Liderin - recenzia

Liderin – Veľká recenzia

Liderin predstavuje jeden z najstarších voľnopredajných tabletiek na erekciu. Svojmu úspechu vďačí najmä tomu, že ho každý pozná. Nestretnete človeka, ktorý by sa pri vyslovení slovíčka “Liderin” mierne neuškrnul pod vplyvom predstavy, na čo sa liderin používa. Nuž, televízna reklama jednoducho dokáže do našich hláv natlačiť kadečo.  Je však tento prípravok na erekciu skutočne účinný? Preverili sme to a získané informácie sme zhrnuli do tejto veľkej recenzie na Liderin.

Pozrime sa najprv na sumár hlavných výhod a nevýhod Liderinu. Tento sumár je zostavený aj na základe nášho operatívneho prieskumu verejnej mienky, do ktorého sa môžte zapojiť aj vy. Liderin je klasický výživový doplnok podobný na príklad Zerexu, ktorý sa užíva orálne a má formu tvrdých lisovaných tabletiek.

Hlavné výhody Liderin

  • Overený a etablovaný na našom trhu
  • Každý ho pozná
  • Účinky sa dostavia po hodine od užitia
  • Nemá vedľajšie účinky

Hlavné nevýhody Liderinu

  • Obsahuje iba Ženšeň, trochu Arginínu a Picnogenol
  • Účinky sú pomerne slabé
  • Veľa negatívnych referencií
  • Cena je vzhľadom na počet tabliet v balení príliš prehnaná

Najlepšiu recenziu má momentálne Erexan »prejsť na recenziu»

Liderin (60 kapsúl)

Zloženie Liderinu

Objemovo najobsiahlejšiu látku v Liderine predstavuje L-Arginín, ktorý je v jednej tablete zastúpený 604 miligramami. Arginín však podľa slov výrobcu nepredstavuje hlavnú účinnú látku. Tou je výťažok zo Ženšena. O tejto látke je známe že podporuje krvný obeh a Ženšen bol a je využívaný aj v tradičnej čínskej medicíne. V Liderine je ho 80 mliligramov. Ďalšou z hľadiska erekcie zaujímavou látkou je Picnohenol. Ide o výťažok z prímorskej borovice ktorý v tele vykonáva niekoľko akcií. Pre nás je zaujímavé najmä to, že podporuje krvný obeh a zosilňuje cievne steny (to však len pri pravidelnom a dlhodobom užívaní). V Liderine však nájdete iba približne 26 miligramov tejto prospešnej prírodnej látky. Škoda…

604 miligramov v jednej tablete

26 miligramov v jednej tabletke

80 miligramov v jednej tablete

Liderin neobsahuje iba vyššie uvedené účinné látky. Keďže ide o tvrdé lisované tablety, musí obsahovať aj “pojidlá”, ktoré tieto tablety držia pohromade. Navyše obsahuje aj farbivá, ktoré mu dodávajú jeho typickú modrú farbu.

Liderin a skúsenosti s ním

Liderin je isto kvalitný a rokmi overený produkt. Azda aj z tých dôvodov nebudeme nijak zvlášť zdôrazňovať jeho nižšiu účinnosť. Máme za to že, nižší výkon týchto tabletiek je  spôsobené receptúrou ktorá vznikla a bola overená ešte pred objavením modernejších postupov. Veľa mužov má s Liderinom dobré skúsenosti, avšak prevažujú tí, ktorí bi si vedeli predstaviť aj lepší účinok na podporu tvrdosti erekcie, predĺženie pohlavného styku a tiež rýchlosti nástupu účinku. Aj v našom prieskume (do ktorého sa môžte zapojiť aj vy) si Liderin vyslúžil skôr kritiku ako uznanie.

Vyššie uvedené tvrdenia nakoniec potvrdzujú i recenzie na rôznych internetových stránkach. Ako príklad uvádzame recentie Liderinu z prevzaté z portálu heureka.sk.

Naše výsledky recenzie na Liderin

Liderin a jeho cena

Základná cena Liderinu je v slovenských lekárňach a tiež v e-shopoch probližne 21,00 € za  tabliet. To by nebolo až také hrozné, ak by netrebalo užiť až tri tabletky prípravku naraz. To znamená, že jedno základné balenie Liderinu vám vydrží len na dve použitia.

Zľavu na Liderin a iné lieky nájdete tu

Rozmeňme to teda na drobné. Ak za dve použitia zaplatíme 21,00 €, tak jedno použitie vychádza na 10,50 €. Porovnajme to teraz s cenou podobného prípravku s názvom Erexan(ktorý patrí k najlepšie hodnoteným tabletkám na erekciu). Cena jedného balenia Erexanu je približne 25,00 € a obsahuje 15 kapsúl ktoré vydržia minimálne na 5 použití (keďže sa užívajú dve kapsuli) V tomto prípade nám cena za jedno použitie vychádza iba na 5€ čo je takmer o 50% menej ako v prípade Liderinu. Cenovo je na tom teda Liderin o dosť horšie.

 

Ak máte s Liderinom akékoľvek skúsenosti, neváhajte sa s nimi podeliť v komentároch nižšie, prípadne neváhajte poslať vašu vlastnú recenziu na tento erekčný prípravok prostredníctvom formulára ktorý nájdete na tomto odkaze. V prípade že vás Liderin neoslovil, pripravili pozrite si prehľadné zoradenie tabletiek na erekciu podľa ich účinnosti ktoré nájdete tu. Prečítajte si tiež recenziu na zerex ktorá vám poôže rozhodnúť sa pre tú správnu podporu erekcie.

Naše čitateľské skóre
[Celkom: 3 Priemer: 3]

Zanechajte komentár