Recenzia PROERECTA Klasik

Veľká recenzia produktu PROERECTA Klasik

Recenzia PROERECTA Klasik

Patríte k mužom, ktorých trápia problémy s nedostatočnou erekciou? Možno práve táto recenzia vám pomôže rozhodnúť sa pre tabletky, ktoré vám pomôžu excelovať v posteli a možno aj stať sa skutočným alfasamcom. To aspoň sľubuje distribútor produktu PROERECTA Klasik. Sú takéto sľuby opodstatnené? Sú tabletky na erekciu PROERECTA klasik naozaj kvalitné a účinné? to zistíte v nasledujúcich riadkoch. 

V prípade, že budete mať k tejto recenzii akékoľvek pripomienky alebo postrehy, neváhajte sa s nimi podeliť a uverejnite svoj komentár pod článok. Komentáre užívateľov nás vždy veľmi zaujímajú. 

Hlavné vlastnosti tabletiek PROERECTA Klasik

Registrácia na UVZSR?áno
Hlavný účel použitia:Tabletky na erekciu
Podpora erekcie:Silný účinok
Libido a plodnosť:Mierny účinok
Predčasná ejakulácia:Mierny účinok
Rýchlosť účinkov:Okamžitý účinok
Počet tabliet v balení:12 CPS
Dávkovanie:1 – 2 CPS– hodinu pred pohlavným stykom.
Dostupné aj v lekárni?NIE
Voľnopredajný prípravok?Áno
Cena:20,00 €
Overený predajca:proerecta.com
Zľavový kupón -10,00 %PROERECTAX10
Naše hodnotenie:
4.4/5

TIP: Máte skúsenosti so tabletkami na erekciu PROERECTA Klasik, alebo sa chcete vyjadriť? Zanechajte komentár pod článkom, alebo sa zapojte do prieskumu spokojnosti s tabletkami na erekciu TU.

Balenie a vzhľad produktu PROERECTA Klasik

Čo sa týka balenia a samotného vzhľadu výrobku PROERECTA Klasik, ide o nenápadné a ničím nevyčnievajúce balenie, ktoré sa na prvý pohľad neodlišuje od akýchkoľvek iných výživových doplnkov,  tabletiek, či liekov na erekciu. Výrobok je zabalený do bielej plastovej nádobky. Tá má plastovú poistku. Po jej odstránení je možné otvoriť plastové viečko. Pod ním sa nachádza ešte ďalšia ochrana v podobe hliníkovej fólie. K tabletkám sa dostanete až po jej pretrhnutí.

Ak si produkt  objednáte priamo od distribútora, príde vám zabalený v bublinkovej obálke bez akejkoľvek reklamy. To vám zaručuje, že nikto sa nedozvie o tom, aký výrobok ste si práve zakúpili. Odosielateľom výrobku PROERECTA Klasik je česká spoločnosť eMarkest, s.r.o.

Etiketa na dózičke PROERECTA je dobre čitateľná a sú na nej uvedené všetky povinné údaje. Dozviete sa z nej na príklad,  aké účinné látky PROERECTA obsahuje, ako sa dávkuje, koľko kapsúl sa v balení nachádza a podobne. Na obale sa samozrejme nachádza aj dátum minimálnej trvanlivosti. 

Účinky PROERECTA Klasik

Každého kto uvažuje o nákupe PROERECTA Klasik, by sa mal zaujímať v prvom rade o zloženie. Dôležitou otázkou je, či sú dané substancie aktívne a nápomocné pre účely, podpory erekcie. A aká je naša odpoveď? Všetky zložky sú naturálne a majú dostatočnú koncentráciu. Nehrozí, že by ste do svojho organizmu dostali látky, ktoré by vám mohli uškodiť, respektíve by neboli účinné. Nižšie nájdete popis účinkov, ktoré od tabletiek PROERECTA môžete očakávať.

Podpora erekcie

PROERECTA obsahuje základné aminokyseliny, ktoré sa už tradične využívajú na podporu erekcie. Produkt zlepšuje priechodnosť ciev a súčasne prekrvuje penis a spevní erekciu. Vďaka tomu dôjde k pomerne mohutnej erekcii.

