Zerex oznámil zmenu vzhľadu

Zerex má nový design

Pred niekoľkými mesiacmi sme vám priniesli recenziu na Zerex. Sú to veľmi známe tabletky na erekciu určené na takzvané okamžité použitie. Zerex sa nemusí užívať pravidelne, ale berie sa podobne ako Viagra. Teda 60 minút pred pohlavným stykom.  Zerexnedávno na svojej facebookovej stránke oznámil zmenu svojho designu. Konkrétne dňa 16.11.2016. Zmenil sa vzhľad etikiet, ba dokonca aj tvar dóz do ktorých je Zerex zabalený. Nemôžeme sa však zbaviť pocitu, že firma smeruje k znižovaniu nákladov. Dózy sú totiž zjavne menej kvalitné ako tomu bolo pred tým.

Zmeny zasiahli tiež design webových stránok Zerexu. Web opantal hypermoderný strohý vzhľad, ktorého účelom bolo zrejme celkové sprehľadnenie stránky. Čo sa týka cien Zerexu, zdá sa, že sa zmeny v tejto oblasti nekonali. Ceny sa ani nezvýšili, ani neznížil. Čo je však horšie, stúpla cena poštovného. Doručenie Zerexu v okamihu publikácie tohto článku stojí pre Slovenskú poštu 3,50 €. Ak si chcete dať Zerex doručiť kuriérom, zaplatíte 4,50€. V e-shope pribudla možnosť odberu objednaného tovaru prostredníctvom služby Balíkomat. Za túto prepravnú metódu si priplatíte 4,50€.

Zerex tvrdí, že zmeny sa nedotkli samotnej kvality prípravku. Veríme že je to pravda, aj keď sa nám zatiaľ nepodarilo získať vzorky Zerexu v novom šate na odskúšanie. Veríme že vám budeme môcť v budúcnosti priniesť skutočne vyčerpávajúce porovnanie starého a nového Zerexu.

 

Poznámka redakcie: Zerex v novom prevedení sme nakoniec dostali a pripravili sme aj krátke video ktoré sme doplnili do recenzie. Nový obal vyzerá pekne, má čistý dizajn. Je ale samozrejmé že v prvom rade by malo ísť o obsah a nie o vzhľad.

Napriek všetkým spomínaným zmenám, Zerex v lekárni stále nekúpite. Momentálne prebieha zber dát, prostredníctvom nášho už známeho webového dotazníka, kde zhromažďujeme štatistické údaje o účinnosti nového Zerexu. Ak s ním máte skúsenosti, neváhajte sa do prieskumu zapojiť aj vy a pomôžte tak ostatným chlapom, ktorý hľadajú optimálne riešenie na podporu erekcie.

Naše čitateľské skóre
[Celkom: 1 Priemer: 5]

Zanechajte komentár