Yellow vital recenzia

Recenzia Yellow vital + VIDEO

Recenzia produktu Yellow vital dopadla podľa očakávaní

Sexuálne a partnerské spolužitie už dnes nie je žiadne tabu, a tým pádom aj slovenský trh ponúka viacero druhov tabletiek na zlepšenie erekcie, chuti či sexuálnej výdrže u mužov. poruchy erekcie bývajú najčastejšie spôsobené rôznymi fyzickými ochoreniami, a to približne až v osemdesiatich percentách prípadov. Ostatné prípady bývajú spôsobené chorobami psychogénneho pôvodu. Erektilná činnosť môže byť taktiež poškodzovaná fajčením, nadmernou konzumáciou alkoholu a ďalších omamných látok, nevhodnou stravou či nedostatkom pohybu. Väčšina týchto faktorov totiž ovplyvňuje krvné zásobenie pohlavného údu. Všetky tieto problémy však sľubuje vyriešiť náš milý produkt Yellow Vital, o ktorom je dnešná recenzia.

Predstavujeme Yellow Vital

Produkt Yellow Vital predstavuje tabletky na podporu erekcie pre mužov. Jeho názov sa odvíja od tvaru tabletky – je to sýtožltá tobolka mandľového tvaru. Tento výrobok by mal byť podľa predajcu účinný na zlepšenie erekcie, oddialenie predčasnej ejakulácie, zvýšenie sexuálnej výkonnosti, pričom účinnosť jednej tabletky by mala trvať až do 36 hodín.

Najlepší je EREXAN! Čítajte recenziu ->>

Výrobca zároveň uvádza, že Yellow Vital môže taktiež pomôcť zvýšeniu potencie, odstráneniu erotických zábran, predĺženie pocitu rozkoše pri sexuálnom styku, sexuálnu vytrvalosť a sexuálnu túžbu a môže pozitívne prispievať k vyššej frekvencii sexuálneho styku. Ako ale uvidíme o chvíľu, s tými účinkami to nie je až také slávne.

Hlavné výhody Yellow Vitalu:

 • možnosť nákupu jednej skúšobnej tabletky
 • užíva sa jednorazovo ako Viagra (nemusí sa užívať dlhodobo)
 • pri objednávke cez internet široké možnosti prepravy a platby
 • je ho možné získať v niektorých lekárňach

Nevýhody Yellow Vitalu

 • nižšia gramáž účinných látok (567 mg)
 • Vyrába sa v číne :-/
 • obsahuje farbivá a prídavné látky
 • iba dva druhy aminokyselín a ich nízka gramáž. Nízka gramáž látok podporujúcich tvorbu testosterónu
 • iba 6 tabliet v balení za cenu 24,90 €

Účinnosť Yellow Vitalu

Predajca uvádza nástup účinkov do 60 minút. Netreba však zabudnúť na to, že účinnosť a nástup je rovnako ako pri iných podobných produktoch individuálna. Čiže, rátajte s tým, že tablety nemusia účinkovať vôbec. Dotazník vyplnený pacientmi ktorí už Yellow Vital vyskúšali, vyplývajú nie príliš povzbudivé výsledky. Mimochodom, ak máte s Yellow vital skúsenosti, neváhajte náš dotazník vyplniť aj Vy. Budeme tak môcť neustále spresňovať publikované údaje.

 • Priemerná intenzita účinku bola na úrovni 33%
 • Tvrdosť erekcie je priemerne 35%
 • Výdrž erekcie je na úrovni 17%
 • Chuť na sex nedosiahla absolútne žiadnu zmenu 0%
 • Zväčšenie pohlavného údu je na úrovni približne 16%

Ako vidíte, hoci má výrobok relatívne sľubné zloženie, ku ktorému sa dostaneme o chvíľu, zďaleka nie sú jeho výsledky uspokojivé.

Najlepší je EREXAN! Čítajte recenziu ->>

Pokračujme teraz v našej recenzii na Yellow Vital podrobnejším rozobratím jeho výhod. Keďže ide o produkt distribuovaný prevažne cez internet, nedá nám nespomenúť možnosti doručenia pri objednávke prostredníctvom e-shopu yellowvital.sk. K dispozícii je kuriérske doručenie prostredníctvom GLS, dobierka od Slovenskej Pošty prvou aj druhou triedou, Poste restantedoručenie no a nesmie chýbať ani osobný odber v Trenčíne. Pokiaľ netrváte na anonymite, Yellow Vital je dostupný aj v niektorých lekárňach bez predpisu. Pri objednaní cez e-shop predajca sľubuje zachovanie diskrétnosti pri doručovaní. Yellow vital má taktiež garanciu vrátenia peňazí v plnej sume kúpnej ceny pokiaľ kupujúci vráti výrobok v 30-dňovej lehote na vlastné náklady s maximálne jedným chýbajúcim kusom, čo však nie je veľmi aplikovateľné, pretože pre skutočné preukázanie výsledkov sa vo všeobecnosti odporúča, a dokonca samotný výrobca odporúča užiť aspoň jedno celé balenie (6 tabliet).

