Ejoy - recenzia

Veľká recenzia Ejoy

Recenzia eJoy

Intímna atmosféra, víno, sviečky, sexuálne napätie by sa dalo krájať a keď má konečne prísť k najlepšiemu, nastane sklamanie. Symbol mužnosti sa rozhodol neposlúchať a nech robíte, čo robíte, nespolupracuje. Stalo sa niečo podobné aj vám? A možno nielen raz? Sklamaniu z pokazených intímnych chvíľ pomáha mužom po celej Európe predchádzať tabletky na erekciu s názvom eJoy. My sme sa na tento britský výživový doplnok pozreli bližšie a zistené informácie vám prinášame v nasledujúcej recenzii.

Ak máte vlastnú skúsenosť s voľnopredajnými tabletkami na podporu erekcie, zapojte sa do nášho prieskumu spokojnosti s tabletkami alebo nám nechajte komentár pod článkom. Recenzie na ďalšie tabletky na erekciu nájdete TU

Hlavné vlastnosti tabletiek Ejoy

Registrácia na UVZSR?áno
Hlavný účel použitia:erekcia, chuť na sex, dĺžka styku, zdravie prostaty
Podpora erekcie:Mierny účinok
Libido a plodnosť:Silný účinok
Predčasná ejakulácia:Mierny účinok
Rýchlosť účinkov:Dlhodobé užívanie
Počet tabliet v balení:24 CPS
Dávkovanie:2 kapsule 30 minút pred sexom
Dostupné aj v lekárni?NIE
Voľnopredajný prípravok?Áno
Cena:25,90 €
Overený predajca:Ejoy.sk
Zľavový kupón -5,00 €ejoybonus
Naše hodnotenie:
4/5

TIP: Máte skúsenosti s produktom Ejoy, alebo sa chcete vyjadriť ku tomuto článku? Zanechajte komentár pod článkom, alebo sa zapojte do prieskumu spokojnosti s tabletkami na erekciu TU.

Balenie a vzhľad produktu eJoy

Výrobca produktu eJoy vo svojom marketingu podobne ako mnohí ďalší stavil na overenú modro-bielu kombináciu evokujúcu jednak spoľahlivosť, jednak populárnu modrú tabletku. Prípravok sa predáva v praktickej plastovej liekovke. V porovnaní s produktovým typom Long má tmavší obal.

Na prednej strane liekovky je okrem názvu produktu vyznačený aj počet kapsúl, webová adresa predajcu a heslo „erekcia na dosah“, pod ktorým sa tento produkt predáva. Na zadnej strane liekovky nájdete pomerne malým a ťažšie čitateľným písmom uvedené ďalšie informácie o prípravku ako zloženie, spôsob užívania, skladovanie a upozornenie, aby ste neprekračovali odporúčanú dennú dávku a aby produkt neužívali osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy ani osoby trpiace kardiovaskulárnym ochorením.

Balenie produktu považujeme za dizajnovo sympatické a veľmi praktické.
Liekovku otvoríte štandardným spôsobom, odstránením plastových zaisťovacích častí. Vnútri nájdete biele kapsule primeranej veľkosti. Obsah kapsúl je práškový. Jednotlivé kapsule nie je potrebné otvárať, prehĺtajú sa vcelku. Súčasťou balenia je aj príbalový leták, ktorý obsahuje všetky dôležité informácie o produkte.

Účinky eJoy

Ejoy je predovšetkým prostriedok pre zlepšenie erekcie. Tento účinok produktu výrobca garantuje rovnako ako pozitívny vplyv na libido. Medzi ďalšie benefity, ktoré sľubuje vyvážené prírodné zloženie s prídavkom účinných aminokyselín, patrí pozitívny vplyv na zdravie prostaty a skvalitnenie a predĺženie pohlavného styku, ktoré úzko súvisí s pevnejšou erekciou. Produkt teda môže byť riešením aj pre mužov trpiacich predčasnou ejakuláciou. Ako uvádza výrobca, prvé účinky produktu sa dostavia už 30 minút od užitia odporúčanej dávky. Väčšina užívateľov však referuje, že očakávanú intenzitu účinku zaznamenali až pri pravidelnom dlhodobejšom užívaní.

