si môžeme cenu preparátu E-reX 24 porovnať s podobnými produktmi na trhu. Ako uvádzame vyššie, jeden deň užívania tohto prípravku vás bude stáť približne 1€. Ak by ste chceli vyskúšať napríklad prípravok eJoy, ktorý si tiež mimochodom pre dosiahnutie maximálnej účinnosti vyžaduje dlhodobé užívanie, zaplatili by ste za jednu dennú dávku 2€. V prípade, že by ste sa rozhodli pre pomerne populárny Erexan, jeden deň s týmto produktom by vás stál cca 3€. A ak by ste chceli staviť na mimoriadne obľúbený a medializovaný prípravok Clavin, zaplatili by ste takmer 5€.

 

AlternatívneCena balíkaÚspora
E-reX 24- 30TBL31,99 €0,00 €
E-reX 24 Forte – 60TBL51,98 €-12,00 €
E-reX 24 Extra Forte – 90+15TBL68,98 €-42,98 €

Zdroj: www.erex24.sk (cit. 26.01.2021)

 

Kde je možné E-reX 24 kúpiť?

Bohužiaľ, E-reX 24, podobne ako iné produkty tohto druhu, má svojho výhradného distribútora. Znamená to, že v lekárňach a e-shopoch budete tento prípravok hľadať zbytočne.

E-reX 24 – nákup v lekárni

Opäť sme kvôli prieskumu navštívili niekoľko kamenných lekární, aby sme sa informovali o dostupnosti alebo plánovanej dostupnosti tohto produktu a opäť bez úspechu. E-reX 24 sa v lekárňach aktuálne nepredáva a v dohľadnom čase sa s veľkou pravdepodobnosťou ani predávať nebude. Právo distribúcie si zatiaľ ponecháva výhradný predajca.

E-reX 24 – nákup cez internet

Produkt si môžete kúpiť na stránkach erex24.sk a jeho distribútorom pre Slovensko je česká obchodná spoločnosť WORLD CZ s.r.o. Predajca garantuje doručenie do 48 hodín, diskrétne balenie a vrátenie peňazí, ak budete s prípravkom nespokojný. Bližšie informácie o programe garancie spokojnosti nájdete vo zverejnených obchodných podmienkach. Objednávku môžete zrealizovať online vyplnením formulára na stránke alebo telefonicky. Využiť môžete služby pošty alebo kuriérsku spoločnosť. Poštovné vás bude stáť od 4€.

TIP: Pri nákupe cez internet máte nárok na vrátenie peňazí bez udania dôvodu. Preto odporúčame E-rex 24 nakupovanie online v čo najväčšej miere.

Alternatívny produkt

Najlepšou alternatívou produktu E-rex 24 sú tabletky na erekciu EREXAN Standard. Tento produkt je výrazne lacnejší a navyše várazne koncentrovanejší. EREXAN totiž obsahuje výrazne viac účinných látok ako E-rex 24. V Erexane je závratných 1370 mg, zatiaľ čo v e-rex 24 nájdete len 612,5 mg účinných látok v dennej dávke. 

Naše hodnotenie:
5/5

Ak vám E-reX 24 nevyhovuje z hľadiska zloženia alebo kombinácie účinkov, môžete siahnuť po podobnom produkte, ktorý bude viac zodpovedať vašim predstavám. Vhodnou alternatívou môže byť napríklad obľúbený Erexan, ktorý je medzi mužmi jednoznačne populárnejší. Zložením a kombináciou účinkov sa od E-reXu 24 značne odlišuje.

Erexan je výživový doplnok určený na podporu erekcie, ale účinkuje oveľa rýchlejšie. Prvé zmeny by sa mali dostaviť už hodinu od užitia prípravku. Ak teda hľadáte niečo podobné modrej tabletke, bude Erexan pre vás bezpochyby lepšou voľbou. Z hľadiska účinkov tento prípravok ponúka klasickú kombináciu skvalitnenia erekcie, zvýšenia libida, predĺženia pohlavného styku, zvýšenia intenzity sexuálnych zážitkov a nechýba ani prísľub zväčšenia penisu. Na ejakuláciu Erexan neúčinkuje. Ak máte ťažkosti so slabou ejakuláciou, môže byť pre vás vhodnejšou voľbou E-reX 24.

Zloženie Erexanu je o niečo pestrejšie, obsahuje účinné aminokyseliny a bylinné extrakty kotvičníka zemného a macy. Ide o pomerne obľúbené prírodné zložky v produktoch tohto druhu. Denná dávka Erexanu predstavuje dve kapsuly s obsahom 1300mg účinných látok. Z tohto pohľadu sa E-reX 24 Erexanu vyrovná len v prípade, ak si dennú dávku zdvojnásobíte, teda užijete druhú tabletu pred plánovaným stykom tak ako to odporúča výrobca. V tomto prípade je sila týchto dvoch produktov z hľadiska množstva účinných látok porovnateľná.