Zvýšenie rozkoše

PROERECTA však neobsahuje len látky ktoré podporujú erekciu, ale aj niektoré výťažky z rastlín. Tie sa postarajú o výživu semenníkov. Vďaka tomu sa zvýši tvorba semena. Čím viac semena máte, tým silnejšie vyvrcholenie zažijete. Preto PROERECTA zvyšuje rozkoš pri milovaní. 

Predĺženie polavného styku

Každý z nás už zažil ten pocit, keď po prvom kole milovania stratil paru. Partnerka by chcela ešte, ale nejde to, penis nechce stáť a vy ste vyčerpaní. S využitím PROERECTY zvládnete viac milovaní za sebou bez nutnosti dlhšej prestávky medzi jednotlivými kolami. 

TIP: Chceli by ste predĺžiť čas pohlavného styku a ejakulácie? Vyskúšajte nový EREXAN Kontrol, ktorý je špeciálne vyvinutý pre lepšiu kontrolu nad predčasnou ejakuláciou.

Vedľajšie účinky produktu PROERECTA Klasik

Pred nákupom akéhokoľvek výživového doplnku by sa mal každý zaujímať predovšetkým o vedľajšie účinky a ďalšie riziká. Všetko má svoje pre aj proti a rovnako to platí aj pre tabletky PROERECTA. Aj keď ide o čisto prírodný produkt, stále existujú určité obmedzenia, na ktoré by ste si mali dávať pozor.

V prípade, že máte problémy s vysokým krvným tlakom, máte za sebou infarkt, mŕtvicu či iné srdcové ochorenia, výrobok by ste nemali užívať. Ohrozenou skupinou sú aj muži s vrodenými poruchami sietnice, vredmi alebo poruchami zrážanlivosti krvi. PROERECTA sa neodporúča užívať ani v prípade, že beriete lieky s obsahom nitrátov.

Okrem toho nie je PROERECTA Klasik vhodná pre neplnoletých mužov ani pre tehotné a dojčiace ženy, čo je celkom logické.

Riskovať by ste nemali ani s prekračovaním odporúčanej dennej dávky. Vyššie množstvo tabliet, by mohlo mať negatívne dopady na váš organizmus. Pravdepodobne nehrozia žiadne trvalé následky, mohli by ste sa však pociťovať nevoľnosť, závrat, búšenie srdca, začervenanie pokožky a podobne. PROERECTA sa neodporúča kombinovať s inými prípravkami, ktoré majú podobné zameranie.

Ak si nie si istí užívaním tohto prípravku, poraďte sa s vaším lekárom. V momente, ako by sa u vás objavila akákoľvek alergická reakcia, stačí, ak pošlete tablety naspäť a peniaze vám budú vrátené. to však platí len v prípade, že ste objednali v internetovom obchode distribútora. Ak produkt kúpite niekde inde, táto záruka neplatí. 

Výhody a nevýhody PROERECTA Klasik

V rámci pozitív výrobku PROERECTA Klasik nesmieme opomenúť, že je to prírodný výrobok bez rôznych chemických látok. Účinok sa dostaví prakticky okamžite – po približne hodine a po užití si môžete byť istí dlhšou súložou, pevnou a zaručenou erekciou aj skvelou rozkošou ktorú zažijete. 

PROERECTA disponuje vyššie uvedenými výhodami, ale sú tu aj tienisté stránky.  Prvou nevýhodou je menšie balenie len s dvanástimi tabletami. K dispozícii sú síce aj balíčky s vyšším počtom kapsúl, cena však už potom nie je taká výhodná ako sa zdá na prvý pohľad. 

Výrobok môže u niektorých mužov spôsobiť aj záhy. Dôvodom sú rastlinné ingrediencie, ktoré môžu spôsobiť prekyslenie žalúdka. Dávajte si na tieto okolnosti pozor a užívajte výrobok s rozumom. Neprekračujte denné dávky, aby ste nečelili iným zdravotným komplikáciám.

Niekedy sa môže objaviť slabšie začervenanie tváre čo je taktiež nevýhodou, i keď nie fatálnou. To je spôsobené rýchlim roztiahnutím periférnych. Začervenanie sa objavuje najčastejšie u ľudí s vysokým krvným tlakom. Práve táto skupina by tento prípravok nemala užívať.

Hlavné výhody

Hlavné nevýhody

Dávkovanie tabletiek PROERECTA Klasik

Odporúčaná denná dávka je jedna, maximálne dve kapsuly denne. Kapsulu, alebo dve naraz užite približne hodinu predtým, než budete mať sex. Zapite ich vodou alebo iným nealkoholickým nápojom. 