Zloženie Yellow Vitalu

V zložení nájdete 567mg účinných látok a 33mg balastných prídavných látok. Patria sem farbivá plnidlá a stabilizátory o ktorých sa nám žiaľ nepodarilo zistiť viac. 33mg je však už poriadna nádielka aditívnych prísad, za čo Yellow Vitalu musíme strhnúť body.

 • Ptychopetalum olacoides, Muira Puama 200 mg
 • Panax Gingseng, Všehoj Ázijský 60 mg
 • Lepidium Meyenii, Maca, Žerucha peruánska 100 mg
 • Tribulus Terrestris, Kotvinčík zemný 100 mg
 • Lycium Barbarum, Kustovnica cudzia 27 mg
 • Piper Nigrum, Čierne korenie 3 mg
 • Rhaponticum carthamoides, Leuzea Saflorová 20 mg
 • L-Arginin 200 mg,
 • L-Citrulin 50 mg
 • Luteín 3 mg
 • Zinok, oxid zinočnatý 4 mg
 • Aditíva (farbivá, konzervanty, stabilizátori, éčka) presné rodelenie gramáže nepoznáme ale dohromady tam toho je 33 mg

Podľa predajcu bol Yellow Vital vyvinutý z prírodných látok za použitia modernej technológie, bez akýchkoľvek chemických prísad (my už vieme že toto tvrdenie sa nezakladá na pravde) pre zlepšenie sexuálneho života mužov. V preklade z týchto odborných názvov zloženia obsahuje napríklad tzv. „drevo potencie“, ktoré je legendárnym afrodiziakom z Južnej Ameriky (Muira Puama), ktoré je dokonca vhodné pre obe pohlavia alebo tzv. „Andskú viagru“ bylinnej medicíny (Lepidium Meyenii). Látky, ako napríklad Kustovnica cudzia alebo Leuzea Saflórová zase napomáhajú zlepšiť krvný obeh, či eliminovať depresiu.

Všetky tieto fakty znejú dobre, avšak tableta obsahuje nižšiu gramáž účinných látok (len 567 mg), taktiež obsahuje farbivá a prídavné látky. Obsahuje iba 2 druhy aminokyselín (Arginín a Citrulín) a tie majú nízku gramáž. Taktiež má výrobok nízku gramáž látok podporujúcich tvorbu testosterónu. Balenie obsahuje iba 6 tabliet za cenu 24,90 EUR. Na porovnanie, podobný produkt, kokrétne – Erexan, obsahuje až 685 mg účinných látok, čo je o 118 mg viac oproti produktu Yellow Vital, a neobsahuje žiadne farbivá ani stabilizátory. Cena Erexanu je pri tom rovnako 24,90 EUR avšak nie za 6 ale za 15 kapsúl. Erexan sa síce dávkuje v množstve dve tablety, ale napriek tomu vychádza stále lacnejšie v porovnaní s produktom Yellow vital.

Je to Čína

Čo nám na Yellow Vital zvlášť udrelo do očí, je fakt že sa vyrába v Číne. Tento fakt si môžte overiť aj v ADC číselníku. Predajca Yellow Vitalu sa jeho pôvod snaží všemožne zahmliť napríklad aj tým, že na obale neuvádza konkrétnu krajinu pôvodu, ale iba komickú formulku “vyrobené mimo EU” (viď obrázok) čo teda o krajine pôvodu bežnému človeku ktorý nie je zvyknutý sledovať recenzie príliš veľa nenapovie. Zo strany predajcu sme zaznamenali mierne snahy o legitímizáciu Čínskeho pôvodu vyhováraním sa na tradičnú čínsku medicínu. Toto však považujeme pri najmenšom za bullshit.

Iste, možno si poviete, že dnes sa v Číne vyrába naozaj všetko. Oceľ, Aifóny, autá a boh vie čo ešte. Tabletky na erekciu však nie sú kus kovu či elektroniky, ktorý jednoducho zahodíme keď sa nám prestane páčiť. Tabletky na erekciu vkladáme do nášho vnútra a pôsobia na naše zdravie. Všetci dobre poznáme kvalitu väčšiny výrobkov z Číny. Môžme im dôverovať? Odpoveď na túto otázku už nechávame na zváženie váženého čitateľa.

V každom prípade, každý výživový doplnok, a to nielen ten, ktorý pôsobí na erekciu, vplýva individuálne. Z tejto recenzie na Yellow vital vyplývajú dôležité faktory, ktoré treba zohľadniť, pokiaľ by ste chceli takýto produkt vyskúšať. Preto odporúčame zorientovať sa na trhu s erekčnými tabletkami a poobhliadnuť sa aj po iných produktoch s väčším  množstvom účinných látok (mg) a vyhýbať sa zbytočným farbivám a prídavným látkam. Ako sme dnes dokázali, účinnejšie tabletky sa dajú nájsť a dokonca aj za výhodnejšiu cenu. No a teraz už prejdime k sľúbenému videu.

Naše čitateľské skóre
[Celkom: 1 Priemer: 5]

Zanechajte komentár