Kvalitnejšia erekcia

Ako uvádza známy urológ a sexuológ v rozhovore o príčinách porúch erekcie, tieto sú najčastejšie spôsobené poškodením ciev, ktoré zásobujú penis krvou. Zloženie prípravku eJoy sľubuje kvalitnejšie prekrvenie penisu, čo predpokladá lepšie prúdenie krvi do toporivých telies a tým súčasne pevnejšiu a kvalitnejšiu erekciu. Zo zloženia je za to zodpovedný predovšetkým kotvičník, ale aj čili a aminokyseliny.

Vyššie libido

So znižovaním libida sa prirodzene znižuje aj sexuálna aktivita. Dostupné štatistiky uvádzajú, že priemerne sexuálne aktívny muž do 30 rokov má sex 150-krát za rok, u muža blížiaceho sa k 40-tke je to priemerne 110-krát za rok, u muža pred 50-tkou 90-krát a muži po 50-tke mávajú sex ešte 60-krát do roka. Ak sa takýmto štatistikám vymykáte, možno vaše libido nie je v poriadku. Aj v tomto prípade vám môže pomôcť eJoy obsahujúci bylinné extrakty s potvrdenými afrodiziakálnymi účinkami. Sex si tak budete chcieť užívať oveľa častejšie ako doteraz.

Zdravšia prostata

Zdravie prostaty u mužov veľmi úzko súvisí s celkovým sexuálnym zdravím a s potenciou. Ako uvádza vo svojom článku vedúci laboratória Alpha medical, ochorením prostaty trpí až 50% starších mužov. Prostata pritom produkuje časť objemu ejakulátu a je zodpovedná za životaschopnosť spermií. Prípravok  obsahuje extrakt zo saw palmetta alebo ak chcete serenou plazivú, ktorá je známa svojimi priaznivými účinkami na zdravie prostaty už celé desaťročia.

Dlhší pohlavný styk

Dĺžka pohlavného styku poukazuje na výdrž muža a priamo vplýva na intenzitu sexuálnych zážitkov. Môžete mať penis pevný ako skala, ale ak ste hotový skôr ako si to partnerka stihne všimnúť, s potľapkaním po pleci nepočítajte. Prípravok eJoy obsahuje aminokyseliny a niektoré bylinné extrakty, ktoré zvyšujú mužskú výkonnosť a tým aj intenzitu sexuálnych zážitkov oboch partnerov.

TIP: Chceli by ste predĺžiť čas pohlavného styku a ejakulácie? Vyskúšajte nový EREXAN Kontrol, ktorý je špeciálne vyvinutý pre lepšiu kontrolu nad predčasnou ejakuláciou.

Vedľajšie účinky tabletiek na erekciu eJoy

eJoy obsahuje vyváženú zmes bylinných extraktov, aminokyselín a vitamínov. Ide o doplnok výživy, ktorý nemá žiadne vedľajšie účinky. Túto informáciu uvádza výrobca i užívatelia, ktorí prípravok sami vyskúšali.

Nemusíte sa teda obávať nevoľnosti, bolesti hlavy ani iných nepríjemných pocitov a to ani pri dlhodobom užívaní. Výrobca však uvádza upozornenie, podľa ktorého prípravok nie je vhodný pre osoby s kardiovaskulárnymi ochoreniami. Ak takýmto ochorením trpíte, poraďte sa so svojim lekárom alebo si nájdite iný, vhodnejší produkt tohto druhu.

Výhody a nevýhody eJoy

Ak ste už nejaké tie tabletky na erekciu vyskúšali, asi viete, že každý produkt má svoje plusy aj mínusy a to, čo niekomu vyhovuje, iný môže považovať za nedostatok. Inak tomu nie je ani u tabletiek na erekciu Ejoy, ktorého výhody a nevýhody sme pre vás zhrnuli z nášho pohľadu a z dostupných referencií užívateľov.

