Môj muž má slabú erekciu

S manželom sme už mnoho rokov a náš sexuálny život bol vždy dobrý. Minulí rok som si všimla že pri sexe je pre neho problém udržať erekciu. Je pre mňa ťažké dosiahnuť orgazmus takže sa niekedy milujeme dosť dlho, ale aj tak ma to znepokojuje. Môže mať problém? Píše Silvia.

Muži mávajú slabú erekciu buď v dôsledku fyzických alebo emocionálnych problémov. Málokedy to má čo dočinenia s partnerkou, ktorá ho nevzrušuje alebo s dĺžkou pohlavného styku. Najčastejšie fyzická príčina slabej erekcie je spôsobená zlým prietokom krvi do komôr penisu ktoré ju majú zadržiavať. Tento jav môže spôsobiť mnoho faktorov, ako na príklad fajčenie, pitie alkoholu alebokonzumácia pokrmov s vysokým obsahom tuku čo spôsobuje upchávanie tepien a žíl.

Niekedy môže byť slabá erekcia spôsobená psychickými problémami ako je úzkosť alebo nervozita z neprekonateľnej túžby uspokojiť partnerku. Napríklad, čím viac sa muž zameriava na to aby partnerke navodil orgazmus, tým väčší je tlak na jeho psychiku lebo si podvedome myslí že ak sa mu to nepodarí bude si o ňom žena myslieť že nie je dobrý milenec.

Je možné že problémy vášho partnera spôsobuje práve ten fakt, že ťažko dosiahnete orgazmus. Vyskúšajte pre to začať od seba. Skúste nové polohy, dlhšiu predohru a podobne. Ale majte vždy na pamäti a oznámte to aj vášmu partnerovi, že každý je zodpovedný za svoj vlastný orgazmus.

Ak sa vám vaše ťažkosti nepodarí vyriešiť, vyskúšajte aplikovať tabletky na erekciu. Na našom blogu nájdete aktuálny prehľad najlepšie hodnotených tabletiek na erekciu.

Naše čitateľské skóre
[Celkom: 1 Priemer: 5]

Vlado Klima

Dlhé roky pracoval ako obchodný zástupca pre farmaceutické spoločnosti. S kolegami navštevoval lekárov a lekárnikov s ponukou liekov. Jeho úlohou bolo predať čo najviac liekov zo sortimentu ich firmy. Cieľom nebolo zdravie pacientov, ale skôr zisk. Teraz túži pomáhať ľuďom aby sa lepšie zorientovali v zložitej spleti rôznych prípravkov. Jeho články a porovnania pomohli už tisíckam ľudí.

Zanechajte komentár