Porovnanie produktu E-reX 24 a Erexanu

E-reX 24 aj Erexan sú výživové doplnky určené na podporu erekcie. V oboch prípadoch ide o produkty na prírodnej báze, ktorých zloženie sa však výrazne líši. Erexan obsahuje bylinné extrakty kotvičníka zemného, macy, L-arginín a ďalšie dôležité aminokyseliny. Zloženie E-reXu 24 je menej pestré, ale jednotlivé zložky sú tak trochu exotické. Jeho účinnosť je založená na bylinných extraktoch rastlín pochádzajúcich z pralesov Južnej Ameriky doplnených o zinok. Celkový obsah účinných látok v dennej dávke je však vyšší u Erexanu, ktorý sľubuje aj rýchlejší nástup účinkov. V prípade E-reXu je potrebné dlhodobé užívanie.

Erexan-Standard
5/5
erex24
4/5

E-reX 24

31,99
  • Počet tabliet v balení: 30 TBL
  • Rýchlosť účinku: do 7 dní
  • Obsah účinných látok v dávke: 612,5 mg
  • Záruka vrátenia peňazí: Áno
  • Predáva sa v lekárni: Nie

Keďže účinky produktu úzko súvisia s jeho zložením, aj tieto sa v prípade Erexanu a E-reXu 24 podstatne líšia. Oba prípravky, samozrejme, sľubujú silnejšiu a pevnejšiu erekciu a zväčšenie penisu. Ale zatiaľ čo E-reX 24 účinkuje priaznivo aj na ejakuláciu, Erexan zvyšuje chuť na sex a pôsobí blahodarne na zdravie prostaty.

Ak hľadáte produkt, ktorý zaťaží vašu peňaženku o niečo menej, siahnite po E-reXe 24. Balenie obsahujúce 30 tabliet vás vyjde na necelých 32€ a vydrží vám celý mesiac. Erexan oproti tomu ponúka 15 kapsúl za necelých 25€. Ak budete užívať dve kapsule denne, vydrží vám toto balenie na týždeň.

Výroba produktu E-reX 24

Výživový doplnok E-reX 24 je pôvodne americký produkt, čo vysvetľuje jeho zloženie. Európu ním zásobuje belgická spoločnosť Biolab SA. Ide o výrobcu, ktorý sa špecializuje na hľadanie prírodných riešení bežných problémov. Okrem prípravku E-reX 24 ponúkajú aj prípravok pre ženy v menopauze, prostriedok podporujúci správne fungovanie prostaty alebo preparát podporujúci redukciu hmotnosti. Všetky tieto produkty sa predávajú pod ochrannou známkou Medichea, rovnako ako E-reX 24. V Čechách a na Slovensku zastupuje spoločnosť Biolab SA česká obchodná spoločnosť World CZ s.r.o.

Často kladené otázky ohľadom produktu E-reX 24

Prípravok E-reX 24 zvykne mužov zaujať najmä svojou prívetivou cenou a nezvyčajným zložením. Napriek tomu, že si vyžaduje dlhodobé užívanie, stáva sa riešením pre tých, ktorí vyskúšali iné produkty s tradičnejším zložením a tieto im nezafungovali. Ak aj vy rozmýšľate nad jeho kúpou, mali by ste si prečítať odpovede na najčastejšie otázky, ktoré nám muži v súvislosti s týmto prípravkom zasielajú. Možno uľahčia vaše rozhodovanie.

Ak mi nebude prípravok E-reX 24 fungovať, naozaj si môžem žiadať späť svoje peniaze?

Distribútor vám ponúka garanciu vrátenia peňazí, ale za istých podmienok. Nárok na vrátenie peňazí si musíte uplatniť do 30-tich dní. V tomto čase zabalíte tabletky, ktoré vám doma zostali, spolu s faktúrou a číslom účtu a pošlete ich späť distribútorovi. Pozor, musíte vrátiť aspoň 20% tabletiek. Ak si teda objednáte základné balenie obsahujúce 30 tabliet, vrátiť musíte minimálne 6 tabliet. Ak splníte stanovené podmienky, distribútor vám vráti plnú sumu, ktorú ste za E-reX 24 zaplatili.

Môžem počas užívania tabletiek E-reX 24 piť alkohol?

Výrobca prípravku neuvádza nijaké zvláštne upozornenie týkajúce sa interakcie E-reXu 24 s alkoholom. Teoreticky teda môžete tieto tabletky kombinovať s alkoholom. Nezabúdajte však, že alkohol neprospieva erekcii ani celkovému sexuálnemu zdraviu.

