Michal Kompecký – balenie žien RECENZIA

Ak sa zaujímate o taktiky na balenie žien, určite ste už počuli o koučovy Michalovi Kopeckom. Tento odborník na zvádzanie ponúka veľa rôznych internetových kurzov či už formou elektronických kníh, alebo videí. Je však skutočne taký dobrý „balič žien“ ako to o sebe sám tvrdí?

Ako sa vraví, topiaci sa aj slamky chytá. A toto staré ľudové príslovie určite platí aj pre chlapov, ktorí prenikavo túžia po vzťahu, ale nevedia ako zbaliť svoju vytúženú ženskú obeť v dnešnej zložitej dobe. Na vrchole zúfalstva sú títo chlapi ochotní zaplatiť nemalé peniaze za kurzy samozvaných koučou, bez toho aby preskúmali, akú hodnotu vlastne za svoje peniaze získajú a kto je vlastne tá osoba, ktorá im ju má odovzdať?

Na praktiky samozvaných učiteľov balenia žien si upozornil skutočný profík a mentor vo svojom obore, Milan Marko. Jeho pôvodnú odbornú recenziu na „umenie“ Michala Kopeckého si môžete prečítať aj tu. Michal Marko je profesionálny balič žien. Svoje umenie využíva pre jeho vlastné potešenie ale delí sa o neho aj s ostatnými chlapmi a záujemcami o jeho kurzy. Neskrýva sa pri tom za nič nehovoriace frázy a pochybné predajné praktiky na internete. Svoje skúsenosti odovzdáva osobne prostredníctvom seminárov a praktických cvičení priamo v akcii. Jedine takýto postup totiž dokáže jeho klientom zaručiť skutočné výsledky.

Pozrime sa už teraz na videá od Milana, ktoré vám odhalia predstieranú odbornosť podaktorých samozvaných internetových koučov a baličov žien.

Naše čitateľské skóre
[Celkom: 3 Priemer: 4.7]

Zanechajte komentár