Majte na pamäti, že účinky nie sú trvalé. V momente, ako prestanete užívať výživový doplnok PROERECTA Klasik, účinky vymiznú. Ak chcete dlhotrvajúci efekt, mali by ste siahnuť po tabletkách s pravideľným dávkovaním, ako na príklad EREXAN Stabil

Neodporúčame vám prekročiť dennú dávku a taktiež ani nekonzumovať alkoholické nápoje, ktoré by účinnosť výrobku mohli oslabiť.

Užite 1 alebo 2 kapsuly 60 minút pred pohlavným stykom. S dávkovaním to nepreháňajte. PROERECTA je silný prípravok. Zbytočné zvyšovanie dávky by mohlo spôsobiť nežiaduce účinky.

Zloženie tabletiek PROERECTA Klasik

Zloženie PROERECTY je mixom naturálnych substancií, ktoré sú dlhodobo využívané v boji s problémami s erekciou. Výťažky z bylín tvoria jednotný celok, ktorý je zárukou kvality a efektivity. Špecifikom je obsah Koenzým Q10, ktorý vidíme v tabletkách na erekciu snáď prví krát. 

V jednej kapsule nájdete 750 mg zmesi ingrediencií, ktoré napomáhajú v boji s problematickou erekciou. Veľmi dobre vieme, že dnešní muži sú vystavení mnohým nepriaznivým faktorom, ktoré negatívne ovplyvňujú kvalitu erekcie. Ide najmä o rýchle životné tempo a stres, ktorý výrazne ovplyvňuje kvalitu sexu a erekcie. v tabuľke nižšie nájdete presný rozpis jednotlivých zložiek, ktoré sa nachádzajú v produkte PROERECTA.

ZložkaMnožstvo v jednej kapsuleMnožstvo v dennej dávke
L-citrulín200 mg400 mg
L-Arginín200 mg400 mg
Tribulus extrakt105 mg210 mg
Ženšen extrakt100 mg200 mg
Rhodiola extrakt50 mg100 mg
Guarana50 mg100 mg
koenzým Q1045 mg90 mg

Zdroj: www.proerecta.com (cit. 6.1.2021)

L-citrulín 200 MG

L-citrulín je látka, ktorá sa nazýva neesenciálna aminokyselina. Obličky menia L-citrulín na aminokyselinu nazývanú L-arginín a chemickú látku nazývanú oxid dusnatý. Tieto zlúčeniny sú dôležité pre zdravie srdca a krvných ciev. Oxid dusnatý pomáha vašim tepnám relaxovať a pracovať lepšie, čo zlepšuje prietok krvi v tele. Doplnky s L-citrulínom môžu zmierniť príznaky miernej až stredne závažnej erektilnej dysfunkcie.

L-arginín 200 MG

Užívaním L-arginínu v množstve 5 gramov denne zlepšuje sexuálnu výkonnosť u mužov s erektilnou dysfunkciou. Aminokyselina dodáva telu látku a z tej si organizmus tvorí už spomínaný oxid dusnatý. Táto molekula otvára krvné cievy, a presne to je potrebné pri náprave problémov s erekciou.

Thistle terestris 105 mg

Podľa štúdie PubMed bolo zistené, že keď muži so zníženou sexuálnou túžbou konzumovali Tribulus terrestris – kotvičník zemný, a to denne počas obdobia dvoch mesiacov, ich sexuálna túžba sa zvýšila o 79%. Táto rastlina zvyšuje libido, rieši problémy s erektilnou dysfunkciou a zlepšuje sexuálne zdravie.

Extrakt ženšenu 100 MG

Ženšen je známy vďaka tomu, že blahodárne pôsobí na imunitu, náladu a aj na kognitívne schopnosti človeka. Má veľmi dobrý vplyv na fyzický výkonnosť. Muži, ktorých trápi erektilná dysfunkcia by mali túto rastlinku začať využívať vo svoj prospech. Zlepšuje kvalitu erekcie, a to prostredníctvom zlepšenia prietoku krvi.