Medzi prednosti tohto produktu nesporne patrí prijateľná cena. Tá otvára možnosti aj pre dlhodobé, niekoľkomesačné užívanie, ktoré môže byť z hľadiska skvalitnenia erekcie a celkového sexuálneho zdravia veľmi prospešné. Ďalšou výhodou prípravku eJoy je jeho vyvážené a pritom bezpečné prírodné zloženie. Prípravok je certifikovaný Úradom verejného zdravotníctva SR a jeho užívanie je na našom území schválené a teda sa považuje za bezpečné. eJoy nemá žiadne nepríjemné vedľajšie účinky. Veľkou výhodou je tiež garancia vrátenia peňazí a diskrétne doručenie.

Medzi nevýhodami prípravku eJoy je potrebné spomenúť jeho horšiu dostupnosť. V kamenných predajniach ho prakticky nekúpite a tak vám nezostáva nič iné len čakať na jeho doručenie po zrealizovaní online objednávky. Za nevýhodu tiež považujeme to, že prípravok neúčinkuje u každého muža požadovaným spôsobom od prvého užitia. Niektorí užívatelia referujú účinnosť až pri dlhodobom užívaní.

Hlavné výhody

Hlavné nevýhody

Dávkovanie produktu eJoy

Jedna dávka eJoy predstavuje dve kapsuly. Tieto sa užívajú súčasne približne 30 minút pred plánovaným pohlavným stykom. Maximálna denná dávka sú 4 kapsuly. eJoy teda môžete užiť dvakrát počas 24 hodín.

Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Dlhodobé užívanie prípravku nie je zdraviu škodlivé, práve naopak, pravidelné užívanie eJoy počas niekoľkých mesiacov môže mať priaznivé účinky nielen na vašu potenciu, ale aj na celkové sexuálne zdravie. Výrobca dlhodobé užívanie odporúča pre dosiahnutie optimálneho efektu produktu.

Užite 2 kapsuly pre pohlavným stykom. Dve kapsuly sú zároveň aj maximálna denná dávka. Dávkovanie Ejoy neprekračujte, nezlepšíte tým jeho účinky. 

Zloženie tabletiek eJoy

Zloženie prípravku je prírodné, bezpečné, vyvážené a veľmi efektívne z hľadiska pestrého obsahu účinných látok bylinného pôvodu v jednej dávke. eJoy tvorí výlučne zmes bylinných extraktov, aminokyselín a vitamínov. Neobsahuje žiadne chemikálie, škodlivé stabilizátory alebo iné zdraviu škodlivé látky.

ZložkaMnožstvo v jednej kapsuleMnožstvo v dennej dávke
Kotvičník zemný75 mg150 mg
Serenoa plazivá65 mg130 mg
Maca (žerucha peruánska)30 mg60 mg
Chilli2,5 mg5 mg
L-arginín37,5 mg75 mg
L-citrulín37,5 mg75 mg
Vitamín C15 mg30 mg
Vitamín D200 iu40 iu

Zdroj: www.ejoy.sk (cit. 20.1.2021)

Kotvičník zemný

Kotvičník zemný je známy aj pod svojim latinským názvom Tribulus Terrestris. Ide o mimoriadne populárnu bylinku, ktorá sa ako extrakt používa vo výživových doplnkoch pre mužov. Kotvičník podnecuje prirodzenú tvorbu testosterónu v organizme, má priaznivé účinky na proces tvorby spermií a známy je aj ako afrodiziakum. Kotvičník teda pôsobí priaznivo nielen na erekciu, ale aj na mužskú plodnosť a libido. Okrem toho ide o overenú bylinku, ktorá nemá nepriaznivé vedľajšie účinky. V produkte eJoy je kotvičník zložkou číslo jedna.

Serenoa plazivá

Serenoa plazivá je druh nízkej palmy prirodzene sa vyskytujúci najmä na juhovýchodnom pobreží USA. Extrakt z jej plodov obsahuje množstvo biologicky aktívnych látok, ktoré sú známe najmä svojimi priaznivými účinkami na zdravie a správne fungovanie prostaty. Serenoa ale podporuje celkové zdravie pohlavnej a močovej sústavy, pôsobí ako afrodiziakum a využíva sa aj v prípravkoch na podporu rastu vlasov.

