Čo jesť pre zlepšenie erekcie?

Chceli by ste si pochutnať a zároveň urobiť aj dobrí skutok pre váš sexuálny život? To je výborné pretože poznáme mnoho chutných potravín účinkujúcich niekedy až zázračne na zlepšenie erekcie. Čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Špargľa

Túto výnimočne chutnú zeleninu nepozná každý a konzumuje ju naozaj len málo kto. Špargľa pritom pôsobí ako prirodzené afrodiziakum, spôsobuje tvrdšiu erekciu a má okamžitý detoxikačný účinok na organizmus. Obľúbený spôsob prípravi šparhle je ju iba jednoducho uvariť v slanej vode, posypať strúhankou a poliať trochou rozpusteného masla. Je to delikatesa! Zo špargle však môžte pripraviť aj hustúomáčku do ktorej je možné pridať aj iné druhy zeleniny so známymi účinkami na potenciu ako na príklad zeler, brokolicu či kapustné listy. Prečo po špargli niekedy smrdí moč? Je to práv vďaka okamžitým detoxikačným účinkov špargle. Ľadviny z krvi odfiltrujú nežiaduce látky a tie sa potom vyplavia močom z tela von. Je prirodzené že ak moč obsahuje toxíny, nebude dva krát voňavý. Berte to však ako sprievodný jav očisty vášho organizmu. Zdravé a očistené telo dosiahne erekciu oveľa jednoduchšie!

Zeler

Zeler je už od nepamäti známi svojimi pozitívnymi účinkami na mužskú potenciu a erekciu. Gazdinky ho rady pridávajú do zeleninových či kuracích polievok na dotvorenie chuti. Najlepšie účinky však dosiahnete pri pravidelnej konzumácii zeleru v surovom stave. Môžte si z neho urobiť na príklad šalát. Stačí ho nastrúhať na veľkom struháku, pridať natrhané šalátové listy, trochu nakrájaných paradajek, celé to poliať lyžicou olivového oleja a máte zeleninovú bombu na zlepšenie erekcie! A vám suroví zeler nechutí, urobiť si z neho môžte aj vysmážané hranolky. Jednoducho ho nakrájate a upražíte na rastlinnom oleji. Takto upravený zeler je síce veľmi chutný a vhodný napríklad namiesto čipsov k televízoru, má však o niečo nižšie účinky na podporu mužskej potencie ako v surovom stave.

Kapusta

Pre nás chlapov je kapusta najlepšia ak ju nájdeme v dobrej hustej a trošku pikantnej kapustnici. Už naše staré matere vedeli že kapusta zlepšuje potenciu a celkovú mužnú silu. Nie na darmo sa predsa hovorí príslovečné “od kapusty, chlap je hustý”. Je to práve pre to lebo kapusta dokáže výrazne zlepšiť erekciu. Je jedno v akej forme kapustu zjete, napriek tomu platí podobné pravidlo ako pri zeleri- aj kapusta má silnejšie účinky keď sa je surová. Aby ste dosiahli optimálnu tvrdosť erekcie, kapusta by sa mala jesť aspoň 5 krát do týždňa po dobu dvoch mesiacov. Ak chcete aby kapusta zapôsobila na vašu potenciu, mali by ste jej zjesť aspoň 150 gramov.

Netreba samozrejme zabúdať, že ak chcete zlepšiť vašu potenciu prirodzenou cestou. Okrem toho že do vášho jednálnička pridáte hore uvedené potraviny, mali by ste ho tiež celkovo zracionalizovať. Nejesť vysmážané mäsá, tučné mäsá a celkovo sa vyhýbať jedlám s obsahom cholesterolu. Mali by ste tiež začať žiť aktívne- šport je dôležitý z jedného prostého dôvodu. Vyplavuje sa pri ňom v zvýšenej miere testosterón a bez dostatočného množstva testosterónu nemôže byť ani erekcia.

Naše čitateľské skóre
[Celkom: 1 Priemer: 5]

Zanechajte komentár