Rhodiola extrakt 50 MG

Štúdia Amerického botanického koncilu je Rhodiola skutočným pokladom. Počas výskumu 26 z 35 mužov dostávalo 150 až 200 mg denne tejto rastlinky, a to počas troch mesiacov. Zažili podstatne zlepšené sexuálne funkcie. Je dokázané, že táto bylinka zlepšuje energiu a zmierňuje únavu.

Guarana 50 MG

Extrakt z guarany a jej semienok je nasiaknutý substanciami, akými sú taníny, katechíny, kofeín a iné dôležité látky, ktoré prispeivajú k zvýšenej psychickej a fyzickej aktivite, redukujú ospalosť. Okrem toho má guarana stimulačné účinky a vás, ako muža, nakopne k skvelým výkonom v posteli.

Koenzým Q10

Vedecká štúdia z PubMed hovorí jasne. Koenzým Q10 je látka nachádzajúca sa v bunkách tela, najmä v srdci, obličkách, pečeni a pankrease, ktorá môže podporovať zdravie a bojovať proti niektorým chorobám. Vedci sa domnievajú, že unguje ako antioxidant, ktorý blokuje činnosti, ktoré môžu poškodiť bunky.

Znížená motilita spermií je jednou z hlavných príčin mužskej neplodnosti. Štúdie zistili, že doplnky s koenzýmom Q10 môžu pomôcť zlepšiť pohyb spermií u neplodných mužov. Podľa niektorých výskumov má množstvo koenzýmu Q10 v semennej tekutine mužov koreláciu s ich počtom a pohyblivosťou spermií.

Cena produktu PROERECTA Klasik

Dozaista vás zaujíma aj cena prípravku. Základná cena tabletiek na erekciu PROERECTA v čase publikovania recenzie je 20,00 € za jedno balenie s obsahom 12 kapsúl.  Cena patrí k tím nižším. K dispozícii sú aj zvýhodnené balíčky, kde cena v prepočte na jednu kapsulu vychádza ešte priaznivejšie. 

V prípade, že by ste neboli spokojní s výrobkom,  po oprávnenej reklamácii vám budú ihneď vrátené peniaze. PROERECTA Klasik si môžete objednať prostredníctvom elektronického obchodu na stránke predajcu alebo v lekárni.

V tabuľke nižšie, uvádzame ceny jednotlivých balíčkov, ktoré sú k dispozícii v e-shope distribútora. 

AlternatívneCena balíkaÚspora
1x Proerecta Klasic20,00 €0,00 €
2+1 krabičky zdarma36,99 €-3,01 €
4+2 krabičky zdarma72,00 €-8,00 €

Zdroj: www.proerecta.com (cit. 6.1.2021)

 

Vrátenie peňazí

V prípade, že by ste neboli spokojní s výrobkom,  po oprávnenej reklamácii vám budú ihneď vrátené peniaze. PROERECTA Klasik si môžete objednať prostredníctvom elektronického obchodu na stránke predajcu alebo v lekárni. Záruka na vrátenie peňazí platí len pri nákupe cez internet. 

TIP: Pri nákupe cez internet máte nárok na vrátenie peňazí bez udania dôvodu. Preto odporúčame nakupovanie online v čo najväčšej miere.

Alternatívny produkt

Najbližšou alternatívou tabletiek PROERECTA Klasik, je produkt EREXAN Standard, ktorý má podobné zloženie ako PROERECTA a funguje vynikajúco. Oba produkty sa dávkujú podobne a účinkujú do 60 minút. Ak ale chcete najsilnejšie účinky, pouvažujte nad tabletkami EREXAN. 

Naše hodnotenie:
5/5

PROERECTA vs. EREXAN – porovnanie produktov

PROERECTA a EREXAN sú si veľmi podobné svojim kvalitným zložením, i keď objem účinnej zmesi je v produkte PROERECTA vyšší. Oproti EREXANU sú pridané látky ktoré podporujú tvorbu spermií. Na druhej strane, PROERECTA má menej látok ktoré stimulujú samotnú erekciu. Z hľadiska zloženia, teda záleží od uhlu pohľadu z ktorého produkty hodnotíte. Čo sa týka účinnosti sú si v zásade rovné i keď EREXAN je trochu účinnejší v oblasti podpory tvrdej erekcie. 