Maca

Macu možno poznáte aj pod názvom peruánska viagra. V skutočnosti ide o žeruchu peruánsku, ktorej extrakt sa používa pri podpore pohlavného zdravia mužov i žien už dlhé desaťročia. Maca pôsobí ako afrodiziakum a teda zvyšuje chuť na sex. Okrem toho sa v peruánskom liečiteľstve využíva pri liečbe menštruačných ťažkostí, na zmiernenie symptómov menopauzy, sexuálnych porúch a pri liečbe neplodnosti. Publikované štúdie opakovane potvrdili pozitívny vplyv tejto bylinky na zlepšenie kvality spermií.

Chilli

Chilli sa nepoužíva len na dochucovanie pokrmov, ktorým dodáva obľúbenú pikantnú chuť. Práve pikantnosť chilli je totiž spôsobená látkou nazývanou kapsaicín, ktorá zlepšuje prietok krvi cievami. Takýmto spôsobom extrakt z chilli zlepšuje prekrvenie toporivých telies v penise a zlepšuje erekciu. eJoy je jeden z mála produktov svojho druhu, ktorý na podporu erekcie využíva práve chilli.

L-arginín

L-arginín ako súčasť výživových doplnkov poznajú nielen muži trpiaci ťažkosťami v intímnom živote, ale aj športovci. Ide o aminokyselinu, ktorá v tele podporuje tvorbu bielkovín, uvoľňuje rastový hormón, čím zvyšuje fyzickú výkonnosť a má pozitívne účinky na cievy, vďaka čomu podporuje prekrvenie. L-arginín je známy aj tým, že zvyšuje potenciu, libido a zlepšuje tvorbu spermií, vďaka čomu pôsobí priaznivo aj na plodnosť.

L-citrulín

L-citrulín je aminokyselina veľmi podobná L-arginínu. Okrem iného je veľmi dôležitá pre správne vstrebávanie a pôsobenie L-arginínu v organizme, zabezpečuje jeho postupné využitie a vyššie hladiny po dlhší čas.. Má tiež priaznivé účinky na prekrvenie, rozširuje cievy, urýchľuje regeneráciu a zvyšuje výkonnosť.

Vitamín C

Vitamín C netreba nikomu zvlášť predstavovať. Známy je najmä svojimi priaznivými účinkami na obranyschopnosť organizmu, pôsobí v tele ako antioxidant, posilňuje cievy a zlepšuje ich funkčnosť, čím zabezpečuje lepšie prekrvenie. Okrem toho vitamín C znižuje tvorbu stresových hormónov a pôsobí priaznivo na psychickú pohodu a odolnosť. Vitamínom C sa nedá predávkovať, pretože jeho nadbytok organizmus jednoducho vylúči.

Vitamín D

Vitamín D si dokáže náš organizmus sám vytvoriť pri dostatku slnečného svetla. Štúdie však opakovane ukazujú, že väčšina z nás má D-éčka nedostatok. Vitamín D je pritom zodpovedný za zdravie kostí a zubov, správne fungovanie imunitného systému, podporuje zdravie a správne fungovanie srdca a ciev. Okrem toho má tento vitamín aj antidepresívne účinky založené na ovplyvnení aktivity serotonínu, ktorý je známy aj ako hormón šťastia.

Cena eJoy

Výživový doplnok eJoy sa môže pochváliť skutočne prijateľnou cenou. Za jedno balenie obsahujúce 24 kapsúl zaplatíte len 25,90€. Ak sa aspoň trochu orientujete na trhu s tabletkami na erekciu, určite viete, že produkty tohto druhu sa pohybujú aj v úplne iných cenových reláciách. Jedna denná dávka predstavujúca dve tablety vás v prípade eJoy bude stáť len cca 2€. Ak by ste prípravok užívali pravidelne, jeden mesiac užívania vás bude stáť približne 60€.

Ak by sme chceli Ejoy porovnať s inými produktmi tohto druhu, zistíme, že skutočne patrí medzi najlacnejšie. Jedna denná dávka Erexanu vás napríklad vyjde cca 3€, za dennú dávku Clavinu v originálnej verzii zaplatíte takmer 5€. Najmä ak uvažujete nad pravidelným užívaním, eJoy je bezpochyby produkt, ktorý môže byť pre vás tou správanou voľbou. V tomto prípade stojí za to zvážiť kúpu prípravku v multibalení, ktoré tiež prináša určitú úsporu.