<h3>Budem mať pri pravidelnom užívaní E-reXu 24 naozaj väčší penis?</h3>

E-reX 24 sľubuje aj zväčšenie penisu a to nielen do dĺžky, ale aj do objemu. Faktom je, že väčšina užívateľov, ktorí majú skúsenosti s týmto prípravkom, je v tomto smere skôr skeptická. Niektorí muži uvádzajú, že pri erekcii sa im ich orgán zdal väčší, či mohutnejší, no väčšina mužov v tomto smere viditeľnú zmenu nepostrehla.

Je zloženie E-reXu 24 dostatočné alebo mám užívať radšej viac tabliet, aby som dosiahol viditeľné výsledky?

Pravdou je, že obsah účinných látok v tomto produkte je o niečo nižší. Pri dlhodobom užívaní však môže byť prípravok skutočne účinný. Ak si želáte efekt E-reXu 24 zvýšiť, užite okrem bežnej dennej dávky jednu tabletku navyše krátko pred pohlavným stykom, tak ako to odporúča výrobca. V žiadnom prípade však túto dávku neprekračujte.

Za aký čas od začiatku užívania E-reXu 24 sa dostavia viditeľné výsledky?

Výrobca udáva účinnosť prípravku po 7-14 dňoch. Skúsenosti  mužov hovoria, že je potrebné minimálne dvojtýždňové užívanie, ale lepší efekt dosiahnete, ak budete E-reX 24 užívať ešte dlhšie. Účinky prípravku budú samozrejme závisieť aj od vášho zdravotného stavu a závažnosti vašich ťažkostí.

Môžu sa pri dlhodobom užívaní E-reXu 24 dostaviť nejaké vedľajšie účinky?

E-reX 24 je skutočne bezpečný preparát. Muži, ktorí tento produkt vyskúšali, neuvádzajú žiadne nepríjemné pocity spôsobené jeho užívaním. Dôležité je zachovávať odporúčania výrobcu súvisiace s dávkovaním a skladovaním prípravku

Recenzie a referencie na Erex 24

Skúsenosti mužov s produktom E-reX 24 sú pomerne chudobné, ale vcelku pozitívne. Väčšina užívateľov udáva, že ich reálne očakávania od produktu boli naplnené. Pozitívne referencie sa viažu predovšetkým k sile erekcie. Muži, ktorí produkt vyskúšali a užívali ho dlhodobo, skutočne uvádzajú, že ich stoporenie je pevnejšie a vydrží dlhšie. Svoj sexuálny život tak väčšinou hodnotia ako lepší. Efekt zväčšenia penisu pri užívaní E-reXu 24 hodnotia muži o niečo skeptickejšie. Niektorí neudávajú žiadne zlepšenie v tomto smere, iní referujú mierny účinok. V rámci referencií, ktoré sme mali k dispozícii, sme sa nestretli s hodnotením, ktoré by hovorilo o intenzívnejšej ejakulácii. Muži väčšinou udávajú, že tento účinok produktu nebol pre nich dôležitý, pretože v tejto oblasti svojho sexuálneho života nepociťovali problém ani v predchádzajúcom období. Účinok prípravku na ejakuláciu preto nedokážu posúdiť.

Ak ste už stihli prípravok E-reX24 vyskúšať aj vy, budeme radi, ak sa s nami podelíte o svoje názory a skúsenosti. Zúčastnite sa nášho prieskumu spokojnosti s tabletkami alebo nám nechajte komentár pod článkom.

Náš názor na produkt E-reX 24

E-reX 24 nás zaujal predovšetkým svojim jedinečným zložením. Obsahuje bylinné extrakty, ktoré v produktoch tohto druhu nájdete len zriedkavo. Môže byť preto vhodnou voľbou pre mužov, ktorým tradičnejšie prípravky nezaberajú.

Pravdou je, že obsah účinných látok v jednej tablete je nižší, ale pri dlhodobom užívaní môže preparát priniesť želaný efekt. Pred pohlavným stykom by sme však odporúčali užiť tabletku navyše tak ako to uvádza výrobca. Účinnosť prípravku by to mohlo zvýšiť.

Výživový doplnok pre mužov E-reX 24 je určený predovšetkým na podporu erekcie, zintenzívnenie ejakulácie a zväčšenie penisu. Na trh prináša zaujímavé zloženie, ktoré v sebe kombinuje exotické bylinné extrakty a zinok. Preparát je za prijateľnú cenu dostupný výlučne na stránkach oficiálneho distribútora.

Videá a video-recenzie

Naše čitateľské skóre
[Celkom: 2 Priemer: 5]

Vlado Klima

Dlhé roky pracoval ako obchodný zástupca pre farmaceutické spoločnosti. S kolegami navštevoval lekárov a lekárnikov s ponukou liekov. Jeho úlohou bolo predať čo najviac liekov zo sortimentu ich firmy. Cieľom nebolo zdravie pacientov, ale skôr zisk. Teraz túži pomáhať ľuďom aby sa lepšie zorientovali v zložitej spleti rôznych prípravkov. Jeho články a porovnania pomohli už tisíckam ľudí.

Zanechajte komentár