Ak sa pozrieme na cenu, na prvý pohľad sa zdá, že PROERECTA je lacnejši ako EREXAN. skutočnosť je však iná. V prepočte na kapsuly je cena obidvoch produktov úplne rovnaká. Jedna kapsula EREXANu aj PROERECTy stojí 1,66 €

EREXAN Standard - recenzia
5/5
Proerecta
4.5/5

PROERECTA

20,00
  • Počet tabliet v balení: 12 CPS
  • Rýchlosť účinku: Okamžite
  • Obsah účinných látok v dávke: 1400 mg
  • Záruka vrátenia peňazí: Áno
  • Predáva sa v lekárni: Nie

Kde je možné tabletky na erekciu PROERECTA Klasik kúpiť?

Tabletky na erekciu PROERECTA Klasik si môžete jednoducho zakúpiť priamo na oficiálnom webe predajcu, prípadne v lekárni. Dostanete ho v balení s dvanástimi kapsulami.  

PROERECTA Klasik nákup v lekárni

Proerectu sme našli v niekoľkých internetových lekárňach a dá sa kúpiť aj v pár kamenných lekárňach. Tých je však ako šafránu. Preto ani neodporúčame, aby ste sa unúvali hľadať kamennú lekáreň s tabletkami PROERECTA na polici. Nakúpte si radšej cez internet.

PROERECTA Klasik nákup cez internet

Preferujete online nákupy? Ak vaša odpoveď znie „Áno“, robíte správne. Stačí urobiť pár klikov a objednať si výrobok PROERECTA Klasik z oficiálneho webu predajcu. Dostane sa k vám jedinečný prípravok so silnými účinkami. Ak s ním nebudete spokojní, peniaze vám budú vrátené.

Dajte si pozor na podozrivé stránky, ktoré ponúkajú produkt, ktorý nie je originálny, ale ide iba o napodobeninu. Chceme vás varovať, aby ste sa vyhli nákupom z nedôveryhodných webov. Práve tie môžu vrhať zlé svetlo na efektivitu výrobkov PROERECTA Klasik. Zapamätajte si, že jediným miestom, kde si môžete zakúpiť originálny prípravok s maximálnou účinnosťou a s kvalitnými ingredienciami je oficiálna stránka výrobcu, ktorý svoj produkt predáva na vlastnom e-shope, prípadne si môžete tento výrobok zákupiť aj z lekárne.

Výroba produktu PROERECTA Klasik

Produkt PROERECTA Klasik spadá do skupiny prípravkov, ktoré sú známe aj ako zdravotne bezpečné medicínske výrobky. Je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky pre predaj na slovenskom trhu. Produkt má na starosti spoločnosť eMarkest, s.r.o. so sídlom v Prahe. Riaditeľom spoločnosti je Matej Chodelka, hlavným chemikom Martin Masár a vedúcim zákazníckej podpory je Ivo Stašek.

Spoločnosť je na trhu od roku 2010 a venuje sa predaju aj výrobe doplnkov pre mužov. Má vyše 50 000 spokojných klientov zo Slovenska i z Česka, ktorým predali viac ako 200 000 výrobkov. Produkty sú vyrobené z kvalitných surovín, ktoré spĺňajú štandardy GMP. Na trhu sa táto novinka objavila koncom roku 2018.

Spoločnosť sa môže pochváliť certifikátom HAACP. To znamená, že výrobky spĺňajú prísne podmienky systému analýzy rizika a stanovenia kritických kontrolných bodov vo výrobe potravín.

Často kladené otázky ohľadom produkt PROERECTA Klasik

Zaujímajú aj vás otázky späté s týmto výrobkom? Máme pre vás výber najčastejšie sa opakujúcich otázok na prípravok PROERECTA Klasik.

Ako dlho trvá, kým sa dostaví účinok produktu PROERECTA Klasik?

Účinky sa dostavia veľmi rýchlo. Už do 45 minút budete badať provotné účinky. K ich maximalizovaniu je nutné užívať výrobok pravidelne.

Prečo nie je PROERECTA Klasik na lekársky predpis?

Je to z toho dôvodu, že neobsahuje chemické ani syntetické liečivo, ktoré podlieha lekárskej indikácii, avšak to neznamená, že ide o nedôveryhodný produkt.

Je možné PROERECTA Klasik kombinovať s inými prípravkami na erekciu?

Užívanie výrobku v kombinácii s inými podobnými prípravkami nie je odporúčané. V prípade, že užívate iné lieky na predpis, mali by ste sa o vhodnosti užívania prípravku poriadiť s lekárom.