VariantCena balíkaÚspora
1x eJoy 24CPS25,90 €0,00 €
2x eJoy 24CPS51,90 €0,01 €
3x eJoy 24CPS73,90 €-3,80 €
5x eJoy 24CPS119,00 €-10,50 €
7x eJoy 24 CPS149,00 €-32,00 €

Zdroj: www.ejoy.sk (cit. 18.1.2021)

Kde je možné eJoy kúpiť?

Nižšia dostupnosť je veľkou nevýhodou prípravku eJoy. Produkt si môžete objednať priamo na stránke distribútora. Lekárne ho zatiaľ v ponuke nemajú.

eJoy – nákup v lekárni

Naše exkurzie v kamenných predajniach boli neúspešné. Napriek tomu, že eJoy je u nás riadne registrovaný a jeho užívanie je schválené Úradom verejného zdravotníctva SR, na policiach lekární ho zatiaľ nenájdete. Jeho nedostupnosť nám predajcovia vysvetliť nevedeli, jednoducho sa v lekárňach nepredáva.

eJoy – nákup cez internet

Prípravok si môžete kúpiť na stránke distribútora. Objednávať môžete online v e-shope alebo telefonicky či formou SMS. Vašu objednávku odovzdajú prepravnej spoločnosti do 24 hodín. Využiť môžete služby kuriéra, pošty alebo zásielkovne. Produkt si môžete nechať poslať na svoju adresu, na poštu alebo na výdajné miesto. Poštovné vás vyjde od 2,80€, pri objednávke nad 70€ máte doručenie zadarmo. Produkt vám bude doručený spolu s prospektami v neoznačenej obálke. Distribútor tak zachováva zásadu diskrétnosti

TIP: Pri nákupe cez internet máte nárok na vrátenie peňazí bez udania dôvodu. Preto odporúčame nakupovanie online v čo najväčšej miere.

Alternatívny produkt

Najlepšou alternatívou tabletiek Ejoy je prípravok na podporu erekcie EREXAN Standard. Je síce o niečo drahší, ale oto účinnejší. EREXAN totiž obsahuje výrazne viec účinných látok ako Ejoy. V Erexane je závratných 1370 mg, zatiaľ čo v Ejoy je iba 525 mg účinnných látok v dennej dávke. 

Naše hodnotenie:
5/5

Napriek tomu, že eJoy láka svojou prijateľnou cenou a zaujímavým zložením, nie každému tento produkt vyhovuje. Ide o menej známy prípravok, jeho dostupnosť je nižšia a čo mužov odrádza najčastejšie, plný efekt sa prejaví až pri dlhodobom užívaní. Ak hľadáte produkt, ktorý účinkuje okamžite, môže byť tou správnou voľbou pre vás napríklad Erexan.

Erexan je prípravok na podporu erekcie, ktorý účinkuje už do jednej hodiny od užitia. Okrem skvalitnenia erekcie sľubuje aj zväčšenie penisu v stave pohotovosti, zvýšenie chuti na sex, predĺženie pohlavného styku a intenzívnejšie sexuálne zážitky. Prípravok podobne ako eJoy pôsobí priaznivo na zdravie prostaty a celej pohlavnej sústavy. Zložením je Erexan dosť podobný tabletkám eJoy, ale je silnejší. Obsahuje aminokyseliny a bylinné extrakty kotvičníka a macy. Zatiaľ čo eJoy sa môže pochváliť pestrejším prírodným zložením a teda obsahom bylinných zložiek, Erexan obsahuje viac aminokyselín s vyšším podielom v dennej dávke.

Ak by sme chceli porovnať celkové množstvo účinných látok v týchto dvoch produktoch, Erexan by bol jednoznačným víťazom. Tento prípravok obsahuje viac ako 1300mg účinných látok v dvoch tabletách, zatiaľ čo eJoy len niečo cez 500mg. V prípade prípravku eJoy je však možné užiť až dve dávky v priebehu 24 hodín, teda 4 kapsuly. V takomto prípade je už množstvo účinných látok porovnateľné.

Porovnanie produktu eJoy a Erexanu

eJoy a Erexan sú veľmi podobné produkty. V oboch prípadoch ide o voľnopredajné výživové doplnky pre mužov schválené Úradom verejného zdravotníctva SR. Účinky týchto prípravkov sú obdobné.

