4 typy ako vyriešiť poruchy erekcie

Erektilná disfunkcia je tipický mužský sexuálny problém s erekciou. Erektilnou disfunkciou nazývame stav, keď človek začne mať problémi s dosiahnutím alebo udržaním erekcie dostatočne dloho na to, aby mohol vykonať pohlavný styk.

Erektilnoú disfunkciou nie je tak jednoduchá porucha, ako neschopnosť dosiahnuť erekciu, keď je muž vzrušený. Jedná sa o zložitý multi-systém disfunkcií. Mužské sexuálne vzrušenie zahŕňa mnoho telesných systémov, vrátane mozgu, nervový systém, cievy, svaly, hormóny a emócie. Problém s jednou časťou tela môže spôsobiť problémi inde, ktoré by potom môžu byž príčinou erektilnej disfunkcie.

Tradičné spôsoby liečby erektilnej dysfunkcie

ED môže byť niekedy iba príznakom a nemusí byť chorobou sama o sebe. Váš lekár môže diagnostikovať, čo je príčinou vašej ED, a následne nasadiť správnu liečbu. Liečba príčin by mala zlepšiť celkový stav erektilnej disfunkcie.

Najbežnejšie používaná liečba:

Liečba zmenou životného štýlu

  • odstránenie sexuálnej úzkosti
  • psychologické poradenstvo
  • zníženie telesnej hmotnosti
  • zastavenie fajčenia
  • zníženie spotreby alkoholu

Alternatívna liečba slabej erekcie

Okrem liekov na predpis, tradičnej liečby a zmeny životného štýlu, môže alternatívna liečba poskytnúť výborné  možnosti pre mužov s ED. Avšak je dôležité aby ste všetky možné kroky konzultovali so svojim lekárom pred začatím akejkoľvek alternatívnej liečby. Týchto päť bylín môže byť použitých na liečbu erektilnej disfunkcie. Je dôležité vedieť že tieto rastliny si vyžadujú ďalšie skúmanie , aby mohli byť považované za naozaj bezpečné a účinné.

Ženšen

Korene ženšenu, nazývané aj kórejský červený ženšen , sa používajú na výrobu liekov na niekoľko chorôb, vrátane ED. Ženšeň bol skúmaný pri liečbe ED u ľudí. Rastlina je považované za bezpečnú a je možné že je účinná pre liečenie ED. Avšak, Panax ginseng by mali byť užívaný len po krátku dobu kvôli možným komplikáciám!!! Najčastejším nežiaducim účinkom Panax Žeňšeňa je nespavosť alebo poruchy spánku. Ženšen môže pôsobiť negatívne s alkoholom, kofeínom, a niektorími liekmi.

Borovica Yohimbe

Yohimbe je africký ihličnatý strom (borovica). Kôra stromu obsahuje yohimbín. Je to chemická látka, ktorá sa používala na liečbu ED v minulosti. Yohimín bol skúmaný pri liečbe erektilnej disfunkcie u ľudí. Skúšky preukázali pozitívne výsledky, ale je považovaný za potenciálne nebezpečný pre ľudí. Medzi závažné nežiaduce účinky patrí zlyhanie obličiek, zadržiavanie moču a infarkt. Neužívajte Yohimbín bez lekárskeho dozoru. Tak isto Neužívajte Yohimbín, ak zároveň užívate antidepresíva alebo stimulačné lieky

Tribulus Terestris

Tribulus Terestris sa využíval už v starovekau ako stimulant testosterónu a mužnej sily. Využíva sa aj dnes najmä vďaka svojej schopnosti zvýšiť hladinu testosterónu až o 30%. Používa sa v mnohých liekoch a využívajú ho aj kulturisti pre dosiahnutie silného anabolického efektu. Tribulus bol testovaný na ľuďoch s erektilnou disfunkciou a bolo preukázané, zlepšenie tvrdosti erekcie. Pre dosiahnutie maximálneho potenciálu tejto rastliny je však potrebné kombinovať ju s inými látkami.

Lepidum Meyenii

Považuje sa za prírodnú peruánsku Viagru. Lepidium Meyenii je známe najmä pod názvom MACA. Pre zlepšenie potencie sa používa koreň tejto zvláštnej rastliny ktorý vyzerá ako reďkovka a je sladký. Legendy hovoria že tento koreň užívali bojovníci pred útokom na nepriateľské hradbi. Po tom ako sa im podarilo pevnosť dobiť však vojaci museli vždy dostať rozkaz na ukončenie užívania MACI aby boli ženy porazených uchránené pred vysokov sexuálnou aktivitou bojovníkov.

Naše čitateľské skóre
[Celkom: 1 Priemer: 5]

Jeden komentár

  1. Kokso 8. 12. 2020

Zanechajte komentár