Budú mi vrátené peniaze v prípade nespokojnosti s výrobkom PROERECTA Klasik?

Áno, peniaze vám budú vrátené, a to len v prípade nákupu z oficiálneho webu predajcu. V prípade nespokojnosti môžete tablety vrátiť späť  a peniaze vám budú vrátené.

Je vhodné užívať PROERECTA Klasik aj vtedy, ak nepozorujem problém s erekciou?

Samozrejme, užívanie produktu je v prípade, že nemáte takéto problémy. Pravidelné užívanie garantuje výdrž v sexe a stabilnú erekciu, ako aj výživu pre semenníky.

Účinkuje PROERECTA Klasik aj u mužov v pokročilom veku?

Čo sa týka výsledkov v rámci skupiny mužov nad 65 rokov, tak tu sú výsledky diskutabilné. Závisia od zdravotného stavu človeka. Aj keď si ho pochvaľujú aj muži vyšších vekových kategórií, nemusí to platiť na 100%.

Referencie na produkt PROERECTA Klasik

Užívateľské recenzie vravia samé za seba. Aj keď sa občas nájdu aj tie, ktoré sú negatívne, väčšina z nich sú pozitívne a muži sa z produktu náramne tešia. Toto je dôkazom toho, že PROERECTA Klasik je naozaj účinná zbraň v boji proti slabnúcej erekcii.

Mnohí z nich potvrdzujú deklarované účinky a tvrdia, že skutočne zlepšila ich sexuálny život a nevedia si ju vynachváliť. Nájdu sa však aj muži, ktorí zostali sklamaní a tvrdia, že prípravok nesplnil dané učinky. Poďte sa n to pozrieť spoločne s nami. 

Ak aj vy máte skúsenosť s výrobkom PROERECTA Klasik, neváhajte a podeľte sa o vašu skúsenosť v prieskume týkajúceho sa spokojnosti s tabletkami alebo zanechajte komentár. Každý jeden zákazník nás zaujíma a chceme vedieť, či ste boli spokojní aj vy.

Ako PROERECTU hodnotili užívatelia

Pavol, 41 r.

S týmto pokladom som spokojný. Cítím, že mi dodal silu a energiu. Nikdy by som nepovedal, že práve tento prípravok mi pomôže. Bol som skeptický voči podobným prípravkom, avšak tento je svetlou výnimkou. Moja výdrž v sexe a silná erekcia sú toho jasným dôkazom.

Emil, 52 r.

Výrobok PROERECTA Klasik som si kúpil v domnienke, že mi pomôže. Mýlil som sa. Zmeny, ktoré som badal, boli minimálne a veľmi ma neohúril. Rozmýšľam, že si zakúpim výrobok PROERECTA Long, ktorý je údajne ešte lepší pre mužov po päťdesiatke.

Samo, 29 r.

Aj keď som ešte mladý, tak aj napriekt tomu tento výrobok užívam. Pre istotu. Moja priateľka je prekvapená, akú mám výdrž a že vydržím súložiť hoc aj hodinu. Milovanie si fakt užívam a tento prípravok by som už nemenil.

Tono, 38 r.

Výrobok som si zakúpil a viackrát som mu dal šancu. Čakal som, kým sa niečo nezlepší, no márne. Istý účinok pri zlepšení erekcie tam bol, ale nebolo to to pravé orechové. Som tak trochu sklamaný, ale verím, že iný výrobok mi pomôže. Chcem si ešte vychutnávať všetky pôžitky plynúce zo sexuálneho života.

Náš názor na produkt PROERECTA Klasik

PROERECTA Klasik je výrobok vysokej kvality, ktorý spĺňa všetky kvalitatívne atribúty na jeho distribúciu. Jeho plusom je obsah naturálnych zložiek a prvkov, ktoré sú garanciou jeho efektivity. Postará sa nielen o kvalitnú erekciu, ale aj o výživu semenníkov, vďaka čomu budú spermie silnejšie. Aj tento produkt je skalopevným dôkazom toho, že prírodná cesta je tou najlepšou v boji proti problémom s erekciou.

Videá o tabletkách PROERECTA, ktoré možno nájsť na internete 

Naše čitateľské skóre
[Celkom: 3 Priemer: 4.3]

Zanechajte komentár