Výrobcovia uvádzajú predovšetkým zlepšenie erekcie, zvýšenie libida, priaznivý účinok na zdravie prostaty a predĺženie pohlavného styku. Erexan sľubuje navyše aj zväčšenie penisu počas erekcie, čo pravdepodobne priamo súvisí s lepším prekrvením a teda s pevnejšou erekciou. Výrobca Erexanu tiež uvádza intenzívnejšie sexuálne zážitky.

EREXAN Standard - recenzia
5/5
Porovnanie Ejoy vs Erexan a recenzia
4.5/5

EJOY

25,90
  • Počet tabliet v balení: 24 CPS
  • Rýchlosť účinku: dlhodoejšie
  • Obsah účinných látok v dávke: 525 mg
  • Záruka vrátenia peňazí: Áno
  • Predáva sa v lekárni: Nie

Z hľadiska sily zloženia jednoznačne vyhráva Erexan, ktorý má vyšší podiel účinných látok v jednej dennej dávke. eJoy sa môže pochváliť vyváženejším zložením v zmysle pestrejšieho obsahu bylinných extraktov a pridaných vitamínov. Zatiaľ čo účinnosť prípravku eJoy je postavená na bylinkách, Erexan kladie dôraz na bohatý obsah aminokyselín.

Ak by sme chceli tieto produkty porovnať z hľadiska ceny, eJoy je o niečo lacnejšou alternatívou. V najvýhodnejšom ekonomickom balení vás denná dávka Erexanu vyjde 2,50€, zatiaľ čo za dve kapsuly prípravku eJoy zaplatíte pri kúpe siedmich balení len 1,77€. eJoy sa preto javí ako vhodnejší produkt pre mužov, ktorí chcú výživové doplnky užívať dlhodobo.

Výroba produktu eJoy

Tabletky eJoy vyrába firma Pharmatico Ltd. sídliaca v Londýne. Oficiálnym distribútorom pre strednú a východnú Európu je spoločnosť Pharmatico CE, s.r.o., u nás so sídlom v Bratislave. Portfólio produktov tejto spoločnosti je pomerne chudobné.

Okrem prípravku eJoy prišla firma na trh s produktom eJoy LONG primárne určeným pre problémy s predčasnou ejakuláciou a s prípravkom eSlim určeným na podporu redukcie hmotnosti. Vo všetkých troch prípadoch ide o výživové doplnky, ktoré sú na Slovensku riadne registrované, schválené ÚVZ SR a certifikované akreditovanými skúšobnými laboratóriami.

Často kladené otázky ohľadom produktu eJoy

Ak hovoríme o tabletkách na podporu erekcie, eJoy aktuálne nepatrí medzi najpopulárnejšie produkty v tejto kategórii. Muži ho však vyhľadávajú stále častejšie najmä kvôli jeho priaznivej cene a spoľahlivej účinnosti najmä pri dlhodobom užívaní. Keďže dostupných referencií o tomto produkte je menej, v našom článku sme sa rozhodli zodpovedať vám otázky, ktoré nám ohľadne tohto produktu posielate stále častejšie.

Je možné kombinovať eJoy s iným prípravkom na podporu erekcie?

Iné voľnopredajné prípravky na podporu erekcie nie je vhodné kombinovať s prípravkom eJoy. Spravidla majú veľmi podobné zloženie a ich vzájomná interakcia by nemusela byť pre organizmus priaznivá. Ak chcete kombinovať eJoy s prípravkom na lekársky predpis, poraďte sa o tom s vašim lekárom.

Môže eJoy zväčšiť penis?

Výrobca prípravku eJoy v popise priamo neuvádza zväčšenie penisu a my nedisponujeme takýmito referenciami ani od užívateľov produktu. Pevnejšia erekcia však u vás môže spôsobiť isté zväčšenie penisu v stave pohotovosti.

Môžem eJoy užívať spolu s vitamínovými doplnkami, ktoré tiež obsahujú vitamín C?

Predávkovanie vitamínom C nie je možné. Organizmus nadbytok tohto vitamínu z tela jednoducho vylúči prirodzeným spôsobom. Preto ak užívate vitamínový doplnok na podporu imunity s vitamínom C, môžete ho kombinovať s produktom eJoy.

Môžem užívať eJoy aj keď netrpím problémami s erekciou?

eJoy je výživový doplnok, nie liek. Jeho zloženie pôsobí priaznivo na zdravie pohlavných orgánov a na sexuálny život mužov. Nemusíte mať poruchu erekcie, aby ste mohli tento prípravok užívať. Ak potrebujete zvýšiť svoju výkonnosť alebo podporiť libido, eJoy môže byť pre vás tou správnou voľbou.

Ako dlho musím užívať eJoy, aby sa moja erekcia viditeľne zlepšila?

Výrobca i užívatelia udávajú výrazný efekt produktu eJoy pri pravidelnom niekoľkomesačnom užívaní. Účinky budú prirodzene závisieť aj od závažnosti vašich ťažkostí, vášho životného štýlu, zdravotného stavu, životosprávy a ďalších faktorov. Užívatelia však väčšinou udávajú výraznejšie zlepšenie po 1-2 mesiacoch.

Je užívanie prípravku eJoy naozaj bezpečné?

Pri užívaní produktu eJoy neboli zaznamenané žiadne vedľajšie účinky. Prípravok má prírodné zloženie a jeho užívanie je skutočne bezpečné pri zachovaní všetkých odporúčaní a upozornení výrobcu. Užívatelia nereferujú nijaké nepríjemné pocity spojené s užívaním tohto produktu.

Referencie na produkt eJoy

Skúsenosti mužov s produktom eJoy sú o niečo chudobnejšie ako sme zvyknutí u iných, populárnejších prípravkov. Užívatelia, ktorí tento produkt vyskúšali však spravidla referujú výborný pomer ceny a kvality.

Väčšina mužov však udáva potrebu dlhodobého užívania pre dosiahnutie želaného efektu. Zatiaľ čo niektorí hovoria rádovo o týždňoch, iní udávajú, že prípravok užívali mesiace, kým skutočne došlo k zlepšeniu erekcie. Niektorí muži tiež uvádzajú, že pri užívaní prípravku došlo u nich okrem zlepšenia erekcie aj k zvýšeniu chuti na sex a k celkovému zlepšeniu sexuálneho života. Medzi desiatkami referencií, ktoré máme v súvislosti s týmto produktom k dispozícii, sme sa stretli aj s takými, ktoré popierajú účinnosť tohto produktu. Niekoľkí užívatelia sa vyjadrili, že u seba nezaznamenali žiaden sľubovaný efekt.

Skúsili ste prípravok eJoy na vlastnej koži a viete sa vyjadriť k jeho účinkom? Zúčastnite sa nášho prieskumu spokojnosti s tabletkami alebo nám nechajte komentár pod článkom.

Ak aj vy máte skúsenosť s výrobkom Ejoy, neváhajte a podeľte sa o vašu skúsenosť v prieskume týkajúceho sa spokojnosti s tabletkami alebo zanechajte komentár. Každý kto sa zapojí do prieskumu, prispieva k skvalitneniu recenzií pre ostatných.

Náš názor na produkt eJoy

eJoy je veľmi podobný iným produktom svojho druhu na súčasnom trhu. Užívateľom prináša veľmi zaujímavé zloženie s pestrým obsahom bylinných extraktov za priaznivú cenu. Pravdou je, že obsah účinných látok je o niečo nižší ako u konkurenčných produktov, ale pri pravidelnom dlhodobom užívaní má prípravok potenciál priaznivého účinku na mužskú potenciu. Vyzdvihujeme tiež praktický obal a garanciu vrátenia peňazí. Podľa nášho názoru eJoy stojí za vyskúšanie.

Prípravok eJoy sľubuje mužom zlepšenie erekcie, zvýšenie libida, pozitívny účinok na zdravie prostaty a predĺženie pohlavného styku. Ide o výživový doplnok obsahujúci pestrú a vyváženú zmes bylinných extraktov, aminokyselín a vitamínov. Dostupný je výlučne na internete, kde distribútor garantuje diskrétne doručenie.

Videá o Ejoy ktoré by vás mohli zaujímať

Naše čitateľské skóre
[Celkom: 0 Priemer: 0]

Zanechajte komentár